IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 25th October 2010, 16:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Adelini
Айде айде, ти сама каза че Стоянов ти е казал че ще ти оправи асиметрията на гърдите, а тя си остана и в началото не беше много доволна от факта, но като осъзна че си го имала и преди, прие факта.
После за имплантите, той ти обеща софт тъч, а се оказаха, с кохезивен гел, което не е фатално, много е хубаво, но пак беше излъгана....така че аре да спрем да обвиняваме НГ. Ти го обвини в 100000 поста, но не ти стигат явно и продължаваш!!!!! Айде осъзнай се малко

Щеше,ако му бях занесла снимки преди първата си мамопластика,говорим за големината.Иначе двете със всеки изминал ден се изравняват,както каза и една потребителка да не прибързвам с заключения,че са пресни

Незнам колко не са софт тъч,ама са си меки.Както казах в един пост не е важно дали са софт тъч или друг.Важното е,че са толкова скоро след операцията са като истински. :P
Не обвинявам никой,споделям факти и ще продължавам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th November 2010, 15:06
gigi848 gigi848 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране mnogo me naplashite

Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th November 2010, 15:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране Re: mnogo me naplashite

Цитирай:
Първоначално написано от gigi848
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri
Преценката си е лично твоя,не разчитай някой да те навива .Аз лично не съм доволна от него,но няма да ти кажа недей,защото пък има доовлни от него.Успех
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th November 2010, 15:46
gigi848 gigi848 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 2
По подразбиране Re: mnogo me naplashite

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от gigi848
Zdravejite vsicki, mnogo me naplashihte s tezi otgovori. Bjh 100% ubedena da si ugolemja gurdite pri tozi doktor i sega pochnah da se razubejdavam, molja vi, ima li njkoi koito da kaje nehsto pozitivno i ukorajavashto?Ili pone da mi objasni malko poveche kak ste se chustvali sled operacijat, bolezneno li e?Strashno li e?

mersi mnogo
Geri
Преценката си е лично твоя,не разчитай някой да те навива .Аз лично не съм доволна от него,но няма да ти кажа недей,защото пък има доовлни от него.Успех
Blagodarja ti mnogo z aotgovora....znam izcjalo moe reshenie si e..trqbva dosta da pomislja

Pone moje li da mi kajesh sled operacijata dosta li bolki imashe?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th November 2010, 15:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

аз бях като труп,но повечето жени не ги е боляло толкова много
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th November 2010, 22:27
Екатерина Проданова Екатерина Проданова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 18
По подразбиране

всичко е индивидуално.аз бях оперирана в 6 вечерта а в 9 сутринта тръгнах да си търся обувки по магагазините.виж липосукцията болеше ужааасно много.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th January 2011, 18:33
evelinastankova evelinastankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th January 2011, 19:24
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Доста неприятно. Ако изчетеш форума, ще видиш, че повечето отиват за корекции при Стоянов или Тепавичарова.
Аз по интуиция препоръчвам жената.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th January 2011, 19:42
evelinastankova evelinastankova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 4
По подразбиране

Сега съм решила да отида при Евстатиев и след прегледа ще мисля дали да не посетя още някой!!!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th January 2011, 06:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evelinastankova
Здравейте, преди три години си сложих импланти при д-р Георгиев. Тогава бях направо очарована от него и от начина му на работата. Но след една година, а може и малко повече имах проблем. На лявата гърда получих капсулна контрактура. Съответно веднага се обърнах към него за консултация, защото все пак той е направил операцията и според мен той трябваше на направи и втората при така стеклите се обстоятелства. До този момент всичко беше много хубаво. Но след две седмици, след операцията края на импланта ми се усещаше на пипане и дори се виждаше ъгълчето му (та дори и минимално) и дори не беше сложен както трябва. При консултацията ми го попитах, защо е това и как може да е така. Но той спокойно ми каза, че ако искам да ми се оправи този проблем ще се наложи още една операция и разбира се още пари за нея, защото отново ще е с пълна упойка и т.н.
След всичко, което изчетох във форума не знам към кой лекар да се обърна.
Все пак с право съм му измислила прякор ХИЕНАТА.Заслужава си го.
А самочувствието му е напълно непокрито!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПострадалиотНиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:25.