IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th May 2013, 10:22
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Дии, незнам какво се е случило защото Енчев разбира се не ми даде никакво обяснение но когато ходих Ильо Стоянов на консултация след това той предположи че Енчев е минал много близо до кожата при отлепянето и и е наранил там местото и след това 10 дни с тази лонгета отгоре се получи огромна язва която зарастваше цял месец, ако беше ме погледнал поне на 5 ден това нямаше да стане толкова голямо. В момента имам огромен белег на върха на носа и дори сега след втората операция се разваля формата на носа защото белега е грапав, вдлъбнат и сбръчкан. Добре че в Турция успяха да ме оперират с тази наранена кожа защото имах и дупка в коста и гърба ми хлътна отгоре с една дума беше издълбал само една дупка и ме беше оставил така без да събере страничните кости. Просто не можете да си представите за какво обезобразяване става въпрос .А да не говоря че операцията в Турция ми струваше десет хиляди евро заради екстрите които ми направи Енчев.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th May 2013, 12:21
Аватара на History
History History не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Олелее,много си се измъчила!Съжалявам!Ще пиша подробно какво става при мен,за да съм от полза на останалите при правене на избор!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th May 2013, 16:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rimi Виж мнението
А да не говоря че операцията в Турция ми струваше десет хиляди евро заради екстрите които ми направи Енчев.
Тук съм в лек шок, това са наистина много пари, а дори не слагам и всичките терзания с които картината става още по голям шок. Представи си някой във твоето положение, но да няма тези пари за ревизия, дори не искам и да си помислям как би се чувствал, особено жена.

Всеки специалист сигурно има неуспешни операции, тоест на всеки му се е случвало да му "трепне ръката", но при някои това е много по рядко или в началото на практиката им, а при други е много по често !

Този д-р Енчев е интересен случай, той направи нещо, което друг естетичен хирург не е правил във България, а това е изключително силен маркетинг и пиар. В това няма нищо лошо, обаче това, което ми е малко неприемливо от неговата концепция са високите цени срещу които работи. Той със неговите цени трябва да предлага нещо много над останалите специалисти, а не мисля, че това е така, но взима много по скъпо от другите. Аз винаги съм се ръководил от принципа - "цена спрямо качество", този принцип и много важен и гледам да го спазвам за повечето неща, за които си харча парите !

Той е млад и амбициозен специалист, който следи най новите тенденции в професията си, но проблема според мен, както и при повечето от тези специалисти, които правят най различни интервенции е именно в това, че няма как да си толкова добър във всички видове операции, такива таланти има много малко, като цяло !

Не случайно най добрите специалисти в конкретните естетични корекции са се специализирали точно към определени такива. Още от преди бях чел едно мнение на някой от гилдията, че ако си търсим хирург за ринопластика и не само, то най добре той да е специалист точно в тази област, тъй като така ще има и много повече опит, повече извършени операции, докато тези които правят всякакви операции, няма как да са толкова добри във всичко !
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th May 2013, 21:43
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

