IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 25th February 2010, 11:56
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
Боряна не се притеснявай рискът от КК след реоп.е почти нулев
Това не го разбрах
Защо риска след реоп . намалява толкова ?
Защото е глупост Даже е обратното - за съжаление вероятността от повторна КК е доста по-голяма при изпатилите си...
Така е, на мен док. ми обясни, че примерно до 2-та година след операцията съществува някякъв риск от поява на КК, след това не. Но веднъж появи ли се, после винаги може пак да стане, дори и след много години, т.е. рискът се увеличава.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #102  
Стар 25th February 2010, 23:06
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Е ми извинявам се за некомпетентния отговор но не е умишлено просто така съм запомнила.ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ЗАБЛУДИЛА НЯКОГО
Отговори с цитат
  #103  
Стар 26th February 2010, 23:49
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
Е ми извинявам се за некомпетентния отговор но не е умишлено просто така съм запомнила.ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО СЪМ ЗАБЛУДИЛА НЯКОГО
Няма нужда да се извиняваш, Диана (макар, признавам, че това извинение ме спечели ...тук рядко някой се извинява за нещо . Пък и не си обидила никой; просто си говорим...
Отговори с цитат
  #104  
Стар 7th April 2010, 09:01
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Здравейте момичета, първо да ви поздравя за постоянството във форума и за това че продължавате да консултирате и подкрепяте останалите
Относно темата по-горе, аз самата взимах по собствено желание метил преднизулон след поставянето на имплантите (кортикостероидите за които говорите), има ги и като Медрил и Дехидрокортизон.... идеята ми наистина беше да се предпазя от образуване на съединителна тъкан, която док беше на мнение че иска да образувам и пропусна думите ми че при мен този процес е доста засилен. Вярно е че влияят на имунитета и на килограмите, но всичко това се нормализира след няколко месеца. Синовете са ми асматици и от там съм запозната с ползването им за съжаление.
Целувки от мен, успех на всички и пазете си здравето то е най-важно!

skype: dedektiv
Facebook: Петя Спасова
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #105  
Стар 7th April 2010, 11:14
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Ейй, здрасти бе дедективче !!!!! Добре дошла отново !!!! .
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИзпатилисиотККпомогнете
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:57.