IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Обяви


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21st April 2008, 17:06
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ ЦЕНИТЕ НА СОЛАРИУМИТЕ КАКВИ СА???

искам да си купя за в къщи солариум за цялото тяло,ако някой има инфо за ценички моля ви пишете,благодаря ви предварително
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st April 2008, 18:01
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

sisoni, аз скоро бях в Aqua центъра във Варна и видях солариум на цена 17000 лв. Има и по-скъпи. Втора ръка са по-евтини.
Като цяло трябва да обмислиш варианта с поддръжката. Кой ще ти сменя лампите и др. такива.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st April 2008, 18:26
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Аз знам за цени между 15 и 25 хиляди. Дали ще си ги избиеш, ако се печеш вкъщи, вместо в студио незнам...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st April 2008, 19:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз ползвам солариум вкъщи - на Philips - разтваря се над цялото тяло и после се сгъва... Неудобството е, че не можеш от двете страни да се печеш едновременно, но пък не ми пречи да се въртя... Подарък ми е от бившия ми мъж, но знам че го е купил втора употреба за 400 лв от фирма, която вкарва уреди втора употреба или с лек фабричен дефект...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st April 2008, 19:28
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Аз ползвам солариум вкъщи - на Philips - разтваря се над цялото тяло и после се сгъва... Неудобството е, че не можеш от двете страни да се печеш едновременно, но пък не ми пречи да се въртя... Подарък ми е от бившия ми мъж, но знам че го е купил втора употреба за 400 лв от фирма, която вкарва уреди втора употреба или с лек фабричен дефект...
gwen, и как е? Доволна ли си от този вид солариум? Правиш ли хубав тен и за колко време. И аз съм навита на такъв вариант - компактно и практично. А не е истина, каква цена "обади" самооооо?!?!?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st April 2008, 20:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ми той не е мощен като професионалните, 1700 вата мощност, но аз го ползвам целогодишно, като поддържам вече съвсем равномерен тен... А иначе в началото се пекох по два пъти седмично и бях станала супер черна, но.... сега вече ми мина тоя мерак; кожата ми е някак по-важна, че не съм на 25
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st April 2008, 21:57
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Аз ползвам солариум вкъщи - на Philips - разтваря се над цялото тяло и после се сгъва... Неудобството е, че не можеш от двете страни да се печеш едновременно, но пък не ми пречи да се въртя... Подарък ми е от бившия ми мъж, но знам че го е купил втора употреба за 400 лв от фирма, която вкарва уреди втора употреба или с лек фабричен дефект...

мила,и аз сам чувала за такав соларум домашен,ти имаш липредстава от каде и как мога да си закупя нещо подобно,защото е удобство защото е сгаваем,иначе сравнително барзичко ли получаваш тен?
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd April 2008, 13:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ами за бързо - не е толкова бързо, ако си съвсем бяла... Горе долу три пъти по-бавно става от професионалния - тоест една процедура за 10 мин. на професионален - там я постигаш за около 30 мин печене `но от едната страна само; тоест , зада се изпечеш и от двете - ти трябва 1 час), така че не е толкова бързо, но аз вече съм си понатрупала тен с годините и го ползвам веднъж на две седмици по час и половина...
Иначе незнам къде може да го има - на мен ми го купиха преди четири години... но внасят - можеш да поръчаш на някоя фирма, която доставя уреди от чужбина (моят го донесоха от Швейцария, заедно с хладилник ) да ти донесат ако има... Защото си е по-специфична поръчка, не е печка или пералня...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 3rd May 2008, 20:21
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

някой намерил ли е къде може да си поръчаме такъв солариум
Отговори с цитат
  #10  
Стар 27th May 2008, 23:25
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

В магазини Технополис съм виждала последните пъти.Значи доста е слаб,точно за домашно ползване е и е хоризонтален.Някъде между 2500 и 3000 лева струва
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НЯКОЙЗНАЕЛИЦЕНИТЕНАСОЛАРИУМИТЕКАКВИСА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:08.