IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 10th March 2009, 17:43
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Утрепах се да се пробвам да кача дума, вместо дълъг линк и не става мамка му. Льофи беше мо обяснил, но ми се е изтрило съобщението!

цък СТАНАААА!!!! Сори за офтопика, макар че в темата ни по принцип офтопика е официално разрешен от пловдивския кмет!
ееее ама как става това
  #1382  
Стар 10th March 2009, 17:53
Аватара на tais
tais tais не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 73
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
Цитирай:
Първоначално написано от tais
Цитирай:
Първоначално написано от pifco
аууу ,мъртво море че какво видяха там почти няма живот,ама както и да е ,ти да не би да се занимажаш със свободно гмуркане
Ма какво мъртво море ме гони бреее ..извинявай-4ервено имах впредвид-бяха в Елал.Не не се занимавам с гмуркане но имам огромно желание-малко изпитвам страх...но мисля 4е ще се справя
ааа това е друго вече,там е уникално ,а искането след като имаш желание остава само да си приготвиш около 300 лева и те правим водолазка при това с международен сертификат
ще дойда за да разбера по-подробно вси4ко
  #1383  
Стар 10th March 2009, 22:59
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

ох нещо голяма част от качествените хора зачезнаха,я да се покривам и аз докато се появят,добре че с някой може и на скайп
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
  #1384  
Стар 10th March 2009, 23:01
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pifco
ох нещо голяма част от качествените хора зачезнаха,я да се покривам и аз докато се появят,добре че с някой може и на скайп
да... съгласна съм. да е жив и здрав скайпа Като видя че любими съфорумници липсват и не ми се пише и на мен... ама си драскам... но докога ли.
  #1385  
Стар 10th March 2009, 23:03
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

Тиролинка,понякога трябва да си почиваме и от плоски майтапи и от какво ли не
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
  #1386  
Стар 10th March 2009, 23:04
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

  #1387  
Стар 10th March 2009, 23:06
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

хубавото е ,че с умни хора лесно се работи, целувки
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
  #1388  
Стар 11th March 2009, 14:27
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Мили ми Смехурко (вци),

Прелитам :P да ви попрочета, да ви се порадвам, да пратя на всички много горещи целувки и прегръдка и скачам обратно в тръстиката Едни черни облаци са надвиснали...професионални и едни лични несгоди та не ми остава много време да не кажа изобщо никакво да ви видя и да ви се порадвам. А колко много ми липсватеееее. Жоро - галантен до безкрай, Пифко - уравновесен и спокоен , като море в летен ден сутрин рано ( малей нещо ми става) , Апото ...думи нямам - няма такъв човек...Данис аз като жена бях възхитена оттеб, Дива, Адионайс...каквото и да кажа все ще е малко. От цялата група само Тиролинка я виждам по -често,че ми е на ....40 минути път с автобус . Даже да се похваля - тази вечер ще ходим с нея и Муцка на театър...Пак издадох...А другата седмица в петък ме чакайте в Пловдив - искам чврвен килим...Този път искрено се надявам да не ми мине път...
АКо някой пропускам ..моля да ме извини, ама съм много зле...Щом подпалих къщата Добре,че без последствия сериозни ...Та много ми липсвате всички...Добре,че Тиролинка пуска по някоя бърза клюка какво се случва Та не съм съвсем дезориентирана. А Пифко...навих баща ми да дойде при вас в клуба. Пусни ми на лични малко по-подробно описание,че и да му дам линка ...той е скаран с компютрите направо на място да го заведа.

С поздрав най-сърдечен,
твой другар - Патилан
  #1389  
Стар 11th March 2009, 16:54
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Черните облаци са надвиснали още от нова година насам над главите на доста от съфорумките! Добрата новина обаче, е че сезона на депресиите намалява, с увеличаването на светлата част на деня!

Ангажиментите и задачите почват да се отхвърлят с лекота, денят спори, хората са по ведри и усмихнати (дори чиновниците почват да помръдват и да повдигат леко ъгълчето на устните си. В погледа проблясва искица живот, някои дори се опитват да помагат вместо да пречат )

Иде пак лято,....тази мисъл ми е в главата от октомври миналата година и с всеки изминал ден набира сила, за да изригне като гейзер на Гергьов ден

Всъщност с всичко написано по горе, май исках да ви кажа просто, колко ви обичам всичките, и да ви раздам по няколко шепи от доброто си настроение! Липсвате ми всеки ден в който не сме били заедно!

Настенка, очакваме те с нетърпение! Не червен килим, сатен ще ти постеля, като стъпиш на родна земя! Ако можеш да вземеш и Тиролинка.....пък що да не заберете и Муската с вас
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #1390  
Стар 11th March 2009, 21:24
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

За любителите на подводния свят и най вече поздрав за Пиф! Невероятни подводни клипове. Пиф, как става номера с тоя мехур - обръч Гледайте ги с включено аудио. музиката е страхотна:

http://www.youtube.com/watch?v=eo967...e=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=uxwbp...e=channel_page
__________________
АЗ КАЗАХ !
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пловдивчани
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:53.