IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 7th May 2009, 17:58
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от siss
Видях те, само връхчето е проблемно. При мен е подобна ситуацията с ноздрите, но не толкова видимо. За това пък носът ми е крив настрани и профилите ми са различни и по форма, и по големина. Та при теб ще има съвсем малка корекция на връхчето, ако се наложи.
И да кажеш какво ще решите с Динев Възможно е да се поотпусне и другата ноздра.
Ами не знам дали само връхчето, ако се загледаш, ще забележиш, че основата между веждите ми е по-широка от гърба на носа, аз не исках да ми е стеснен, но пък може да си ми е бил тесен носа по принцип, или пък да падне още отокът... дано да не падне по-ниско, чувала съм, че на хората извивката на носа им проличава след няколко месеца, а преди това им изглежда прав носът - дано да не падне прекалено...
Отговори с цитат
  #82  
Стар 7th May 2009, 19:16
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Мен това между веждите още ме наболява при допир, така че предполагам, че ще спада още. Но Динев там не пипа, питала съм го. Така че каквото е било, такова ще си остане. При гърбица то не изглежда високо, но като тя се махне, това почва да ти се набива в очите.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 30th May 2009, 21:47
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

И втората мина.
След много мислене дали да се подложа на втора толкова рано, реших да се доверя на док. Денят беше вчера, като изключим главоболието се чувствам по-добре отколкото след първата. Движа си смело горната устна, тампоните ги държах 1 ден (миналия път 3дни) Но както винаги има едно "но" От снимките ще видите, че въпреки двете си ринопластики щи си ходя с крив нос и това е. Асиметрията остава, защото и при двете манипулации носът ми не беше чупен. Може би за това се възстановявам бързо и леко. Та въпреки всичко, ако носът ми не е ужасен и мога да дишам повече никакви ринопластики, край!
http://www.snimka.bg/album.php?album...8&pid=12607961
Парола 2020
Отговори с цитат
  #84  
Стар 31st May 2009, 14:45
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Дано да се е получило!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #85  
Стар 31st May 2009, 19:19
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Дано
Отговори с цитат
  #86  
Стар 31st May 2009, 20:22
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Сис, как така не ти е чупен носът? Сигурна ли си? Нали казваше, че имаш хлътване отстрани - то от какво е, ако не е чупен?
Но както и да е, дано докторът този път се е справил.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 31st May 2009, 20:32
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Имам предвид, че не е рязан отстрани в основата (не знам как му се вика мястото) за да се прибере триъгълника.
Иначе гърбицата ми бе махната първия път. Интересно ми е, че преди отокът ми бе долу в бузите, синини нямах, само леки зачервявания на клепачите. А сега отокът ми е горе в бузите под очите. И се чувствам по-добре от първия път. Надявам се да продължи все така Даже пуша от вчера, готвя, чистя и простирам (ма то за хвалба ли е )
Отговори с цитат
  #88  
Стар 31st May 2009, 21:02
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

siss, желая ти леко възстановяване и дано този път резултата е положителен!Все пак възможността за нормално дишане се нарежда пред суетата,така че да не ти пука дали ще е леко на една страна или не А" мъжката и женската солидарност" - няма такива сладури!Да са ти живички и здравички!
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #89  
Стар 31st May 2009, 21:17
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

white_snake, много ти благодаря
Имам възддухопроводимост, въпреки течащите от него красоти
Предложих на док да го "излъже" визуално, че да не бие на очи асиметрията. Не искам идеален нос (искам де ), важното е да не бие грозно на очи. Ми това е, за сега съм в добро състояние на духа, но ще ме е страх да го погледна като махнат гипса. Отдалече, само с едното око ще гледам
Отговори с цитат
  #90  
Стар 31st May 2009, 21:49
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Цитирай:
А" мъжката и женската солидарност" - няма такива сладури!Да са ти живички и здравички!
Обожават всякакви лепенки. И като ме видяха да си лепя една - айде и те. По тоя начин и се справят със стреса от вида на мама
Всъщност "мъжлето" има две операции при Анастасов и това ми даде куража и аз да го направя.
Сега в къщи дядо ми е с гипс на ръката, големия син - на крака, а аз на носа. Въобще "Трите гипса"
Спирам да пиша, че ме е хванала логореята
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: моятаминаДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:19.