IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 7th July 2008, 19:10
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Еми прави го на стълби тогава, стълбите не се катурват ; ) Височината няма толкова значение, принципа е като степенките в аеробиката, където се качват и слизат и после хоп имат стегнати дупета (гледал съм 2-3 реклами )
Отговори с цитат
  #22  
Стар 14th July 2008, 15:49
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Това със стълбите и стола е добра идея,ама пък развива много и мускулите на краката,което лично мен не ме устройва.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 14th July 2008, 18:54
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Абе айде много пък сега, като ви чета постовете вие ако решите, за 1 месец ще сте готови за мистър олимпия Мъжете се мъчат по 4 години да си развият мускулите на краката и пак не могат много, вашите сякаш растат с дни. Като на всичко отгоре мъжете имат 10 пъти по-високопротеинови диети и взимат куп други препарати с цел покачване на мускулната маса.
Вие хапвате 1 яйце, малко зеленчуци, 50 грама ядки и вече качихте :P
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th July 2008, 11:08
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Е не знам мъжете какво се оплаквате, че трудно се правели мускули. Ама аз като гледам тези филмчета със степ аеробика, пилатес, и разни такива, се отказвам да ги правя, защото ме ужасява мисълта, че краката и дупето ми ще станат толкова огромни колкото на инструктурките... Затова правя само разни аеробики, при които само се подскача, но ако си ям нормално мускулите на краката и от тях ми се увеличават
Но то всъщност мускулите поддържат тялото стегнато... така че е нормално точно заради това да се правят упражнения Важното е да не се прекалява като някои от посочените по-горе инструкторки. Аз поне предполагам, че заради специфичните упражнения изглеждат така? Някой ако има друг отговор да ме успокои, може и да започна да се възползвам от програмите им.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th July 2008, 15:16
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Само дето инструкторките ги правят сигурно 5 пъти на ден, всеки ден и се хранят идеално за тях самите, а и може би те самите го искат. Гледай трениращите, не инструкторите. Не можеш да се сравняваш с инструктор като тренираш по 3 пъти в седмицата, а тя по цял ден си натоварва бедрата 7 пъти седмично.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th July 2008, 16:12
Аватара на dadano
dadano dadano не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: Sofiq
Мнения: 111
По подразбиране

Аз си харесвам как изглеждат инструкорките по аеробика или танци... и затова и с тях се занимавам Като гледам всеки ден да правя по нещо, защото иначе се чувствам схваната в деня след почивката.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th July 2008, 17:23
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

Аз пък съм с душевен оргазъм, че в новата зала в която ходя има уред за стягане да дупето. А за тези дето инструкторки както ги описва Иванин не им вярвам много Мисля че са минали през фитнеса първо
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #28  
Стар 15th July 2008, 23:21
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Абе айде много пък сега, като ви чета постовете вие ако решите, за 1 месец ще сте готови за мистър олимпия Мъжете се мъчат по 4 години да си развият мускулите на краката и пак не могат много, вашите сякаш растат с дни.
Еми,мойте са така :P Избягвам да правя упражнения за тази област,въпреки,че имам нужда за вътрешната страна.Но отзад на бедрата и на прасците са ми по-изразени,което не е лошо,но все пак трябва да се внимава,на една жена не и отива да е прекалено мускулеста,поне според мен.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 15th July 2008, 23:24
Аватара на rokoko
rokoko rokoko не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 5 215
По подразбиране

да представяш ли си мацка с помпозни дрехи примерно с къс панталон , много къс от лъскавите хлъзгави материи и некви масивни изпъкнали мускули и вените по тях и тя с ефирни чехли с висок ток

аз откак се помня у нас все тренирах клекове, напади и тем подобни за бедра
__________________
Знаеш ли?..........Харесва ми да чувам гласът ти рано сутрин, денят ми после е невероятно хубав...............
Отговори с цитат
  #30  
Стар 16th July 2008, 04:47
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Явно не си виждала Милена Тевилова Това е нашата най-добра културистка. Тя ходи с прилепнали по нея дрехи обикновено, при което на всяка стъпка целите бедра и се стягат и повдигат. В метрото комплексира мъжете с 40 бицепс Но бедрата и са много стегнати и много релефни. Вие не можете да направите като нейните така или иначе, така че просто за мен са излишни опасения.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: стегнатодупе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.