IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2351  
Стар 31st December 2014, 18:59
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте момичета, операцията ми беше на 29-ти при др. Пеев, искам да попитам дали ви се е случвало да кашляте след операцията? Аз днес на няколко пъти кашлям и с извинение изплювам храчка с кръв(много съжалявам, не ми идва на ум как по-деликатно да го кажа). Много ще съм благодарна да споделите, за да знам ако трябва да звъня на доктора.
Отговори с цитат
  #2352  
Стар 31st December 2014, 23:05
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Според мен това е от интубационната тръба, която си имала по време на операцията и няма за какво да се притесняваш.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #2353  
Стар 1st January 2015, 11:06
Аватара на borislava_a
borislava_a borislava_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 22
По подразбиране

Благодаря, сигурно е така!
Отговори с цитат
  #2354  
Стар 1st January 2015, 22:48
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Какво точно е предназначението на ластичната лента и променя ли тя колко ще е издаден горния полюс ?
Отговори с цитат
  #2355  
Стар 5th January 2015, 17:16
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Здравейте момичета,
аз утре имам втора среща с хирург за увеличаване на бюста. Мечта ми е от 15 год. и сега адски много се вълнувам,обаче отскоро се сетих да се ровя за повече подробности, та добре че го има този форум, иначе почти не можех да намеря инфото, което ме интересува.
Та благодарение на вас някои неща ми се поизясниха. Жалко, че не можах да открия повече снимков материал. На мен основното чудене на този етап ми е откъде да ме режат- мислих много,тъй като лекарят ми каза-под мишницата. Но в крайна сметка се отказах. Предпочитам да имам белези отдолу, и ако,не дай Боже нещо се прецака, да не се виждат, отколкото под мишницата. Че ние с белезите май не се разбираме много добре, този, който ми е от секциото, уж щял да е незабележим, ама е огромен, видим, дебел и релефен и никак не е намалял, макар да са минали 2 години...та не ми се рискува.
иначе утре ще определяме кубици, вид импланти и т.н. Аз съм от тези, които нямат нищо-нищо, нито дори като бях бременна, нито като кърмих, ужас просто! И като цяло не искам големи, а някакви гърди. Доста ме притеснява как ще седят на моята кожа, която не е била опъвана никога.Мажа се с масла от 2 мес. всеки ден, дано не се нацепи, а докторът каза, че ще тр.да се уголеми леглото отдолу,т.к. нямам такова в момента. По тази причина и ареолите ми не стават за операцията, т.к. са много малки. Имплантите ще са полуподмускулно, ако правилно съм разбрала, в противен случай много щял да се вижда ръба отгоре (така ми обясни). Иначе съм висока-177, 60 кг, и затова си мисля,че пък ще ми определи някакви по-големи кубици. И пак ще падне чудене.
Май по-добре да спра да пиша, че започнах вече хаотично...
Поздрави на всички за новата година, връщам се да чета назад...
Отговори с цитат
  #2356  
Стар 8th January 2015, 09:35
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Здравейте, вчера ми мина и втората консултация при Стоянов. Спрях се на него за операцията. Самата операция ще е три в едно, уголемяване, обиране на кожа и намаляване на ареоли и отстраняване на образуванията в двете гърди. Избра 400сс TRX натрел, кръгли. По таблица излиза 420, но той настоя да са 400, така ще има няколко милиметра повече , за да натъмъни висналите ми сиси , а аз имам и 12 см собствена жлеза, та каза че няма да са ми малки/ а дано де /. Доверих му се за избора. Понеже операцията ще е повече от три часа и каза да ме запишат първа за деня и най- много една лека да има след мен та такива дати има чак за февруари, има една женичка за 9 -ти ако се съгласи да е от по- късно ще ме вземе тогава, но ако не на 11-ти, а аз на 12 имам рд Хич не ми се иска , ама не искам да отлагам повече та както дойде. Сега вече само си чакам деня, трудното мина с колебанието.Имаше една мадама с TRX , ако може да ми прати снимки да видя как изглежда тази проекция, ще съм много благодарна. rakovska_81@abv.bg
Отговори с цитат
  #2357  
Стар 8th January 2015, 09:37
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

Благодаря на момичетата който ми пратиха снимки на работата на двамата доктори между който се колебаех! Бяхте ми от голяма помощ при избора.
Отговори с цитат
  #2358  
Стар 8th January 2015, 17:30
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

И моята консултация мина. Определиха ми 325 сс, кръгли, висок профил. На евросиликон.Аз исках максимум 250,но докторът беше категоричен- нямало да седят добре.
все още не ъсм убедена,но смятам да се доверя...
също така ще бъде през мишницата...според него поради липсата ми на кожа,която изобщо да побере имплантите, белегът ужасно много ще се вижда ,както и ще опъва по време на зарастването. Уж ме убеди, че под мишницата за месец -2 почти няма да се вижда...не знам, но и за това ще рискувам. Дано не се омаскаря за цял живот.
Датата ми е 19. и адски се вълнувам!
А да, щях да попитам може ли някой да ми сподели инфо или снимки относно белегът под мишницата? Ще бъда благодарна...
Отговори с цитат
  #2359  
Стар 8th January 2015, 18:31
Аватара на G.Rakovska
G.Rakovska G.Rakovska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 48
По подразбиране

kanari, при кой ще се оперираш?
Отговори с цитат
  #2360  
Стар 8th January 2015, 21:15
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз не съм голям привърженик на достъп под мишницата, не заради белега, а защото този достъп не дава на хирурга удобството да работи и да вижда добре какво става вътре...

Кой лекар ще те оперира?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:29.