IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd October 2005, 16:20
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Не съм казала, че от волейбола и от баскетбола ще порасте за 1-2 седмици.Това не може да стане, но при постоянни тренировки помага! :P
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #12  
Стар 18th December 2005, 01:00
mastiff mastiff не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, аз съм 160 а съм вече на 16 години(нашите не са много високи - баща ми е ~165 а майка ми ~160, брат ми също не е много висок - ~165-170, дано аз да пораснаа), наумил съм се вече да почна яко плуване, преди тренирах баскет 3-4 години ама не помогна кой знае.. знам че конкретно не може да ме посъветвате, но напоследък съм се отчаял много.. плюс тва преди си спортувах яко попринцип ама от 2-3 години от както влязах в нова гимназия.. там много не се спортува(за разлика от предишното даскало - всеки ден се играеше минимум 2 часа футбол примерно..) а сега дори по физическо няма с кой да се играе и всичко се изгуби.. също нещо много съм се заплеснал покрай компа и все си повтарям че трябва да спортувам повече не да седя.. но вися непрекъснато пред екрана( после да се чудя що съм нисък ) Решил съм се да ходя яко на плуване( например три пъти в седмицата ) сутрин яко да се вися(на лоста, който нашите сложиха на вратата, но след първите две три седмици стои за красота..) принципно яко ям, почти винаги съм гладен и в даскалото ям по 2-3 пици(интересен факт е че като малък съм ял много малко и сигурно затова съм дребничък) но сега яко ми се отваря апетита...

Внимателно прочетох съветите горе, но ще се радвам ако някой помогне - винаги има полза! И въпреки че отдавна навлязах в побертета(преди година две, по-скоро две) Стискайте ми палци поне скромните 10 ст още.. много по-добре ще е. Колкото повече толкова повече 8)

Благодаря за вниманието
Отговори с цитат
  #13  
Стар 11th April 2006, 16:57
Vince Carter Vince Carter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Lovech
Мнения: 19
По подразбиране еи Валето

Майка ми е 1.68, а баща ми е 1.70, а аз съм 1.91, тка че всичко е вузможно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th April 2006, 20:30
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Абе само честно ми кажете..... верно ли сичките тия глупости наистина ги мислите
Значи гледайте сега
Аз в момента съм 198см. , още от бебе съм си Голям , винаги съм си бил най-високия в училище и сега съм си все от едрите Да баскетбол съм играл 7 години и повярвайте ми - не порастнах от него Баща ми е 175см. майка ми е 170см. - всичко е до ген , не е задължително родителите ти да са високи , за да си висок и ти , например на мен дядо ми е бил висок А и попринцип тенденцията на новите поколения е да са високи Също глупости от сорта "Щом пушиш , значи няма да порастнеш...." са яко измишльотини Сега съм на 22г. а от 6-ти клас пуша и съм спирал само за 8 месеца Допреди 6 месеца си попийвах поне 2 пъти седмично....но пак съм си висок и това е ФАКТ

А за да отговоря на въпроса от първия пост в темата да има начин да порастнеш Има "Хормон на растежа" - поинтересувай се от него и от действията му и ако решиш започни да си го биеш Много от жените култористки го ползват , за да им се отвори гръдния кош и за да им станат по-широки раменете Но има и някои кофти странични въздействия
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th April 2006, 15:32
Vince Carter Vince Carter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Lovech
Мнения: 19
По подразбиране

Мафия я ми кажи в 10-и клас колко беше висок ПЛС
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th April 2006, 16:21
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Точно толкова , колкото сега
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th April 2006, 17:15
Vince Carter Vince Carter не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Lovech
Мнения: 19
По подразбиране

Мафиа сега си ан 22-е а на 16-е г колко си бил висок.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th April 2006, 23:11
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Нали ти казах - 198см бях и тогава Само , че бях по-кльощав
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th April 2006, 12:01
burnin`ice burnin`ice не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 9
Изпратете съобщение чрез ICQ до burnin`ice
По подразбиране

т`ва са митове и легенди!от спорт може да се порасне с 5-6см.повече от колкото ти е генетично заложено!Аз съм 171см.на 16год.съм мама е 158см,тате 183см `сичко си е до ген!
__________________
Винаги се усмихвай!

[img]http://tinypic.com/wh1s1z.jpg[img]
Отговори с цитат
  #20  
Стар 29th April 2006, 21:36
Flame Flame не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2005
Мнения: 145
По подразбиране

Ахам
Значи единствения ми съвет към човека с "проблемния ген"е :
L-Glutamine (много марки има на пазара но ти избери която е по джоба ти). Цената варира в зависимост от разфасовката, като за 120 грама средно се плаща м/ду 15-22 лева.
Единствения от продуктите на Нутрим в чията идентичност и ефикастност съм напълно сигурен е Креатин(Монохидрат). За техния L-Glutamine не съм сигурен. Пил съм 2 опаковки но ефект наистина нямаше. Повишено либидо и в съчетание с техния креатин - застрашително издуване на пръстите(особено при излагане на студ), в резултат на задържането на водата в нишките.
И все пак т.нар. Глутамин е аминокиселина която е най-добрия старт за теб сега. После можеш да подходиш с други продукти, но искам да подчертая нещо много важно - морковите съдържат в известни количества витамин А, но Дневното им приемане намалява степента на разтежа на мускулите. Иначе казано дори при усилени стресове на влакната в резултат от намалената усвояемост на протеина ще вкарате в застой черния дроб. А от това само времето лекува, а кой го има?
Късмет
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нещозависочина
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:29.