IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 27th March 2011, 12:40
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Честито и от мен !Много положителни емиции и бързо възстановяване!
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 27th March 2011, 12:55
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Вчера ми беше операцията
Честито и от мен !

Пожелавам ти приятни емоции и да си ги носиш безпроблемно новите красоти !

П.П. Сори, вчера не съм прочела хубавата новина, толкова ме натоварва новият форум, че не издържам повече от 10 мин.
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #213  
Стар 27th March 2011, 13:15
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Мерси мацки, Мисче 077 и на мен стария вариант ми харесваше доста повече
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #214  
Стар 28th March 2011, 07:33
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Честито и мен, alien777! Носи си новите придобивки с много здраве и положителни емоции. Много се радвам, че си доволна от резултата, оттук насетне все по-хубави да стават!!! А Гуен въпреки, че не я познавам лично, си я представям точно така, както я описваш - мила, красива и много отзивчива. Трябва да има повече хора като нея в този озлобен свят.
Отговори с цитат
  #215  
Стар 28th March 2011, 16:19
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alien777 Виж мнението
Мерси мацки, Мисче 077 и на мен стария вариант ми харесваше доста повече
Алиен, честито и от мен !!!...всички си искаме стария вариант, но това никой не го вълнува.....за сметка на лесното и бързо четене се сдобихме с некви глупави екстри, дето незнам кой ще използва........ абе кон за кокошка ми мяза цялата работа..ама карай....изобщо не ми се влиза....и не влизам почти...и ми липсвате много, но четенето е ужасно !!!

Поздрави и целувки на всички !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #216  
Стар 28th March 2011, 23:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Честито и от мен Алиен777, само хубави моменти и радости с красотите и да си много много щастлива дълги години с тях!


Относно форума и аз съм на мнение че е ужасен така...само ме затруднява и даде куп проблеми при първото ми влизане... да вземат да си го пооправят
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #217  
Стар 29th March 2011, 07:05
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p Виж мнението
Честито и от мен Алиен777, само хубави моменти и радости с красотите и да си много много щастлива дълги години с тях!
Мерси Детективче ти при кой си се оперирала? Сигурно някъде из темите съм попадала, но нямам спомен
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #218  
Стар 29th March 2011, 18:24
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитат:"alien777: Вчера ми беше операцията при д-р Н.Георгиев и всичко мина перфектно. Човека има страхотно отношение към пациентите си и сега ми е много смешно като се сетя какви постове четох в тая тема, всичко е абсолютна лъжа, радвам се че не се повлях от завистта и злобата на някой хора и той беше моя хирург. Изобщо не очкавах, че ще си харесам гърдите още на първия ден, а болката е напълно поносима. ......"

alien777, честито! Желая ти никога да нямаш проблеми с гърдите и само да им се радваш!

За това дето съм го подчертала в цитата: за теб лъжа, за други болезнена истина. Радвам се, че в лицето на д-р Георгиев си намерила твоя хирург. Дано и така да си остане за в бъдеще!
Хубаво е, че си харесваш гърдите още на първия ден. Пожелавам ти и след 6 месеца пак да е така.
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #219  
Стар 29th March 2011, 18:37
Аватара на alien777
alien777 alien777 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 247
По подразбиране

Мерси и аз се надявам всичко да е наред, за сега всичко е обещаващо
Нямах в предвид за резултатите, от всеки има доволни и недоволни, но за отношение мисля, че всички имат, но в случая писах за него защото имам впечетления, имаше още няколко момичета и с тях се държа внимателно, надявам се и в бъдеще да е така.
За лъжите имам в предвид повечето постове на конкретен потребител, който наистина наговори много лъжи.
__________________
"Не съм съгласен с това, което казваш, но докато съм жив ще защитавам правото ти да го казваш."Волтер
Отговори с цитат
  #220  
Стар 29th March 2011, 19:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda Виж мнението
Алиен, честито и от мен !!!...всички си искаме стария вариант, но това никой не го вълнува.....за сметка на лесното и бързо четене се сдобихме с некви глупави екстри, дето незнам кой ще използва........ абе кон за кокошка ми мяза цялата работа..ама карай....изобщо не ми се влиза....и не влизам почти...и ми липсвате много, но четенето е ужасно !!!

Поздрави и целувки на всички !
Тедаааа....баси милия пост си пуснала... чудех се какво ти се е случило, а то ....форума не те кефи.... всички сме така, мацо.... ама си те чакаме...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КОГОДАИЗБЕРАЗАСВОЙХИРУРГГЕОРГИЕВСТОЯНОВЕНЧЕВ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:19.