IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th April 2008, 23:59
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Леле фрешчо, ти навлизаш във втори пубертет, аз и през най-бурните си години не съм расла с 1 сантиметър на седмица. Внимавай да не препорастнеш
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th April 2008, 13:49
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от mila_kirilova
Леле фрешчо, ти навлизаш във втори пубертет, аз и през най-бурните си години не съм расла с 1 сантиметър на седмица. Внимавай да не препорастнеш
Напротив - растежа спира към 25-тата година. След това е невъзможно да се направи нещо, но ти все още имаш време: ако започнеш да взимаш добавки, стимулиращи хормона на растежа, ако почнеш да тренираш любителски дори, волейбол или баскетбол и разни упражнения за разтягане, мисля, че има шанс. Мой познат така си качи 5-6 см. отгоре и то точна в тази възраст Той например се срамуваше да излезе на открити тренировки вън, но пък почти 1-2 часа си скачаше вкъщи и висеше на лост. Скачането наподобяваше това от волейбола - със силно изпъване нагоре...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th January 2009, 00:03
killmy3100 killmy3100 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1
По подразбиране asd

ти искаш да пораснеш аз да смъкна аз съм 1.97 и бая се отличавам от останалите със удоволствие бих ти дал 15 санта но.......
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th February 2009, 11:15
Doky Doky не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Plovdiv
Мнения: 803
По подразбиране

Събери 12 хилки и ще ти помогна да ги качиш.Отговът ти е Соматотропин,или ХГХ,тоест растежен хормон.Правиш един цикъл от 6 месеца,както си му е реда,взимаш заедно с него инсулиноподобен фактор,както и чист инсулин и ще усетиш за ккво ти говоря.Защото си на 19,още не си напълно завършил с растежа на височина.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd October 2012, 19:14
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

ами ако в твоя град има школа по волейбол се запиши може и баскетбол. пии много витамин А виси на лост. някои казват че това са гений, това не е вярно един приятел майка му е 1,60 а баща му е 1,70 тои е 175 а е на 13 то и аз сън на 13 а съм 177, но тренирам волейбол. скачаи повече докато си във въздуха разтеж много по бързо от колкото на земята, но като си на 19 едвали повече от 5 см ще пораснеш ето ти една програма.
http://statiite.com/2009/09/%D0%BA%D...1%D0%BE%D0%BA/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 3rd October 2012, 19:16
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

то и аз искам още някои см да порасна на 13 съм тежа 55 кг и съм 175 . тренирам волеъбол и на истина се издължих много от него но искам още малко. сега отбора ще купува един на 10 г и е висок 182 нечовеко висок е а аз се мислех за висок.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th October 2012, 18:26
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fresh4y Виж мнението
Точно това правя за 1 седмица качих 1 сант ""само без висене на лост щото немога""
да бе не мога до го повярвам защото и аз ям рибено масло играя волеибол и то сериозно и виса по цял ден а и права антигравитационни упражнения за тоскок на 13 съм и не раста по 1 см на седмица а родителите са ми високи
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th October 2012, 18:35
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina Виж мнението
Напротив - растежа спира към 25-тата година. След това е невъзможно да се направи нещо, но ти все още имаш време: ако започнеш да взимаш добавки, стимулиращи хормона на растежа, ако почнеш да тренираш любителски дори, волейбол или баскетбол и разни упражнения за разтягане, мисля, че има шанс. Мой познат така си качи 5-6 см. отгоре и то точна в тази възраст Той например се срамуваше да излезе на открити тренировки вън, но пък почти 1-2 часа си скачаше вкъщи и висеше на лост. Скачането наподобяваше това от волейбола - със силно изпъване нагоре...
напълно си прав разтежа пи момчетата спира на 24-25 години и ако започне да тренира волейбол баскетбол или просто да скача с изпънато тяло или да виси на лост ще дръбне с 5-6 см трябва да яде и храни с витамин а и калций тоес млечни продукти без хормони че е доста вредно по добре да не рискува но наистина ако се се сетил преди няколко години ще порасне повече
Отговори с цитат
  #19  
Стар 10th October 2012, 18:42
cecoooooo cecoooooo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 33
Thumbs up

Цитирай:
Първоначално написано от niki4 Виж мнението
Абе хора писна ми да чета разни теми и пак да не знам как да порасна ,начии ся сам около 165 на 19 сам ,тва некак си не ми харесва,гаджето ми е доста по височка около 173 а тва си е бая разлика,незнам дали ше порасна ама ми остава надеждата а пак и маика ми е около 155 ,а баща ми е 171-2 ,тай че незнам дали ще взема да стана поне едно 175 ,и не всичко е ген защото пак брат ми е на 16 а е 175 вече и още расте!Та значи искам да питам някой има ли такав проблем и чух 4е със набирания,висене на лост и рибено масло може се вдигна малко 10 санта ми трее ама немааа...хаха
момчетата растат до 24-25 години имаш време яж витамин А от моркови боровинки риба и малко ама много малко от ябълка скачай с изпънато тяло виси на лост с изпънато тяло дори не дигаи никакви тежести дори лежанка тежест по голяма от 8 кг може да ти навреди на разтежа за да си подобтиш рицете прави набирания лицеви опори опъваи ластици може да си купиш от аптеката витамин а то е в кутийка с 60 таблетки за около 5 лв играй волейбол или баскетбол аз съм волейболист и знам че е задължително да се скача с изпънато тяло дали ще е в атака или в блок или при дигане от страна на разпределителя няма значение. аз от волейбола дръпнах много на ръст като се записах бях 4 клас и 1,40 см а сека съм 7 клас и съм 1,77. това може и да го използва някои друг и да знаете че това не е от генийте родителите не са много високи тоест тате е е средно висок а мама е ниска

Последно редактирано от cecoooooo : 10th October 2012 на 18:49
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th October 2012, 13:57
makaveli71 makaveli71 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 5
По подразбиране Ще успея ли да дръпна още ?

Здравейте приятели нов съм тук и искам да попитам мислите ли че ще мога да порасна още на височина при условие че съм на 17-години а съм висок 1.67см.Ще съм ви много благодарен ако споделите по вашо наблйодение вие до колко сте растяли видимо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдапорасна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:13.