IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 12th October 2016, 14:05
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Не препоръчвам Цветков (макар че за всичките тези години може да е станал добър, но аз лично не бих рискувала с него).
Разбира се зависи от къде е взета присадката. Аз също съм чувала това с абсорбираното, но също и че хрущялите имали "памет" и може след време да си се завъртят както са били преди. Джамбазов ми го е казвал това и не претендирам, че е вярно.
Иначе не са много хората в този форум на които е присаждана кост от ребро. Не съм чела скоро, но от преди се сещам само за keery (хвърли едно око тук: http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14353), но той от много време вече не пише във форума и не знам как са нещата при него сега, но снимките които качи след операцията са просто изумителни.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 2nd November 2017, 12:19
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

surita, до къде я докара с носа?
Присадки по правило се слагат с цел да си останат на място цял живот (възможно е да има случаи, когато се слагат само с временна цел, не знам). Неизбежно е, част от присадката да се абсорбира. Но ако е сложена правилно с достъп до кръвоснабдаване би трябвало да остане за цял живот. Така че проблем е ако СЕ абсорбира, а не ако НЕ СЕ. Абсорбиране води до проблем с дишането и нарушена естетика
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: носаследприсажданетонахрущяли
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:57.