IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #261  
Стар 26th January 2010, 15:45
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Точно аз за Стевията си мислех - аз по принцип пия само вода, чая мога и без подслаждане, но кафето така и не мога се науча да го пия горчиво
Утре отивам в аптеката да се заредя със Стевия
Дундичка, ти какво реши - идваш ли в отбора
Отговори с цитат
  #262  
Стар 26th January 2010, 16:27
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Не, не бързам да реша за един ден. Аз от вчера сериозно се замислих за смяна на Дюкан. Обаче има един проблем при мене. Доколкото се познавам, в момента, в който реша, че това ще е, на сутринта ще съм почнала. Не се чуди, ако още утре сутринта или вдругиден ви пиша, че почнах. При мен така става - щом решението е ясно - действам. Ще огледам и други диети. Тази малко ме плаши с тия въглехидрати. Чудесно е балансирана, но дали е достатъчно отслабваща в моя случай? Особено както 7 месеца ни захар, ни плод, ни брашно съм поемала. Но това не е беда. Мога да я почна, а ако видя, че качвам, да спра. Утре ще ви пиша
Отговори с цитат
  #263  
Стар 27th January 2010, 09:45
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Къде сте, бе? Еееей, поспалани! О вчера следобяд никой не се е вясвал насам! На какво прилича това? Няма ли тук Деветдесетодневки?
Както ви казах, решавам и почвам. Днес изядох 1 портокал за закуска. Днешният ден е безпроблемен за мен, защото, с изключение на портокала, той си е чистак дюкански. Довечера ще готвя грах, който много обичам, а му забравих вкуса, за да си взема на работа утре. Нататък ще го умувам. Да не се отприщя много със забранените ми досега храни, че ще я овапцам. Почвам с надежда и ще удържа първия месец. Дотогава ще стане ясно действа или не. Но ако видя дотогав, че качвам и въглехидратите ми идат в повече, прекратявам. Пожелайте ми късмет. Че то отслабването май не е само въпрос на воля и желание. Иначе всички щяха да са фиданки.
Отговори с цитат
  #264  
Стар 27th January 2010, 09:49
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Дундичка,
Айде, започвай, че да казваш какво готвиш и хапваш през определените дни. Аз лично мисля, че ще има резултат при тебе - всички мои познати, които са пазили Дюкян, след това са си върнали килограмите и мисля, че има нещо вярно в поста ти от Дюкянската тема.
Отговори с цитат
  #265  
Стар 27th January 2010, 13:35
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мим, аз имам позната, която не ги е върнала вече 2 години и изглежда страхотно, а е по-възрастна даже от мен. Дънят се тия, дето не си спазват 3-та фаза и си връщат всички вредни навици в храненето.
Сега днес за менюто ми:
Закуска - 1 портокал
Обад - омлет от 4 яйца с подправки, голяаааама салата ряпа и моркови, чаша телешки бульон от кубче.
Вечеря - омлет от 3 яйца без жълтъците, пооооо-малка купа салата и бульон, какъвто хвана най-напред в шкафа.
Ако приритам между обед и вечеря (понеже с Дюкан не сме свикнали да стоим гладни) - ще изпия чаша бульон с разбити вътре няколко лъжици кис. мляко. Подходящ е пилешкият и зеленчуковият.
Щеше ми се за вечеря месце, но рових из нета да науча повече за диетата и разбрах, че наистина няма проблем да е различно, но е по-препоръчително да е едно и също.
Момичета, откривам смисъл във всяка подробност от диетата. Ще коментираме нататък. Но нищо случайно няма. Аз обичам да анализирам и подлагам на проверка всичко. Не че ми е ясно непременно, но виждам определени зависимости, съвпадения, аналогии. Затова засега ще се придържам по-буквално към програмата на диетата
Отговори с цитат
  #266  
Стар 27th January 2010, 13:42
Аватара на mimika
mimika mimika не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 493
По подразбиране

Вероятно си права за Дюканките - може и да не са спазвали точно третата фаза. Ох, аз миналата година бях я започнала, но не издържах и две седмици - започна да ми става лошо, събирах границите на кръвното, абе ужас . Отказах се от Дюкан, може би не е за мене толкова ограничаване. Аз обичам много зеленчуци и плодове и няма как да се откажа от тях.
Отговори с цитат
  #267  
Стар 27th January 2010, 14:03
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Че защо да се отказваш от зеленчуците? И аз без тях не мога. Само за ударната фаза важи. Но е вярно, че някои не понасят диетата. Това важи за всяка диета. Аз нали ви писах, колко ми е зле на плодове. Хората по 50 кила свалят с глад и плодове, а аз и дъщеря ми и един ден не можем да изкараме - гади ни се, лошо ни е, вие ни се свят, слабост, треперене.... не е за разправяне. А уж са полезни. Ама на! Та организъм с организъм не си приличат. Щом нещо не е твоята диета, пробваш друго и толкоз.
Отговори с цитат
  #268  
Стар 27th January 2010, 14:06
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

здравейте,как са всички?Аз лично се чувствам много добре с тази диета .Искам да ви питам като приготвяте доматения сос за спагети освен подправки какво друго може да се добави?И в кой ден могат да се хапват по малко маслинки?
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #269  
Стар 27th January 2010, 14:43
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Privet izvinqvam se za latinicata no neshto mi se razvali kak ste radv am se che imame veche i novi popalneniq v otbora ni
dobre doshla Dundio pri men za sega e dobre za dnes sam na plodove na obqd hapnah dva banana ne sam zakusvala sega sledobqda moje da hapna edna qbalka i za vecherq oshte edin banan dnes mi e 20 den inache oshte 9 dni ostavat do vodniq den dano mine leko i neusetno lek den[/url]
Отговори с цитат
  #270  
Стар 27th January 2010, 18:57
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

petia_britney относно доматения сос аз попринцип си сипвам готов доматен сок от шише а за маслините гледах във форума мама и бебе че има рецепти и прибавяни маслини във деня за варива
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:08.