Върни се   Форуми > Други > Общи приказки

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1471  
Стар 28th September 2010, 21:01
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

моя го срещнах на една гара ( в Линц) така че не се знае, знае ли се
Отговори с цитат
  #1472  
Стар 28th September 2010, 21:08
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
моя го срещнах на една гара ( в Линц) така че не се знае, знае ли се
то едно гарата, друго да седиш у парка и да наливаш бира =))) .
Отговори с цитат
  #1473  
Стар 28th September 2010, 21:11
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ха ха - не бих казала
Аз на твое място бих му звъннала (ако имаш телефона) или се постираш пак в парка и чакаш
Отговори с цитат
  #1474  
Стар 28th September 2010, 21:16
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
ха ха - не бих казала
Аз на твое място бих му звъннала (ако имаш телефона) или се постираш пак в парка и чакаш
аа ние се виждахме и след тва станахме си приятелчета. Ама нали се оправих с мъжо. Пък и тоя нещо не ми допада, много мълчелив . Обичам веселите, приказливи мъже. Постояно да ти бърбори на главата и да философствува !
Като се замисля, с приятелят ми сме се карали сериозно само заради някакви философски въпроси.
Отговори с цитат
  #1475  
Стар 29th September 2010, 08:48
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Ако не е неудобно, да попитам... защо се разделяте? Сори, ако си писала нещо по въпроса. Ох, много трудно стана да се поддържат здрави и продължителни връзки. Съдя по голямата си дъщеря. Много се промени този свят...
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #1476  
Стар 29th September 2010, 09:33
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Според мен, връзките на съвременните тийнейджъри страдат най вече от задушаването на партньора, поради по богатия социален живот, който водят, за разлика от нас, когато ние сме били на тяхната възраст!.

Тогава комуникирахме лично, тет-а тет, очи в очи, виждаше се емоцията, виждаше се кога човек се шегува или бъзика, всичко.

Днес, гаджетата си ровят по скайповете и се дразнят на всяка емотка, следят си фейсбуците и се дразнят на всичко, което някой друг е харесал в партньора им. Това следене озадачава една връзка, поражда много въпроси относно личната свобода и води естествено до нейния край!

Разбира се, че това не е единствената причина, но наблюдавайки от близо какво се случва у нас, и с приятелките на дъщеря ми, до голяма степен - значителна част от раздорите в една връзка се дължат на интернет!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #1477  
Стар 29th September 2010, 10:23
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране

Явно моята дъщеря е по-голяма от твоята. Имам и по-малка де, явно за нея се отнася твоя пост.
Голямата е на 23 и виждам, че се стреми към по-задълбочена връзка. Вероятно й се е приискало да се обвърже. Според мен още й е рано, но проблемът не е, че е тръгнала примерно да се омъжва, а че не може да създаде трайна връзка. Това не е само мое притеснение, а и нейно. Естествено, че причините не са само в нея, или само в партньорите й. Малко ми изглежда, че хем искат да се обвързани, хем да са свободни. Много трудно се постига златната среда.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #1478  
Стар 29th September 2010, 10:29
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

аз като бях на 24 не исках и да чувам за сериозна връзка, тъкмо се бях разделила с един Убустник и ми беше тъй лекинко на душичката. А баба ми само мрънкаше, че ще остана стара мома. Сигурно нещо ме е омагьосала, защото няма и месец след като навърших 25 се ожених. Докато на 24 дори не го познавах мъжа ми
Отговори с цитат
  #1479  
Стар 29th September 2010, 14:45
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Просто стават чудеса!
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #1480  
Стар 29th September 2010, 17:21
Аватара на P.Hinkova
P.Hinkova P.Hinkova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 622
По подразбиране Re: ...

Цитирай:
Първоначално написано от Galina-kaka G
Ако не е неудобно, да попитам... защо се разделяте?
мииии заради моята нерешителност и онези моменти от месеца, когато ставам адски злобна, заядлива и такива ми ти работи. Просто понякога почвам да го хокам ей тъй за спорта "ти еди си кога, аз като те помолих, пък ти" "ти онова не направи, това не направи, еди си кое" пък редовните спорове и скандали са по някакви банални теми като "защо земята е кръгла" и "може ли луната да падне върху нас" (базикам се не се караме точно за тва). Понякога приемам нещата прекалено навътре. Пък тия скайпове и прочие дето говори Жоро... зависи, аз въпреки че знам паролите на мъжо, веднъж не си направих труда да му вляза във фейсбуук и да проверя всичко което има. Зависи от хората, пък и то сега с тая фейсбуук мода, като гледам момите, през пет минути стават обвързани и необвързани. Шашава работа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оплачисенещо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:40.