IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 15th December 2006, 12:08
minididi minididi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2006
Град: Пловдив
Мнения: 160
По подразбиране i

Бимби радвам се,че си доволна от мезотерапията-аз точно в момента търсех инфо нея тъй като и на мен Динев ми я препоръча.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 16th April 2007, 14:34
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Момичета,знаете ли дали Н.Георгиев прави такава абдоминопласика на корема с изрязване около пъпа и в неговата клиника прилага ли се мезотерапия?
В сряда съм на консултация при него за поставяне на импланти в гърдите и така или иначе ще го засипя с въпроси,но все пак да питам,ако някоя от вас знае нещо.
Аз имам доста отпусната кожа след драстични отслабвания,особено в областта на ръцете и бедрата,но след като прочетох какво е писала bimbi за белезите вече незнам какво да мисля.

bimbi,може ли да напишеш какви точно белези ти обясни доктора ,че остават ,колко са големи и как са разположени?
А за лифтинг на бедра знаете ли как точно се прави и има ли някой във форума с такава операция?
Отговори с цитат
  #43  
Стар 16th April 2007, 14:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми за ръцете са от подмишницата, та чак до вътрешната страна на лакътя. ако се дръпне пък само под мишницата, белега щял да пречи като вървиш и ръкомахаш примерно, тъй като ще има постоянно триене.
за краката - прави се на линията на бикините, обаче с времето кожата се свличала надолу и дърпала срамните устни настрани - каза че е виждал такова нещо във Франция и било ужасно чак се чуди как може тамошни лекари да правят подобни операции...явно навсякъде има лекари, дето искат да ти вземат парите, а за друго не мислят 8)
Отговори с цитат
  #44  
Стар 16th April 2007, 14:44
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Errika
Момичета,знаете ли дали Н.Георгиев прави такава абдоминопласика на корема с изрязване около пъпа
Аз съм с абдоминопластика при него, стандартна с разрез в слабините. Ако имаш предвид изрязване на пъпа, откъдето се изтегля кожата, знам, че д-р Охеда прави такава, но резултатите са меко казано отвратни. Теб май те е страх от белега, а?
Отговори с цитат
  #45  
Стар 16th April 2007, 15:14
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ерика взе ми всичките въпроси от клавиатурата:) но имам още един по точно към Бимби и към тези от вас които или ако са си правили мезо на лицето - ефекта какъв е? освежаване и стягане или заличаване на бръчки и каква е разликата между него и hимичният пiлинг или и двете се борят за едно и също? и може ли да се прави лятото мезото за лице?

И къде във Варна се прави? Ивинявам се за мнoгoто въпроси но ще се прибирам скоро и ми се отваря доста работа:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #46  
Стар 16th April 2007, 16:34
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

bimbi,благодаря ти за изчерпателния отговор. Някак си не мога да си представя как ще се разпънат настрани срамните устни Непременно ще питам във сряда и ако разбера нещо повече ще пиша.Тези операции за лифтинг на бедра се правят,особено при драстично отслабване след гастропластика,не е някаква инцидентна манипулация.Всички пластични хирурзи я имат в списъка с интервенции.Затова и ми е чудно защо така се е изказал доктора. Всъщност Н.Георгиев ли ти го каза това?

Еми,твоята операция ми е ясна,точно за такава с разрез около пъпа питах. Да ти кажа честно не ме е страх от белези,защото имам няколко операции и всичките ми белези са незабележими,от което си правя изводи,че и занапред ще е така.Разбира се може и да съм прекалено оптимистична. Дори и за такъв белег на ръката,за какъвто говори bimbi съм навита,ако знам,че независимо от големината ще е като светла чертичка или стрия,стига да се уверя,че резултата ще е такъв,какъвто очаквам.

Yana,sorry!Следващият път ще те оставя да зададеш ти въпроси.
Може ли да разкажеш малко по-подробно за д-р Каридис.Разбрах от друга тема,че май си ходила на консултация при него или греша?Той в Лондон ли оперира?Как може да се отиде при него и колко време се чака?И ако знаеш някакви цени?
Доста се чудя дали да не отида да проверя и при него.И без това цяло лято ще бъда в Англия.Може и среща да си организираме.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 16th April 2007, 22:45
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ерика за Др Каридис се чака около 3 месеца за консултасiя само а отделно ако искаш да се оперираш вече зависи колко му е натоварен графика и какво ще правиш. Консулта е около час, и в зависимост от това какво обсъждате и колко ще го занимаваш е между 90 и 125 паунда.

Погледни уебсайт-а му много е подробен а пък и той е много 'качествен'' и като човек и като лекар, тук имаше едно момиче което си е правило ринопластика при него но не се сещам ник-а и в момента, тя има впечатления от първа ръка, все пак аз само на консултация съм била.

Цените са високи и той ще ти ги определи, на мен за реконструкция на бюста и абдоминопластика каза ако ги направя при него ще отиде към 5000 поунда.

Оперира в Лондон и телефона му го има в сайта, но мога на лични да ти пратя аз го имам в GSM ми. Обаждаш се и ако така и така ще идваш в UK ако го направиш сега ше си уредена до Август поне с консултация.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #48  
Стар 18th April 2007, 07:16
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Аз намерих снимки на лифтинг на ръце,но белези не можах да видя. Ето тук най-отдолу на страницата има преди и след,може и да се види в по-голям размер.

http://thorax.bg/g/15,100,0

Днес съм на консултация при Н.Георгиев и после ще пиша.Сега ще си нахвърлям на едно листче въпросите,че иначе гаранция ще забравя
Отговори с цитат
  #49  
Стар 19th April 2007, 09:38
Errika Errika не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 92
Изпратете съобщение чрез ICQ до Errika
По подразбиране

Бях на консултацията и писах в темата за Н.Георгиев.
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?p=121990#121990
Отговори с цитат
  #50  
Стар 19th April 2007, 13:24
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Като така и така се е раздвижила темата, да питам - някой все пак има ли впечатления (от първа, трета, пета... ръка ) как се справя Динев с абдоминопластиката?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АбдоминалнапластикаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:13.