IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3111  
Стар 13th March 2009, 10:03
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Добро утро момичета искам парво да чиститя р.д на сесил на дащеричката с малко закаснение да ти е жива и здрава миличка да те слушка и радва много
сега за мене мо мичета вече сам 78.5 кг от 84 мн се радвам за тва постижение другото което е искам да ви кайа че на пз дните които ми бяха 5 дена свалих 1.200 което ми се струва много добре искам да ви дам момичета стимул за тези пз дни от днес сам пак само на п дни надявам се да има пак добър резултат ше ви кажа пак колко сам свалила браво и на другите момичета които имат минусчета радвам се за вас
А другото което искам да ви кажа моята малка кукличка Мони днес прави две годинки малката ми фаталистка
целувки от мене засега на всички дукеси
Отговори с цитат
  #3112  
Стар 13th March 2009, 10:03
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

момичета слушайте тира, аз съм много демократична, ама явно така не бива, че и при мен принципа на пияниците е много здраво застъпен - без едно мога, с едно не мога и това да не изиграе на някой лоша шега
Отговори с цитат
  #3113  
Стар 13th March 2009, 10:05
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

настито да ти е жива и здрава куклата и да я нацелуваш от нас лелите дюканки, радвам се за теб че си свалила толкова килограми и вярвам че можеш и още, пожелавам ти успех
Отговори с цитат
  #3114  
Стар 13th March 2009, 10:06
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Цитирай:
Първоначално написано от sesil23
Може би просто ще си бодна с вилицата два пъти ,за да не съм капо.Както казваш-хора сме все пак.Много ми се яде,за това ще я опитам днес.От няколко хапки,едва ли може да стане кой знае какво-най-много пак да почна да задържам по много

а, бой де!
тя е много гадна тая торта...ууу ужас. хич не си разваляй вкуса.... отвратителна е....
честно ти казвам.
помисли добре дали искаш още две седмици да стоиш без минус?!?! струва ли си? или не? като си помисля че ти скоро ще можеш да хапваш каквото си искаш, а аз до една година едва ли.... и се чудя КАК НЕ ТЕ Е СРАМ да се подаваш на изкушения?!?!
Уффффффф,права си Тирка.Още малко ми остана,а аз взех да се излагам.Даже като се гледам в огледалото от вчера сякааш съм качила малко,но не смея да се тегля,а какво останало да хапна и нещо нережимно-направо ще съм за убиване
Отговори с цитат
  #3115  
Стар 13th March 2009, 10:20
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

Нанси, браво за минусчетата и на Мони, да ти е жива и здрава и много да те радва.

И никакви изкушения с торти много целувки на всички
Отговори с цитат
  #3116  
Стар 13th March 2009, 10:27
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Нанси,честита рожденничка и на теб
Безгрижно детство и желая

Отговори с цитат
  #3117  
Стар 13th March 2009, 10:38
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

добро утро момичета.браво на всички с минусчетата но за съжаление аз немога да се похваля NaNsItO_M честити рожден ден мони да е жива здрава и много усмивки ви желая. кафето от sesil23 а колата е от мен
Отговори с цитат
  #3118  
Стар 13th March 2009, 10:38
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

добро утро момичета.браво на всички с минусчетата но за съжаление аз немога да се похваля NaNsItO_M честити рожден ден мони да е жива здрава и много усмивки ви желая. кафето от sesil23 а колата е от мен
Отговори с цитат
  #3119  
Стар 13th March 2009, 10:47
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Дзак Прелитам да ви кажа едно здрасти,че все е дно ме е нямало цяяяяяла година. А и аз като Раруто бях потънала в една тръстика - няма изгазване. Още вчера реших да ви пиша, но вие тоооолкова много сте изписали, докато го прочета всичко ей на чак днес успявам да драсна два - три реда. Първо - Добре дошли на всички момичета , с които не се познаваме. И много успехи и минуси на всички...Сега аз да дам един бърз отчет какво се случва с мен и с режима... Ако помните много се оплаквах преди време,че ми кървят венците и ми се чупят ноктите, пада ми косата...Реших да не си правя повече експерименти и да се опитам да мина в трета фаза по съвет на всички, които са по-старши от мен... Да си почина и после да сваля последните 10 килограма, които съм си поставила за идея Х Да, ама не. Както казват - "Пътят към Ада е послан с добри намерения"...Омазах се, като се почнаха едни банкети, една форумна среща с много алкохол, рожденни дни. Оттук малко, от там малко, закуски с "Форнети"< "Панети", Лактис и всякакви други боклуци...Разтегнато сухожилие и липса хептен на фитнес и движение. И направо ме е срам да ви кажа какво се случи....Взеха да ми стягат дрехите и си викам ей сега катарът ще покаже....Цифрата,която видях ме хвърли в "оркестъра". Кантарът показваше 77 килограма, а бях свалила до 68. Поне последните снимки са на толкова. И се ядосах на себе си....И от 23.02.09 аз отново бях на ударна и сега отново във втора фаза. Хубавото е, че днес сутринта кантарът закова 68 килограма отново,но дали ще почна да свалям отново....Поне да не качвам.
Рару, относно косата...Аз използвах "Phitoretard", предписан ми от кожно - венерическия диспансер в Пловдив. Те са голяма гама продукти, помагат и срещу пърхут. Видях и вариации на маски по-напред в темата за Конските витамини - на мен една фризьорка ми препоръча овчи иначе като цяло маската е същата....
Иначе като цяло мнооого ми липсвахте. Позитивизмът на Рару особено много, кафенцата на Сесил...Мила, която ми е любимка и тя го знае. Само Тиолина не ми липсваше, че аз нея на живо си я виждам Изобщо мъка ми беше на сърцето. А Мери, извинявай, все не остава ред да се видим с теб. Но така или иначе другата седмица в петък имам рожден ден и си правя планове да дойда до Пловдив, искрено се надявам,че този път ще можем да се видим за по едно кафе.
От мен лек и отслабващ ден Много минусчета И положително настроение. Такова хубаво време е на вън , а на мен не ми се седи в офиса...Чувствам се като мартенско магаре

Ох и за малко да забравя - Честит рожден ден на малките кукли на Сесил ( на патерици) и на Нанси днес. Да са ви живи и здрави и много,много да ви радват.

Целувам ви
Отговори с цитат
  #3120  
Стар 13th March 2009, 12:55
desa_poetesa desa_poetesa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 112
По подразбиране

Здравейте момичета и момчета.
Сесил, първо на теб Честит празник! С пожелание да ви е живичко и здравичко детенцето, да е най милваното момиченце, да си намира всички играчки които и трябват и да излъчва най голямото щастие.
Вчера за съжаление не бях в чата. Като ти видях терзанията за тортата се засрамих, защото снощи нямах никакво колебание относно два залъка от една невероятна торта. Това ми е първото прегрешение и все си викам един, два залъка има ли такова значение. Иначе започнах от 94.6 кг., след новогодишно, висока съм 1.66. Имам много сериозни проблеми с гръбнака и не мога да тренирам нищо, което стяга коремни мускули. Ходя почти всяка вечер по 4 км. на пътеката., и сега съм решила да ползвам този вибрационен колан, но имам страхотни сърбежи от него. Някой ползва ли го и има ли изобщо ефект.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:29.