IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 29th October 2008, 15:02
dvalev dvalev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране Диетата на Ковачева, не Емилова

Първо искам да припомня, че диетата е на Лидия Ковачева, а не на д-р Емилова.
Второ, съгласен съм, че е безсмислено да се ходи в клиниката и да се пълни гушата на тази безскрупулна госпожа. Ние си я правим вкъщи, и всичко си е ОК.
Трето: диетата е чудесна, важното е добре да РАЗБЕРЕМ какво може да ни даде тя, и какво не може. ЧУДЕСА на този свят НЯМА.

Значи, от личен опит (спазвал съм диетата сам, и жена ми - също): в зависимост от това колко сте болни, диетата ще се понесе леко или тежко. Ние я понесохме много леко, всек път, когато сме я спазвали. Говоря за 7, 10, 20 дневна диета. По-малко от 7 дена никога не сме я правили.
Съветвам ви да прочетете книгата на Ковачева, има я безплатна в Интернет. Там ще разберете за какво става дума.

Диетата прочиства организма, свива стомаха, връща самочувствието. Диетата ЛЕКУВА! Сваля кръвното, стопява тумори, подмладява... лекува КУП болести. Всичко това е ФАКТ. Диетата гори килограми. Преобразява.

Диетата не може да направи един дебелак кльощав, ако той не иска. Никоя диета не може това. Това е въпрос на неговата воля, а не на диети. От ВАС САМИТЕ зависи дали после ще си качите килцата или не. Важно е след диетата да се спазва един разумен и умерен режим на хранене, а не да се плюска както преди, когато сте били по 100 кила.

Жена ми свали 12 килограма с диетата и си запази 60 килограмовото тегло с години, без проблем - ядеше каквото си поиска, но по малко.
НЯМА ДИЕТА, която да ти разреши плюскане като прасе, а тялото - като на Брад Пит или жена му, според пола...

Така че - съветвам всеки, които иска промяна, да я направи внимателно, да се захрани, да почине, пак да я направи, и така, докато постигне оптималното тегло. После - ВНИМАТЕЛНО.
Всеки път, когато след диетата видите, че теглото скача с кило, следва ден на плодово-зеленчуков глад. Ако не спаднете надолу - два дена. После пак отначало - нормално хранене, умерено. И така нататък.

Наи-трудно е задържането на теглото във ВСИЧКИ диети. Всеки знае това.

Въпросът е - Имам ли АЗ воля да се преборя със сланините или не? Бъдете силни!


И оше нещо: тази диета, за разлика от други, е наистина здравословна, и природосъобразена. (например диетата на Аткинс е пълна отрова) Спазвайки я редовно, ще достигнете дълбока старост, здрави и слаби. Ето това е

Поздрави!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 29th October 2008, 15:05
dvalev dvalev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

И още нещо: и в книгата го пише, напомям го и аз... Трябва да включите движение в режима. Това ще ви помогне да спазите по-лесно режима, и да ви промени навиците.

Ходенето е най-лесно и най-безвредно. По няколко километра на ден - до спирката, до магазина, до работа. Трансформацията ще бъде невероятна

Поздрави!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 29th October 2008, 16:39
Philipa Philipa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 13
По подразбиране


Относно темата за д-р Емилова, доста нападки май е получила
Аз също съм посещавала центъра и за отслабване, преди около 5 години. Тогава бях 100 килограма (буквално) и отчаяно тарсех начин да заприличам на човек
Мой познат ми каза за нея, и така нямах търпение да започне отпуската, за да отида в Пампорово (тогава там се изкараха летата).
От 98.400 кг, първия ден, стигнах до 62 кг, които вече 4 години съм стабилизирала. Разбира се, не беше лесно, но лишенията си струваха. Имам чувството, че животът ми започна отначало и всичко изведнъж стана толкова хубаво и лесно.
Една година ми отне, за да сваля тези близо 40 кг., като за последните 10 се озорих най-много.
В момента си хапвам от всичко, като естествено се ограничавам със сладкото и тестото. Тренирам 3 пъти в седмицата по 2 часа и като спортът оказва страхотно влияние върху моделирането на тялото ми. За щастие, въпреки всичките си килограми, не бях надебеляла по онзи отвратителен начин, когато кожата виси от тежестта.
последно, искам да кажа, че това лечебния център на д-р емилова съвсем не изглежда неприятно, хората са усмихнати и спокойни и атмосферата е преди всичко положителна.
А парите, които изхарчих тогава са на-добре вложените в живота ми!
Успех на всички отслабващи!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30th October 2008, 11:11
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Аз правих лечебен глад перди три години. Но подтикната от книгата на Лидия Ковачева, а не от доктор Емилова. Тя е нейна последователка. Да наистина цените при нея са високи /поне за мен/, но никой не задължава никого да ходи при нея. немога да коментирам методите и , защото не съм запозната. Незнам защо вие момичета /да не цитирам имена/ сте спазвали това три месеца! това си е самоубийство. Основателката на българския вариант е писала в книгата си, че това се прави най-много 20дни , с последващ захранващ период от 10дни./ след известен период може да се направи отново/. Аз останах доволна. За този месец свалих 8кг , чувствах се страхотно през цялто време, пълна с енергия и накрая с пречистен организъм.
Наистина на всеки човек различните режими на хранене действат различно. затова мили момичета пожелавам ви да откриете своя.
целувки и слънчеви дни!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th October 2008, 13:00
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

