IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #561  
Стар 25th January 2014, 16:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асдис Виж мнението
Отдавна не съм писала,но нямах възможност. http://asdis.snimka.bg/other/lipofiling.776668 парола 1122 за които имат интерес ,снимките веднага след липофилинга съм ги изтрила ,има снимка преди ,един месец след и последната е от сега 4 месеца след процедурата.На мен ефекта ми харесва-не са много големи,но аз и не исках.Не знам дали ще си направя втори път,бих искала още малко по-големи,ама не знам после дали ще си ги харесвам,например ми харесват както са месец след липофилинга, само че да се затворя за още 2 седмици и да не излизам...


Още предният път на мен ми хареса много резултата след първият месец и макар и да не виждам лицето ти и да мога да определя според мен дали този обем ти пасва най-добре или трябва повече или по малко, мога да кажа обаче, че корекцията си е струвало и това е видно. На някои жени тънките устни им стоят добре, но то си е според лицето и на други пък не им се връзват с другите черти от лицето и при тях една такава корекция наистина си струва ако е в границите на пропорционалността. Ето примерно при афроамериканците те имат такива черти на лицата и форма, че биха изглеждали смешно, ако устните са им тънки и плоски.

Ти имаш по месест нос и определено тънките устни винаги ще се отличават и съм сигурен, че не си решила да си правиш тази корекция просто от суета. Сегашните ти устни ми харесват, но без да виждам лицето ти не мога да си кажа мнението дали си струва да добавиш още малко обем. Някой ако иска да си направи фотошоп бих могъл да помогна, като не е проблем да си закрие очите с Paint и пак ще си остане анонимна !

Ако някой ме нападне сега, че пак съм писал в женските теми ще му/и кажа да ме хване за дедовия, мога да си пиша където си искам !
Отговори с цитат
  #562  
Стар 25th January 2014, 22:21
Аватара на Асдис
Асдис Асдис не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 16
По подразбиране

В началото като се реших да си правя липофилинга смятах,че един път ще ми е достатъчен,лицето ми е малко,носът си ми е добре( не знам как ти се вижда месест на снимката) ,не само че няма да ми ходят големи устни,ами и ще заемат цялото ми лице.Не искам да се забелязва,че съм правила нещо,да не са много обърнати и да не стоят изкуствено както със силикона-като вътрешната гума на колело... Като ходя към София ще отида на консултация и после ще решавам дали ще си правя пак.
Отговори с цитат
  #563  
Стар 26th January 2014, 17:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз сега чак научавам, че "месест нос" означавало "не хубав нос"
Има различни носове и за всяко лице и черти си подхожда съответният нос.
Има носове тънки като моливи, малки като лукчета, които ако се сложат на друго различно лице биха изглеждали нелепо. Хубав нос е този който подхожда и е пропорционален на съответното лице !

Най-важно е пропорционалността и за устните специално се гледа според очите и носа, скулите. Сега от тези снимки по никакъв начин не може да се разбере дали този или онзи обем ти стои по добре, това само ти си го знаеш. Като резултат обаче гледайки само устните преди и след е видно, че сега са много по хубави.

Аз мога да дам примери на жени които не ми харесват като резултат и то най вече, защото се набива на очи и/или не стоят естествено дори и да не са много големи и това особено важи за силиконовите, които изглеждат много зле. Ето един пример от многото, но това си е мое лично мнение, всеки си има различен вкус. За свирчоци са си екстра, но само за това

Отговори с цитат
  #564  
Стар 5th June 2014, 11:09
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Здравейте момичета, изчетох цялата тема , но така и не намерих инфо за липофилинг при д-р Заякова.

Някой правил ли е при нея или при д-р Янков.
Питам за тях понеже съм във Варна и ми се ще да направя процедурата тук.
Отговори с цитат
  #565  
Стар 5th June 2014, 21:11
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kxiona Виж мнението
Здравейте момичета, изчетох цялата тема , но така и не намерих инфо за липофилинг при д-р Заякова.

Някой правил ли е при нея или при д-р Янков.
Питам за тях понеже съм във Варна и ми се ще да направя процедурата тук.

За Заякова нищо не бих могла да кажа, единствено че съм виждала резултат, след поставяне на ХК и не ми хареса. Това, разбира се не оспорва качествата и на пластичен хирург, само въпрос на вкус. С д-р Янков се консултирах, не съм питала за инструментариума с който работи, но използва метода на Колман. Когато се реша на липо, ще бъде при него.
Отговори с цитат
  #566  
Стар 6th June 2014, 10:20
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Beauty on Duty благодаря ти за отговора. Имаш ли представа за цени за липофилинг при Янков??
Отговори с цитат
  #567  
Стар 7th June 2014, 22:19
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

За зоната под очите + устни, цената е 1100лв. за една процедура.
Отговори с цитат
  #568  
Стар 8th June 2014, 11:39
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Благодаря за отговора.

А какво ще кажеш за резултат от липофилинг при Янков..или нямаш наблюдения?

Имам позната, която си е правила с хк устните при Янков- не са лоши.. Напротив даже, много добре й ги прави..Но все пак се чудя..!!
Отговори с цитат
  #569  
Стар 8th June 2014, 21:08
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Един единствен резултат съм виждала и устните изглеждаха много нежни, но не съм виждала момичето преди липото т.е. нямам представа какъв е бил началният старт. По нейни думи около 25-30% е "остатъчния материал", като краен резултат след няколко месеца.
Отговори с цитат
  #570  
Стар 20th July 2014, 18:51
va_ni va_ni не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Момичета, някой междувременно да е научил нещо за липофилинг със стволови клетки , някой да си е правил, къде, как.......?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Липофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.