IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 2nd October 2010, 21:31
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Намерих най-доближаващата се до моя вид снимка на жена, понеже не мога да кача своя.... За мен това не е много красив вид особено, че на нейната снимка 100 на 100 има и фотошоп и + това че нямам нейните гърди, които да смекчават картинката...


Ще си кажете леле тва момиче избуфа яко комплекса и сигурно ще сте прави, но искам да се защитя като кажа, че това, което сега говоря пред вас не си го позволявам другаде освен пред мъжа ми и тук. Така че моля отнесете се толерантно...
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 2nd October 2010, 22:17
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не знам ама тази има готина тениска на мики маус

Ако тренираш крака, сигурно ще качиш крака, въпросът е дали ще си доволна тогава или ще отидеш в темата за "дебелите" бедра и ще питаш как да ги свалиш. Ще бъде супер да тренираш някакъв спорт или просто във фитнес залата, от там вероятно и да увеличиш храната, но както казах и в предишния пост - приемай толкова храна, колкото ти е нужна, без да си създаваш мания за качване и системно прекаляване с храната.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd October 2010, 13:03
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Да, хубава тениска....
.... Благодаря за мненията.
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 5th October 2010, 14:56
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

За всички дами, които искат да качат имам един въпрос - пушите ли?

Ако употребявате цигари е много вероятно да не можете да качите килограми (може - но адски бавно), защото никотина убива апетита. Един приятел, който принципно беше доста слабичък (1,75см; 60кг) качи 15ина килограма за месец и нещо след като рязко намали цигарите. В комбинация с фитнес нещата стават супер.

Мисълта ми е, да започнете от ограничаването на цигарите, когато сте решили да качвате килограми.
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #25  
Стар 5th October 2010, 15:12
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

По-големият апетит ще доведе единствено до по-големи количества храна, а не по-качествена храна и по-добро усвояване. По-големите количества ще доведат именно до влошено усвояване, а от там (както се вижда при повечето "нормално" хранещи се хора) - и до проблеми от всякакъв сорт по храносмилателната система.

Никой не е качил мускулна маса след като е спрял цигарите и дори да го е направил - цигарите не са този фактор, липсата на който е дал тласък на мускулите. 90% от хората качват мазнини след като спрат цигарите, именно защото започват да ядат по-големи количетсва храна - а последният проблем на наднорменото тегло е външния вид.

Така че хората, които се уважават, наблягат на качеството във всяко едно отношение, такава е тенденцията на 21 век. Количеството беше през 20-ти.

Естествено, че всеки 1 човек трябва да спре цигарите, дори няма 2 мнения по въпроса, но не това ще бъде причината, за да оформиш тялото си - т.е. то може да бъде идеално дори да пушиш.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th October 2010, 15:43
aleksmarinov aleksmarinov не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 31
По подразбиране

Тялото ти може да бъде идеално и с цигари, но ако не е, а искаш да постигнеш идеално тяло като си пафкаш през това време - става ТРУДНО.

Освен това - написал съм, че нещата стават в КОМБИНАЦИЯ С ФИТНЕС.

Естествено, че не може да качиш мускулна маса само като спреш цигарите. Ама ако не ги спреш няма да качиш нищо. Казвам, че е фактор, не казвам, че е единственият начин да качиш килограми. Това, че като спреш апетита ти се повишава, не означава, че се повишава до степен да започнеш да се тъпчеш като прасе. повишава се до степен нормална, в която започваш да огладняваш, когато е нормално и по колкото пъти на ден е нормално. Означава, че сутрин като станеш, ще изпитваш хранителен глад, а не само никотинов. Зависи от човека.

Примера с моя човек, който дадох преди малко - от 60кг стана 75кг. + фитнесчето - направи доста стабилно тяло с минимални мазнини. Не се хранеше здравословно - ядеше си нормалните неща, често сандвичи и бургери, пиеше си бирите. Знам, защото бяхме 4 години съквартиранти в студентските години и заедно спортувахме.

