IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3281  
Стар 20th March 2009, 12:32
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Как сте днес,момичета?
Искам първо и аз да честитя рожденният ден на Настя,като и желаая всичко най-най.Да е истински шастлива и обичана
Сипвам бързо по едно кафенце и ще изчезвам,че имам работа да върша.Утре и аз съм рожденничка ,и трябва да организирам нещата за празника

Отговори с цитат
  #3282  
Стар 20th March 2009, 13:27
Аватара на Nastiya
Nastiya Nastiya не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Burgas, Plovdiv
Мнения: 358
По подразбиране

Мили момичета и Дюкеси, много благодаря за милите пожелания Почепката от мен е най-голямата и вкусна режмна торта С много крем и глазура Прегръдки и целувки за всички
Отговори с цитат
  #3283  
Стар 20th March 2009, 15:05
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

Настя честит рожден ден Пожелавам ти здравето да е винаги с теб, щастието да те съпътства на всяка крачка, любовта винаги да е под ръка, а късметът да те чака зад всеки ъгъл.

Момичета имам един проблем надявам се да ми помогнете вече цяла седмица ми закаснява МЦ и се чудя дали е вазможно да е от диетата или да прибегна до тест вапреки че сам убедена 99% че не съм ако на някоя от вас и се е случвало моля да ми помогне
засега от мене да ви се похваля и седмото ми килце падна все немога да ви пиша нямам време за 20 дена мисля че е добре аиде засега от мен успешен ден
Отговори с цитат
  #3284  
Стар 20th March 2009, 15:20
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

момичета искам да почна тази дюкянса диетка и ме интересува тея овесени трици по магазините има ли ги и някуде из темичките които разгледах видях че може до 3 лажици на дени и колко дни трябва да е 1 етап ,2рия и третия. благодаря ви предварително
Отговори с цитат
  #3285  
Стар 20th March 2009, 15:26
Аватара на allie
allie allie не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 109
По подразбиране

greqna, здравей
аз не съм Дюканка, но триците съм ги виждала в Пикадили - в по-малки и по-големи опаковки. Със сигурност ги има и на други места. Успех.
Отговори с цитат
  #3286  
Стар 20th March 2009, 15:30
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

Allie благодаря ти
Отговори с цитат
  #3287  
Стар 20th March 2009, 15:39
Аватара на GUESS_F
GUESS_F GUESS_F не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 145
По подразбиране

Нанси аз някъде из форумите бях чела че това е възможно да е от диетата, в смисъл да не ти идва навреме, но в твоя случай по-добре май да си направиш тест.Една седмица на мен ми се струва доста. Ти се познаваш най-добре дали ти е нередовен и т.н. при мен това би било повод за паника защото ми е много точен.
Колкото до рецептите имам един въпрос - защо се слага да речем и овесени и пшеничени трици в десертите Може въпроса да ми е глупав но не мога да си го обясня. Не може ли да се направи само с овесени или вкуса няма да е същия?
__________________
Безупречността не е действие, а просто навик!
Отговори с цитат
  #3288  
Стар 20th March 2009, 15:40
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Греяна,прочети внимателно първата страничка на тази тема.Тя е за новички Дюканки като теб,за да се информираш за всичко,което те интересува.Ако след това имаш въпроси-ние ще сме тук,за да ти отговаряме
Отговори с цитат
  #3289  
Стар 20th March 2009, 16:01
desa_poetesa desa_poetesa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 112
По подразбиране

Настя,Честит Рожден Ден.
А сега и на всички останали ЗДРАВЕЙТЕ.
Нансито, на някои им закъснява, на други им идва по няколко пъти. бях на лекар и ми обясниха, че при диети при които се свалят рязко килиграми на по слабички момичета направо им спира. Длъжна си обаче да се консултираш със специалист. Днес едно временце. Утре заминавам за Солун на панаир и си мислех , че там ще е пролет. Меду впрочем Честита астрономическа пролет. Целувки на всички.
Отговори с цитат
  #3290  
Стар 20th March 2009, 16:36
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

GUESS_F Миси мила честно казано жинаги ми е точен дори ми е ипрежарежало но не и закаснявало маи да се поуспокоя ше е наи добре така както казваш миси много аз за триците немога да ти отговоря а и не си правя сладки не сам по сладкото което е добре и за мене успехчета в свалянето на кг а мацката която си избрала е перфектна и аз искам да сма като нея ех ме4ти ме4ти.... :P
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:27.