IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 15th June 2009, 14:05
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Няма да споря с неопитни
Отговори с цитат
  #22  
Стар 15th June 2009, 15:59
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Няма да споря с неопитни
Доста по- добре е изложил тезата си от тебе
И е доста по- дълга, може да е и заради самите футболисти и техните постижения
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 15th June 2009, 17:09
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Бербо никога няма да стигне Стоичков, щото шанса да стане 4-ти в света е 1:10 000, а да вземе златната топка 1:100 000!
hahaa!!!наи- накрая се намери кои да го каже!!!ЕВАЛА!!
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #24  
Стар 15th June 2009, 18:04
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Няма да споря с неопитни
Доста по- добре е изложил тезата си от тебе
И е доста по- дълга, може да е и заради самите футболисти и техните постижения
дреме ми на к.ра... най-големите футболисти признават Гунди за най-великия... тука някви анонимници ми се прават на професори...я у лево

ЕУЗЕБИО (нападател на Бенфика и Португалия)
„Жадувах просто да играя с Аспарухов. На срещата Бенфика - Левски той покори Лисабон. До този момент нито един футболист от чужд отбор не бе постигал два гола в нашата врата в един мач. Аспарухов беше първият. Горчиво скърбя за него..."

Боби ЧАРЛТЪН (халф на Манчестър Юнайтед и Англия)
„Трябва да ви кажа че играчи като Аспарухов не се раждат често. Той беше вдъхновение за своя отбор. Вероятно ще трябва още дълго да чакате, за да се появи талант като него. Спомням си и сега мача ни на Уембли през 68-ма. Сър Алф Ремзи ни беше казал, че българите ще играят доста защитно и че единствения играч, с който трябва да внимаваме, защото е изключителен, е Аспарухов. И ние доста внимавахме... но не достатъчно..."

Флориан АЛБЕРТ (нападател на Ференцварош и Унгария)
„Малцина са тези футболисти, които умеят да създават наслада. Истинска наслада за зрителите. Аспарухов беше един от тях, затова всички скърбим за него. Поклон пред Аспарухов!"

Жан-Клод КИЛИ (Олимпийски шампион по ски, Франция)
„Разбрах, че Аспарухов няма да играе в Норвегия и се отказах да гледам срещата. Аз съм поклонник на големия красив футбол. Вашият Гунди беше рядък талант - футболно дарование. Залюбих го в Италия на мача с Белгия. Жалко че си отиде така рано... Жалко..."

Питай някой който разбира от футбол и ще ти разкаже за тези хора...питай и дядо ти който го е гледал..... доста рядко срещам чорбари които спорят за качествата на Гунди ... жалко

http://vbox7.com/play:44b6627e

"Той бе всенароден любимец,капитал на цяла България"

И пак ще ти го напиша...факт - НАЙ-ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ НА ХX век.

Когато фактите говорят и БОГОВЕТЕ мълчат !!! Беше ми приятно

Отговори с цитат
  #25  
Стар 15th June 2009, 18:32
moneymoney moneymoney не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 682
По подразбиране

е да де evelinho ама нали се сешташ че един спортист се оценява според титлите му, а не според това кога е умрял!!досега никои български футболист не е стигал нивото на модерния ляв ето ти да погледаш малко http://vbox7.com/play:af584fe4
__________________
“СТИЛЪТ Е ВИНАГИ НА МОДА!!!"
Отговори с цитат
  #26  
Стар 15th June 2009, 18:43
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

Къде съм написал нещо за смъртта на Гунди

Гунди играе професионално 11 години ... Стоичков 20...1.2 ... Гунди играе в доста по-тежки времена... Стоичков си завършва кариерата .. Гунди ..не ... просто от този спор няма да излезе победител ... аз спират да споря...защото ми стна жало за някои потребители
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th June 2009, 19:53
biri2 biri2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 11
По подразбиране ДА НЕ ДОПУСНЕМ ЕДНА ЛЪЖА ПОВТОРЕНА ХИЛЯДИ ПЪТИ СТАНЕ ИСТИНА

И пак ще ти го напиша...факт - НАЙ-ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ НА ХX век.

Когато фактите говорят и БОГОВЕТЕ мълчат !!! Беше ми приятно

Мразя някой да ме манипулира!
Гунди НЕ Е НАЙ-ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ НА ХX век.Голям е,но може да се мери със звезди като Балъков и Костадинов!НО НЕ И СЪС СТОИЧКОВ!И понеже неискам да излиза,че се заяждам на дребно,направо ще те попитам(и всеки в този форум може да си отговори сам за себеси)!

КАКВО НЕ Е ПОСТИГНАЛ СТОИЧКОВ,КОЕТО ГУНДИ ИМА И ЗАТОВА ЗАСЛУЖАВА ДА БЪДЕ ПЪРВИ В КЛАСАЦИЯТА НАЙ-ВЕЛИКИЯ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ НА ХX ВЕК?

И моля факти!Не измислици от рода :"Гунди-първият българин отбелязъл гол на "Уембли""Защото тези лъжи лесно се опровергават.Три в едно quatro,беше ми много приятно(това последното е цитат)!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 24th August 2010, 11:25
hi6nikax hi6nikax не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 8
По подразбиране

Стоичков с много труд е постигнал всичко това затова говори с краката а не с главата. Незнам дали знаете но поедно стечение на обсоятелствата като по-малък и той като Марадона е играл по тумно с топка.Разбира се сравнения между тях небива да се правят
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СТОИЧКОВНАИУСПЕЛИЯБГФУТБОЛИСТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:32.