Ама като е лечебен този глад ,защо Д-р Емилова не го спазва егати . Имам позната ,която работеше в кухнята на един хотел в Боровец (в който Д-р Емилова си провеждаше "леченията")...... . Тя ми разказваше как въпросната докторка буквално измъчвала с чай и плодове будалите ,които за това си и плащали яко ,а Тя от по няколко пъти на ден се отбивала в кухнята и мятала мазни свински пържоли..... и други такива калорични и не дотам полезни неща . Така ,че...не е луд този ,който яде баницата ...... Докато има бъдали ,ще има и тарикати . УСПЕХ НА ЛЕЧЕБНО ГЛАДУВАЩИТЕ ха ха
Отговори с цитат
  #36  
Стар 30th October 2008, 13:19
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PUPA
Ама като е лечебен този глад ,защо Д-р Емилова не го спазва егати . Имам позната ,която работеше в кухнята на един хотел в Боровец (в който Д-р Емилова си провеждаше "леченията")...... . Тя ми разказваше как въпросната докторка буквално измъчвала с чай и плодове будалите ,които за това си и плащали яко ,а Тя от по няколко пъти на ден се отбивала в кухнята и мятала мазни свински пържоли..... и други такива калорични и не дотам полезни неща . Така ,че...не е луд този ,който яде баницата ...... Докато има бъдали ,ще има и тарикати . УСПЕХ НА ЛЕЧЕБНО ГЛАДУВАЩИТЕ ха ха
Колко повърхностно мислиш само....ти като си си набила в главата че това е "мъчение" и баба Ванга да слезе от небето не може да ти смени мнението!!!Защо трябва да обиждаш хората на "будали",всеки сам намира начина по-които да се отърве от излишните килца!!!И от какъв зор пак докторката е задължена да спазва режима,след като тя самата приценява за себе си че няма нужда
Отговори с цитат
  #37  
Стар 30th October 2008, 15:07
dvalev dvalev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от PUPA
Ама като е лечебен този глад ,защо Д-р Емилова не го спазва егати . Имам позната ,която работеше в кухнята на един хотел в Боровец (в който Д-р Емилова си провеждаше "леченията")...... . Тя ми разказваше как въпросната докторка буквално измъчвала с чай и плодове будалите ,които за това си и плащали яко ,а Тя от по няколко пъти на ден се отбивала в кухнята и мятала мазни свински пържоли..... и други такива калорични и не дотам полезни неща . Така ,че...не е луд този ,който яде баницата ...... Докато има бъдали ,ще има и тарикати . УСПЕХ НА ЛЕЧЕБНО ГЛАДУВАЩИТЕ ха ха
Е защо да не яде? Тя за себе си може да е решила, че няма нужда от този режи. Между другото това е една от причините да не харесвам Емилова, а да почитам Л. Ковачева - защото Емилова не вярва явно в режима, а за нея това е само средство за правене на пари, докато Лидия Ковачева сама живя по своя модел и ДОКАЗА, че е права.

За съжаление никой в България (а и по света) няма интерес от тази диета, защото никой няма да прави пари от нея, а както знаем медицинската индустрия е ОГРОМЕН лобист във всички правителства и държави по света и киха милиарди за рушвети. Фармацевтичната индустрия е нможе би най-печелившия бизнес в света!
Никой не иска здрави хора, защото те не се поддават на манипулиране.
И така днес виждаме (и ще виждаме) все повече болни и дебели...

Аз самият в момента пак спазвам диетата (профилактично), днес е 9-ти ден, свалих 5 кила и се чувствам в СУПЕР форма
Отговори с цитат
  #38  
Стар 31st October 2008, 10:45
PUPA PUPA не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 38
По подразбиране

dvalev,подкрепям ТВОЕТО изказване
Отговори с цитат
  #39  
Стар 31st October 2008, 11:50
kozata kozata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: SOFIA
Мнения: 15
По подразбиране Съгласна съм

Напълно сте прави за фармацевтичната индустрия - страхотно правене на пари и манипулиране на хората. Който има интерес може да потърси книгата на д-р Атанас Гълъбов за големият заговор на фармацевтичните компании.Мисля,че я има в интернет пространството.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd March 2009, 16:46
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Виждам,че от доста време не сте писали по темата,но ще ви споделя личният си опит:
Преди почти 4 години правих това лечебно гладуване,но в домашни условия.За 10 дни успях да смъкна 4-5 кг,но най-важното беше,че организмът ми се беше пречистил и след няма и месец успях да забременея.А преди това с мъжа ми бяхме опитвали 5-6 месеца без резултат
Никой не говори,че трябва да се ходи в центъра и да се пълни гушата на д-р Емилова-режимът има ефект и в домашни условия.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лечебниягладнаЕмилова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:36.