IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 8th August 2008, 18:42
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

aз съм с мини - пластика при Ники Георгиев, много .... много съм доволна, а и резултата при мен е страхотен
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25th August 2008, 21:31
avelin avelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Plam
Ами аз сам ок,болката мина.. раната зарастна и корема ми е както преди.. промяната е малка.Ще правя друга абдоминопластика но този пат искам доктор но искатински.Спряла сам се на Н.Георгиев но за сега не съм ходила да говоря с него.Първо искам да "оправя" гърдите си и тогава ще повторя пластиката на корема.Надявам се този път всичко да е ок.

Плам, ти при кого си прави операцията
Отговори с цитат
  #43  
Стар 25th August 2008, 21:37
avelin avelin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 16
По подразбиране

аз все още мисля при кого да си направя пластиката. Решила съм да е през октомври-ноември като е по хладно и имам още малко време да помисля. Правих консулация с Ангел Енчев и ми хареса. Някоя от вас има ли впечатления от него?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 31st August 2008, 01:08
Plam Plam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 20
По подразбиране

Аз се оперирах при Dr.Petti в италя.Но.. ефекта е минимален.Не е това което очаквах и за което говорихме прди операцията.Внимавайте при кой се оперирате,важно е!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 18th November 2008, 16:32
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Изравям темата, че изглежда позамряла... и не съм се разписвала скоро по болния въпрос.
Мина и моята операция - в началото на ноември: с местене на пъп, разрез от кокал до кокал и доста вътрешни шевове (на мускулите). Вчера ми махнаха конците от пъпа(другите са резорбиращи се) и превръзките за къпане. Все още картинката е доста касапска, но определено има огромен ефект, въпреки отока, който още е налице. Както очаквах, останаха малко стрии (тези, които бяха над пъпа - сега са под него), но основният резултат е, че вече не изглеждам като бременна и ще мога, живот и здраве, да нося нормални дрехи!
Това ми беше огромна болка, защото иначе съм слаба, а бях принудена да ходя в разплути дрехи заради ужасния корем... От 2,5г само за това мислех и се радвам, че намерих този форум и всички вас, и в крайна сметка се реших!
С 2 думи - ДОВОЛНА СЪМ!
И понеже сме в "сезона на коремите", се надявам и други да се включат скоро...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 18th November 2008, 16:38
posh_b posh_b не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 34
По подразбиране

Браво.Много се радвам за теб Чакаме снимки на новото коремче
Отговори с цитат
  #47  
Стар 19th November 2008, 14:57
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Имам разширение на двата коремни мускула повече от нормалното и след време сигурно ще ми стане херния защото има пролука и няма какво да ми държи органите, излишна кожа нямам, знаете ли дали това се оправя с абдоминална пластика, става въпрос да се доближат двата коремни мускула един до друг.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 19th November 2008, 16:45
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Раздалечените мускули са един от проблемите, които се рашават с абдоминопластика. При мен положението беше сериозно - все едно имах дупка в корема и пъпът ми плуваше в нея. Просто, бях като изтърбушена.... Док потвърди след операцията, че много, много ме е кърпила там... и сега това е единственото място, където все още усещам лек дискомфорт. Ако проблемът ти е само там, може би ще се разминеш и с много по-малък разрез - даже в един ангийски сайт бях чела, че и през пъпа го оправят и съвсем никакви белези не остават. Тук не съм чувала някой да го практикува, но не съм се и интересувла, защото аз и кожа имах за махане.
Отговори с цитат
  #49  
Стар 20th November 2008, 09:57
spirit2007 spirit2007 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Варна
Мнения: 132
По подразбиране

eclipse можеш ли да опишеш белезите, които остават? разкажи нещо за операцията, болките, упойката?
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22nd November 2008, 09:39
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spirit2007
eclipse можеш ли да опишеш белезите, които остават? разкажи нещо за операцията, болките, упойката?
Бих искала и аз да споделиш и разкажеш повече мила! И аз имам проблем с корема а и вече е рязан 3 пъти по други поводи и при вариянт да се заместят три разреза с един и да се оттърва от излишния корем....идеята ми се вижда страхотна!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Абдоминопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.