ПуфПаф, не можеш да си представиш колко си прав. Аз за 3500 евро колкото ми струваше обезобразяващата операция при Енчев щях да се оперирам в чужбина и щях са съм доволна от резултата и правилно похарчените пари, защото не вярвам да има чужд специалит който може да докара до такова състояние своя пациентка в което бях аз. Вярвай ми като повдигнах лепенката за да видя за каква раничка става въпрос както той се изрази щях да припадна. Отдолу имаше огромна лигава некроза която обхващаше почти целия ми връх на носа, когато си слагах физиологичен в ноздрите той излизаше отгоре през раната. Една година не можеш да си представиш през какво минах.И както ти каза добре че имах възможност но не ме питай как се отрази финансово на семейството ми аз имам 3 деца, ако знаех че ще ми се случи всичко това никога не бих го направила при Енчев поне.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th May 2013, 22:39
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ох, като чета и настърхвам, как така излиза физиологичния разтвор отгоре...ох
Дано повече хора четат това и внимават и мислят какво правят, и най-вече при кого го правят, че с тия носове както всички са се юрнали да си правят...незнам вече
Отговори с цитат
  #26  
Стар 25th May 2013, 11:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Рими, защо не го съди???? Това не е вече естетическо "разминаване", а си е чиста вреда! За телесна повреда го съди, бе!! И парите са страшно много!
Главата ме стегна направо...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27th May 2013, 19:31
Аватара на History
History History не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте отново!Днес ми махнаха шината.Чувствам се много добре,въпреки коричките в носа ми и отока,усещам как дишам доста по-добре от преди.Моят нос беше чупен два пъти при злополука,разширяваха ми носните ходове,махаха гърбица с чупене и събраха крилата на хрущяла на върха на носа.Резултата е фантастичен!Изумително прецизна работа!Формата е съобразена с тази на лицето ми и е много нежна.
Това е причината,поради която избрах Д-р Енчев.От самото начало изказа мнение кое според него би могло да се подобри.Беше абсолютно точно.Не подкрепя никакви излишни намеси,стреми се към естествен резултат.дори с отока сега,нещата се супер за мен!
Единственото,което ме притеснява,е че след 10-те дни с лонгетата,порите на носа ми са огромни като кратери на луната,а и са се образували малки вдлъбнати ранички,като спукани гнойни пъпки.Някой имал ли е подобен проблем?Моля,споделете.Док ора каза,че понякога се случва и ще се оправи.на пипане няма дискомфорт.
Пиша тук с идеята да бъда полезна с информация на всички търсещи.Интересното е,че когато аз четях и се чудех,не намерих почти нищо за Д-р Енчев!Това е много странно,т-к той е адски зает,непрекъснато лети по магистралата между градовете,преглежда,консул тира,оперира.Просто никога не си почива!Би трябвало да има стотици мнения за него?
Както и да е,аз съм много доволна,също така ми хареса това,което видях в клиниката му относно корекции на лицето-като носове и лифтинг,за мамопластиката,обаче имам задръжки.
Пожелавам на всички здраве и щастие,както и задоволство от получените резултати!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 28th May 2013, 07:31
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Heлка, ще го съдя аз имам толкова богат снимков материал дори и от ВМА където ми обработваха белега, хората казаха че ще ми го предоставят веднага. Имам и епикриза от него както и платежно понеже платих по банков път за съжаление другата жена с която бяхме в един ден за ринопластика и тя изглежда безобразно и събира пари за ревизия плати на ръка и няма никакъв документ, но поне епикриза може да си вземе между другото тя е един хвърчащ лист но все пак. Просто исках първо да си оправя носа за да не изглеждам по този начин той белага си стои там и си е живо доказателство. От турската болница също имам епикриза в какво състояние ми е бил носа и какво са правили хората. Така че от тук нататък всичко вече е въпрос на организация но няма да ги забравя тези пари ще си ги върне и това е той даже и обещетение трябва да ми плати за нанесена телесна повреда.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 28th May 2013, 07:39
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Ами явно Енчев има навик да си прави ранички Как може де се стои с тази лонгета 10 дни ами то всичко може да се случи отдолу както се случи на мен ако беше ме погледнал на пети шести ден да смени лонгетата както правят повечето доктори На мен в Турция ми махнаха лепенките на 6 ден защото там няма такива големи спарващи лонгети значи това е достатъчно за зарастване на коста
Отговори с цитат
  #30  
Стар 28th May 2013, 10:29
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Rimi, от друг пострадала пациентка знам, че при съдебен процес, не трябва да си коригираш носа докато трае. Тя за това се отказала, и на нея не й се чакало 10 години обезпбразена. Но не гарантирам за актуалност на информацията - ако тази документация ти е достатъчна, стискам палци да има възмездие!

Аз също имах рана на носа при Джамбазов. Но не заради негова грешка, ами защото оп беше през лятото и ми се спари ужасно много носа под лонгетата. Събуждах се вечер от ужасяващ сърбеж, не се сдържах веднъж и набутах клечка за зъби под лонгетата да се чеша... И понеже кожата беше каша!!! сега имам белег на върха на носа... В Турция ме държаха 4 дни с лонгета, която беше дишаща! Чудя се колко ли интелект е нужен да се избере една пластмасова конструкция на дупки...????
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДрЕнчев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:37.