IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 16th May 2008, 15:03
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Уф и това е вярно и като се добавят и няколко процедури.....
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th May 2008, 15:06
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Какво му е толкова некомфортното...? Нали по подобен начин тече възстановяването и с другите филъри....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th May 2008, 15:29
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Възцможно е да имаме оттоци до две седмици а при филърите няма такова нещо. Това запомних от консултация за липофилинг на една приятелка и тя се отказа, защото не можеше да си позволи повече отпуск от 1 седмица а не искаше да я гледат в работата със следи от манипулацията.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th May 2008, 15:45
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Именно!
Аз работя и нямам никаква възможност да отсъствам от работа, нито да се появявам със синини и отоци.
Социалният ми живот също би бил под въпрос след един липофилинг в която и да е зона на лицето!
Моите назолабиални гънки ги попълних с филър с хиалуронова киселина, нямах нито странични реакция нито трябваше да се крия в къщи, същият ден бях на вечеря с приятели без притеснения.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th May 2008, 07:08
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Мена,какъв точно хиалуронов филър ти поставиха в назолабиалните гънки и колко/като обем/?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th May 2008, 20:36
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Моите бяха не много изразени и затова ми инжектираха само 0.5 ml Restylane.
Ако бяха по-дълбоки и по-изразени щях да искам Restylane Perlane.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th May 2008, 10:29
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране назолабиални гънки

здравейте на всички!моето скромно мнение е,че филара се поставя само в долната част на лицето и под очете.трае някаде към 8 месеца.количеството зависи от дълбочината на бръчките.1 ампула е към 450лв.Ботукс се прави само в горнагта част на лицето и не трае повече от 2-3 месеца-при някой малко повече.Колкото до липофилинга там сащо е много индивидоално.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 18th November 2008, 19:23
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Гуен, как е положението с отока, зачервяването, вида на отворите, през които е вкарвана мазнината и възстановяването при липофилинг в назолабиалните гънки?
Надявам се, че отока не е маймунски като при устните..
Ще ти бъда благодарна да ми отговориш по-подробно.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th November 2008, 02:54
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране Re: назолабиални гънки

Цитирай:
Първоначално написано от hera
здравейте на всички!моето скромно мнение е,че филара се поставя само в долната част на лицето и под очете.трае някаде към 8 месеца.количеството зависи от дълбочината на бръчките.1 ампула е към 450лв.Ботукс се прави само в горнагта част на лицето и не трае повече от 2-3 месеца-при някой малко повече.Колкото до липофилинга там сащо е много индивидоално.
Първия път когато ми поставиха ботокс ми държа около 6 месеца,вторият път малко повече от година,но това не решава генерално проблема/когато вече го има/,това е моето скромно мнение,същото е със всеки филър за назолабиалните гънки...аз съм ЗА малките силиконови триъгълничета,които се поставят...но не и в БГ,както и за ендоскопския лифтинг,поне е по-малко варварски метод,с минимум шевове само в окосмената част на главата,и ....Знам ли и аз май всичко е до гледна точка,психическа нагласа и повече суета.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th December 2008, 10:38
Аватара на 645CI
645CI 645CI не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: СОФИЯ
Мнения: 360
По подразбиране

момичета оттървах се от назолабиалните гънки за около 10 год.напред...,само че с мини лифтинг/чеклифтинг/,който всъщност не е толкова варварски метод,не ме е боляло и за секунда...днес ми е 11 ден от операцията всичките ми познати които ме виждат ми казват че изглеждам нчкак си по -млада,но не знаят защо...имам си нови скули,и нов поглед/горна блефаропластика/този път имам снимки от деня на операцията до този момент,също така и на ринопластика на един мъж имаме снимчици...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: назолабиалнигънки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:38.