IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 3rd February 2010, 10:28
black-cashmere black-cashmere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Мерси много за отговора, мила )) Е аз не съм с нагласата , че като си сложа нещо , ще стои вечно , нооо ако слагам да е нещо качествено и малко по-трайно от 1 месец Пък и искам резултата да е хубав , не някакъв фрапиращ, защото моите устни са малки , особено горната , нея хич я няма Ти при кои доктор си го слага? Все пак ще се радвам Елинор да каже малко повече за д-р Аргиров
Отговори с цитат
  #82  
Стар 3rd February 2010, 10:34
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

За нищо Аз също съм без горна устна, сега вече си имам и контур и обемче...Но обема поизчезна наистина...Контура си остана същия.Но пак има разлика отпреди.Аз може би съм свикнала да се гледам и си мисля,че не е останало нищо, но другите ми казват, че още се забелязва.Аз си ги правих в Кожното на Александровска, при д-р Бърдаров.Много го хвалеха.И съм много доволна.Даже най-късно другия месец отивам пак...Това си е краста и все повече ти се ще..
Отговори с цитат
  #83  
Стар 3rd February 2010, 10:42
black-cashmere black-cashmere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

А преди колко време си го сложи . Аз малко като дебилните задавам въпроси ноо нали съм много запалена сега...по принцип искам доста отдавна да си слагам , ама все го отлагах , баща ми хич не щеше (не че сега е съгласен) ама реших, че в крайна сметка е нещо , което много искам ииии Няма да слушкам
Отговори с цитат
  #84  
Стар 3rd February 2010, 11:08
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Важното е какво искаш ти.Аз също много време се чудех и сега не съжалявам.Но бая се рових, докато реша какъв филър да сложа и при кой доктор Аз си сложих преди.....2 месеца мисля.Да, толкова..даже и малко повече от 2. Определено като гледам снимките си отпреди виждам разлика.Сега обаче ще кажа на д-ра, че искам и на долната повечко обем, че в момента леко горната е по- издадена от долната.И сега ако сложи пак повече на горната и както си имам остатък от филъра там, ще стане съвсем очевадно и ще е доста по-издадена от долната.Искам да са ми равномерно пуФкавки
Отговори с цитат
  #85  
Стар 3rd February 2010, 11:23
black-cashmere black-cashmere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

Аха , ами да всичко трябва да е равномерно , трябва да сме хуваби :Д :Д...една приятелка си сложи ( не помня името на филъра) преди година и половина при Емил Георгиев в Нефертити , и устата и още е пухкава и обемна , смисъл не се очакваше , че за толкова време ще остане нещо , а не е повтаряла процедурата...Съвсем леко е спаднала. Но ще изчакам и Елинор да каже за д-р Аргиров
Отговори с цитат
  #86  
Стар 3rd February 2010, 13:35
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Др Аргиров -0887065854.Кажете му че Валя ви е дала телефона му.Сжалявам 4е влизам толкова рядко
Отговори с цитат
  #87  
Стар 28th April 2010, 15:01
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

В петък ще си сложа отново TEOSYAL KISS ,и ако някои иска да му пратя снимка на резултата нека ми пише.Найстина филъра ми издържа близо 7-8 месеца откакто слагах последно.Дори сега всички ми казват че устните ми изглеждат мн добре ,но аз като съм решила
Отговори с цитат
  #88  
Стар 28th April 2010, 17:22
black-cashmere black-cashmere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

елинорче , усните ниаситна и сега са ти много много хубави ))

а аз забравих да пиша , че от годе-долу 2 месеца съм с tеosyal kiss, и за сега усните не са ми мръднали , а си сложих малко. Но съм на мнение , че освен продукта , и доктора е много важен! д-р Аргиров , който ми препоръча елинор наистина ги прави много хубави.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 28th April 2010, 17:30
Аватара на elinor
elinor elinor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofiq
Мнения: 172
По подразбиране

Да .Аз съм се убедила че това играе много важна роля в това да ти остане нещо от филъра.Той е много внимателен и има голям опит .Не бих рискувала да ида при друг,макар че той не е от прехвалените по форумите .
Отговори с цитат
  #90  
Стар 28th April 2010, 17:39
black-cashmere black-cashmere не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 8
По подразбиране

ами то прехвалената стока , не винаги е качествена... Него наистина си го бива!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: TeosyalKissСложихсиминденМногосъмдоволна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:36.