IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 24th January 2011, 12:36
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Елица , на ЛС ще ти дам координатите на козметичката , която направи попълването на приятелката ми.
Ходя при същата за оформяне на естествените си вежди от 6 години
Разбира си от работата и резултатите които съм виждала от перманентен грим правен при нея са доста добри
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #352  
Стар 24th January 2011, 12:39
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от konstans
Денис е един от най-известните в тази област, но си има и своите недостатъци - никога не повтаря и ако трябва ретуш плащаш отново. Освен това работи на повикване в разни студия без да е осигурена стерилност и чистота. Иначе е майстор. Така че сама си решавай. Мен ако ми се налага не бих отишла при него. Просто знам и други не по-лоши.
ne se sdurjah na tova mnenie i s risk da mi bude iztrito mnenieto ste napisha ,the gore napisanoto sa pulni gluposti..Purvi
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 25th January 2011, 16:38
premio premio не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 6
По подразбиране

Виждала съм както много естествено изглеждащ перманентен грим, така и ужасяващи "експерименти". Лично предпочитам саморъчната корекция с молив
Отговори с цитат
  #354  
Стар 12th February 2011, 14:27
SwEe7_DoLl SwEe7_DoLl не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

може ли някой да ми даде координати за добър козметик които ще ми направи перманентни вежди да са найстина добре направени и да си заслужава парите от софия съм много благодаря
__________________
"И не е чудно, защото сам Сатана
се преправя на светъл ангел."
Отговори с цитат
  #355  
Стар 27th February 2011, 12:16
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

През 2004г.за първи път си правих веждичките в Магама,избледня ми след около 5-6 м.После бях в Дима стил ,също избледняха.Цените тогава бяха около 70-80 долара.като след около 10 дена ходех да ми ги повтарят.Продължих да си ги очертавам с моливчето.Когато ходех лятото на море можете да се досетите какво ставаше от горещините,и какво ме притесняваше на плажа. В края на 2005г.отидох в едно студио за татуировки и им казах че искам постоянна татуировка на веждите ми ,ами да си призная беше ми писнало.Обръснаха ми веждите,нарисувах си ги ,смесиха кафява и черна боя за да добият по-тъмно кавяв цвят и ми ги направиха перфекто.Мазах си ги с кремче,което те ми дадоха докато ми падна коричката.Цената беше около 120 лв .От тогава не съм се сещала за тъмно кафяви моливи...
Отговори с цитат
  #356  
Стар 27th February 2011, 21:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

pimcidinci и сега какво,бръснеш си веждите ли?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #357  
Стар 27th February 2011, 22:22
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Моя перманентен съм правила преди 2 години. В края на първата процедура се развали машинката. Козметичката ме предупреди, че ако не се направи ретуш, боята много бързо ще изсветлее. На този етап въпросната козметичка нямаше възможност да си купи нова машинка и започнах да търся кой да ми ги повтори. И така два месеца...
Една друга козметичка ме посъветва направо да си ги татуирам, отначало уж се навих, но след като размислих ме достраша и се отказах. Междувременно моята козметичка си купи нова машинка и ми направи ретуша. Вече две години от тогава веждите ми не са мръднали.
Това са най-разумно похарчените от мен пари

pimcidinci не се ли промени цвета на веждите ти с течение на времето? Съпруга ми има татос на ръката и с времето черното изби към сиво-синьо.

Марисабела, що за наивен въпрос
Отговори с цитат
  #358  
Стар 27th February 2011, 23:43
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1
Марисабела, що за наивен въпрос
Кво пък му има на въпроса ми,хм?Ако знаеш отговори,ако не трай
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #359  
Стар 28th February 2011, 10:27
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ми много ясно, Мариянче, че няма да ги бръсне
Ти какво очакваш, да става сутрин и като мъжете, да се захваща за самобръсначката ли!?
Освен това си с татос, та би трябвало да знаеш, че при направата му, ако има косми се бръснат

И моля, не ми казвай да си трая, щото ти си тази, която на "всяка манджа е меродия", а не аз! Дали знаеш или незнаеш по темата, задължително трябва да ръснеш нещо, па макар и безмислено, това е твоят девиз
Отговори с цитат
  #360  
Стар 28th February 2011, 18:24
Аватара на Oksana_
Oksana_ Oksana_ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 294
По подразбиране

Надали от 2005-та до сега си бръсне веждите, вече с всичките видове епилации и т.н.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквощекажетезаперманентниятгрим
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:52.