IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 5th June 2009, 08:18
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Сис, на мен също ми харесва и ти пасва на лицето, което всъщност е най-важното.
Де да можех и аз да кротна, ама след две ринопластики, вече се настройвам психически за трета. Луд мира няма.....
Отговори с цитат
  #102  
Стар 22nd June 2009, 11:49
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Здравей Сис
Май и аз ще трябва да мина за някои доизкусурявания... моята асиметрия така и не се оправи с времето, минаха само 2 месеца, но не съм много оптимистично настроена. Я кажи, как протече при тебе - с местна или пълна упойка? Имаше ли пак тампони и за колко време? Не искам пак да минавам през пълна упойка, че много зле ми понесе
А да, твоята втора корекция колко време след първата беше?
Отговори с цитат
  #103  
Стар 22nd June 2009, 13:22
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

FYI качих още 5 снимки от днес... на снимка изглежда малко по-добре, отколкото на живо... имам една бабунка там, където почва връхчето на носа, и връхчето ми сочи надясно... и на всичкото отгоре, ръбчето на носа ми е най-високо отляво, а отдясно е по-полегат носа, и в анфас изглежда, все едно носът ми е преместен наляво... как ли ще се оправи това, след като не искам повече да ми е отнема (ако реши да пили високото ръбче, ще ми стане много нисък носът)... не знам...

ето и линка: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=374167 парола 1111

съжалявам, че оспамих темата на Сис, малко се отплеснах
Отговори с цитат
  #104  
Стар 22nd June 2009, 13:39
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Celtic_dream1, дава грешна партола.
Отговори с цитат
  #105  
Стар 22nd June 2009, 20:33
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Ха, и аз я имам тая извивка на гърба на носа, явно е запазена марка Виж, според мен си много сладка, вижда се че има още да спада в горната част. Забелязвам само един проблем, че едната ноздра ти е по-вдигната. Но обикновено на снимки се вижда всеки дефект, който в триизмерното пространство не е толкова забележим
Ако си решила да правиш втора - местната упойка е безплатна, а пълната 100евро. Аз избрах пълна, защото мисля че чях да се чувствам некомфортно, да преглъщам и т.н., което пък би пречило на работата на хирурга. Не знам дали е така, но това бяха моите причини за избора. Много бързо се възстанових, тампоните само ден, цигарите също Синини нямах, няколко дни отекли бузки. В момента съм на 3 седмици и имам една грозна мъничка изпъкналост оградена с вдлъбнато синьо за разкош, но хич не ми пука. Засега. А носовете ни не са симетрични, защото не е рязал "крилцата" в основата, за да направи нов "триъгълник". Т.е. са ни същите.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 22nd June 2009, 20:37
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

А, ти нямаш моята асиметрия, сега забелязах. Имаш само разлики в ноздрите. Пък аз си имам крив нос, но не и гърбав
Отговори с цитат
  #107  
Стар 23rd June 2009, 10:03
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Сис, а къде са ти белезите? Заличиха ли се вече?
Отговори с цитат
  #108  
Стар 23rd June 2009, 14:02
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Имам нещо, което описах по-горе, не го знам какво е. Колкото повече ми спада носът, толкова по-грозен става Единят ми полуанфас отива към чип, а другия към гърбав. Но като цяло се харесвам повече, отколкото преди.
Иди да те види Динев и ако много те дразни несъвършенството се оперирай.
Да ти кажа, пълних назолабиалните гънки и резултатът ми е по-зле от преди това Ходих повторно да коригира едната - нищо не се промени. Над гънките кожата ми седи като надута, според док е оток, но се съмнявам, щото 10дни не се маха. Вече няма да ходя при пл. хирурзи
Отговори с цитат
  #109  
Стар 23rd June 2009, 19:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Сис, не е мястото тук да питам, но кажи все пак за назолабиалните гънки - с какво ги запълва?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 23rd June 2009, 19:59
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

С хиалуронова киселина. Има ли и други начини? Но определено бих казала, че от едната страна ми е по-зле отпреди. Взех си Хиавита (по твой пример ), но то като се замислиш, ако я пиеш редовно излиза по-скъпо отколкото веднъж годишно да си инжектираш (хванах промоция на 150 евро мл.). Мисля да мина на Форевър Ливинг Продъктс.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:50.