IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st July 2010, 16:34
Аватара на Ralchev
Ralchev Ralchev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 3
По подразбиране Програма за домашен фитнес

Аз съм малко новак в областа на фитнес-а и тренировките , като цяло ии реших лятото да се постегна , бих искал да ми дадете някаква програма за домашни тренировки , за да мога да се подготвя за фитнес , понеже малко тежичко ми идва там все още. Разгледах една тема за отслабвания и т.н. и по изчисления съм в категорията затлъстяване
Години : 17 Ръст : 180 КГ: 100

Имам гири , велоергометър ( връткам го преди и след трен ) и се опитвам да спазвам плодова диета + солети :Д , но доста трудно.Ако някои е така добър да сподели някаква програмка да трен и даде някаква диета която не изисква повече пари от парите за нормално хранене ще съм благодарен.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th July 2010, 19:10
entwickler entwickler не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 55
По подразбиране

Това ръководство за отслабване съм го писал собственоръчно на базата на всички ми моментни познания в областта на фитнеса, отслабването и храненето:

http://www.motiviran.com/2010/05/%D1...-%D0%BA%D0%B8/
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th July 2010, 21:55
YVKsport YVKsport не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 61
По подразбиране

От солетите се откажи-имат повече калории от малък шоколад с ергометъра поне по 4км на ден трябва да правиш.Скачане на въже също не е лошо.Другите упражнения-лицеви,коремни...3 серии с повечко повторения.Но най-важното е да чистиш мазнините,а това става с потене и бягане.

Храненето-избягваш мазно,тестени изделия,газирано...Наблягаш на плодове,зеленчуци,пилешко.. .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Програмазадомашенфитнес
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:21.