Пак казвам - зависи от човека, но ако си пушач и искаш да натрупаш килограми - спирането на цигарите ще улесни процеса многократно.
__________________
Онлайн магазин за Фитнес добавки - http://fitneshrani.com
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th October 2010, 16:38
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Пак казвам, че не е такъв фактор, че да му отдаваме значение. Най-масивният човек, който познавам, пуши редовно години наред - и преди да натрупа масата, и в момента. И разбира се не защото пуши, а защото има поне 100 фактора, които са по-силни от фактора цигари. И този човек не е изключение. Но е безсмислено да даваме разни отделни примери.

По-скоро имах предвид, че цигарите трябва да се спрат с мисълта, че увреждат всяка една част от организма ни, а не да се стига до момента, в който ги спираме, за да напълнеем и то след като си увеличим апетита. Напълняване с увеличен апетит няма как да е здравословно. Хората се хранят с много некачествена храна, от която усвояват много малък процент и в крайна сметка - дай да набутаме повече некачествена храна, за да увеличим процента на некачественото усвояване. Това не е решение, а задълбаване - човек ще качи килограми, които в никакъв случай няма да са "добри" килограми.

Когато имаме проблем, в случая с НЕнапълняване и сме разбрали, че вече е проблем (защото увеличаваме храната, но не напълняваме) , трябва да разберем причината за него, а не да увеличаваме храната до безкрай. Естествено този "проблем" може да бъде хипербърз метаболизъм, което ще е добре за нас. Но дори и той не се решава с по-голямо количество храна, а с по-добър подбор на храната и съответно състава й.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th October 2010, 20:04
Аватара на nikoleta.a.a
nikoleta.a.a nikoleta.a.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 14
По подразбиране

За намаляне на цигари ОК, но с колко да ги намаля като я изпуша 5 цигари на ден я не..... Плюс това смятам, че се храня нормално като количество, даже доволно! Сравнено с хората около мен разбирасе. Затова се обърнах към този форум иначе всичко, което съм могла съм си го изяснила преди това.

Само едно не ми е съвсем ясно... Бях гледала някаква програма за качване на кила именно тук и пишеше да се избягват кафета, коли и всякакви газирани напитки.... това така ли е!?
__________________
Some things will never change~!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th October 2010, 11:30
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikoleta.a.a
И аз да се впиша. Чувствам се гадно мъжа ми ме убеждава, че изглеждам страхотно, но той си ме обича какво да ми каже. Заобиколена съм от пищни колежки, които постоянно ми софлират колко съм хилава вече ми е много неприятно. Висока съм 159-160макс, а тежа около 45 килограма Не знам как да напълнея. Много е неприятно постоянно да те коментират някак си започваш да се чувстваш неудобно, неприятно.... Ако можете помагайте с мнения, а другото от мен.
Виж сега,вярно,че всяко тяло е различно структурирано,но мен ако питаш за ръст 160-45 кг. е едно доста добро тегло,да не казвам идеално Пищните ти колежки просто не могат да достигнат такава форма и са изпълнени с комплекси. Щом мъжа ти казва,че изглеждаш страхотно,значи е така. Мнението на един мъж относно външния вид на една жена е много по-вярно,защото по-голяма част от жените завиждат,а и цял живот се борят с какви ли не диети за да изглеждат добре А ти не полагаш усилия за фигурата си и изглеждаш добре-това ги дразни. Не качвай килограми за да задоволиш хорски прищявки
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th October 2010, 11:19
Аватара на The Messenger
The Messenger The Messenger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nikoleta.a.a
За намаляне на цигари ОК, но с колко да ги намаля като я изпуша 5 цигари на ден я не..... Плюс това смятам, че се храня нормално като количество, даже доволно! Сравнено с хората около мен разбирасе. Затова се обърнах към този форум иначе всичко, което съм могла съм си го изяснила преди това.

Само едно не ми е съвсем ясно... Бях гледала някаква програма за качване на кила именно тук и пишеше да се избягват кафета, коли и всякакви газирани напитки.... това така ли е!?
Има не една ами доста програми за качвана кг, но в един такъв хранителен режим е наистина добре да се ограничат газираните напитки, сладки изделия и т.н. Като ще пушиш по 5 цигари на ден , по - добре изобщо не пуши!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдакачакилограми
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.