IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 27th August 2010, 18:05
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Хай и от мен. В момента си пия ударната доза айрян със сол и чета темичката. Значи не съм била единствената припаднала мацка в целия свят/автобуст.

При мене всичко започна в далееечната 2008-ма, когато бях на 21 г. и родих едно мъжко человече Да, ама 2 месеца след раждането, както си спя с кеф, изведнъж започнах да "потъвам", ръцете ми изтръпваха и усещах сякаш се изпъват нагоре. Очите ми започнаха да се "белят" и такам. Всичко се въртеше. Кръвното ми направо отиде на минус. Такова чувство имах. Това се повтори 2-3 пъти и лекарката ми каза, че всичко е от преумора и следродилните му там вълнения. Предписа ми едни успокоителни. Забравих името им, защото не ми се е налагало да ги пия отново... до днес. Какво ми стана... заради жегата ли, заради нечовешката преумора, която ми се струпа напоследък ли, заради тва, че хапнах "хептен" лекичко днес ли... Буквално не можех да се изправя от леглото. Очите ми се въртяха (по-точно светът)... имах чувството, че залитам, че се въртя, прилоша ми адската... и супер много се паникьосах. И така отново се обади старата болежка. След уикенда пак тръгвам по лекари, аптеки и т.н. Много е ужасно и неприятно
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 27th August 2010, 19:29
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Цитирай:
Първоначално написано от stiuardka
И аз съм във ваата група - 90-80/60.Стигала съм до 75 на 50.Не е приянтно,о айранче или шоколадче спасяват положението.Лечение няма..
При мен е същото дори 45 е падало, лекар в софия ми сложи диагноза тежка хипотония , при мен помага аулина.
Аулина няма такива свойства да коригира кръвното за сметка на това употребата му може да доведе до проблеми в забременяването!

http://www.ohboli.bg/%D1%80%D0%B0%D0...BC%D0%B3..html
Отговори с цитат
  #93  
Стар 28th August 2010, 00:06
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

И аз го имам този проблем и се чудя вече какво да правя. Пробвала съм с кафе (грешка), също и айрян със сол (което ми беше отвратително). Но сега си пия витамини и отделно желязо (заради анемия) и май нещата се кротнаха.
Отговори с цитат
  #94  
Стар 28th August 2010, 00:48
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Хайде стига сте се вманячвали направо си умирате да се правите на болни като някои баби От ниско кръвно не се умира и много често ниското кръвно си е нормално за даден човек!От време на време ти причернява при рязко ставане и това е !Колкото за прилошаването при горещо време в претъпкан автобус ами то здрав да си пак ще ти прилошее
Отговори с цитат
  #95  
Стар 28th August 2010, 09:46
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

Want, "неприятно" е много вяла дума, според мен. То ако беше само някакво неудобство, аз лично нямаше да пиша тук. Вкарвам се в паранои чак, защото не е готино да се превръщаш в зомби ей така, по средата на деня, че и да започва да ти се драйфа. Това си е малък припадък. Е, наистина не се умирало от ниско кръвно. Скоро попаднах на някакъв бит пазар и от миризмата на продавачите и шаренията навсякъде, ей така щях да си отида И аз много мразя да се оплаквам и да се правя на жертва, затова знам, че това тук не е такова. Така че 'земи почерпи с едно кафенце, а аз ще те почерпя с шоколадче
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат
  #96  
Стар 28th August 2010, 10:50
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ако беше потърсила в нета щеше да намериш доста професионално инфо за ниското кръвно , и щеше да видиш че няма ле4ение за това!
Цял живот съм била с ниско кръвно от порядъка на 90/50 но дори не бих си направила труда да го спомена камо ли да се оплача.Има неща в живота с които просто свикваш ....никой не обича вечно мрънкащи и болнави жени!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 28th August 2010, 11:01
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране

О, да. Никой не обича такива жени. Нито такива, които се заяждат и не разбират, че проблемът си има различни прояви. А ти ако беше прочела, че на мен ми се появиха такива проблеми след раждането, и цял живот съм била в перфектно здраве, нямаше да се изказваш толкова плоско. Пък и ти не ме познаваш в истинския живот, за да знаеш, че съм силен и немрънкащ човек.
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат
  #98  
Стар 28th August 2010, 13:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pinklemonade
О, да. Никой не обича такива жени. Нито такива, които се заяждат и не разбират, че проблемът си има различни прояви. А ти ако беше прочела, че на мен ми се появиха такива проблеми след раждането, и цял живот съм била в перфектно здраве, нямаше да се изказваш толкова плоско. Пък и ти не ме познаваш в истинския живот, за да знаеш, че съм силен и немрънкащ човек.
Aйде стига си мрънкала и ходи си боядисвай косата синя .Нямах предвид теб но като си казала .....сама си написала 4е ти се е сторили 4е ти е паднало кръвното!Нали знаеш зна4ението на думата сторило ??
Прилошаването може да е ит много неща и доктораката ти го е казала много добре !
Отговори с цитат
  #99  
Стар 28th August 2010, 14:07
Аватара на pinklemonade
pinklemonade pinklemonade не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 19
По подразбиране


Добре, ясно! Разбрахме се.
__________________
Който обича, кипи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Нискокръвно
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:43.