IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3371  
Стар 27th September 2015, 15:51
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от morena000 Виж мнението
Благодаря Ви отново! Доктора ми каза много е важно да се носи 6 седмици (сутиена и лентата) Сега от вчера съм без нищо и са си същите, просто вече и рани имам от стягане. Струва ми се, че той просто е супер предпазлив и се презастрахова, защото и за къпането ми каза 3 седмици, което ми е малко безумно, на първата оп на 7мия ден се къпах цялата. Въпреки, че ми се струваше прекалено го спазих, не мокрих белезите, не ме питайте как се къпах на три етапа, надолу, косата и нагоре.. А иначе няма възможност да ме види, тъй като клиниката е в Германия, но на мен ми е ясно какво ще каже.
:X Това с къпането си е направо мъчително! Мен си ме изписаха с водоустойчиви лепенки и си се къпех още от първия ден. Представям си какво мъчение е със седмици да се стои със стегнатия сутиен и лента Добре, че имах късмета да съм само с лента за седмица ...
Отговори с цитат
  #3372  
Стар 28th September 2015, 00:03
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Не се престрашавам да си измия косата, чудех се в салон ли да ходя ... но май вече съм по-добре и ще мога сама
Отговори с цитат
  #3373  
Стар 29th September 2015, 19:27
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Момичета здравейте,много се притеснявам относно тази full projection при кръглите импланти.Искам да питам има ли момичета с кръгли импланти full projection да ми пратят снимки защото се ровя в интернет и не мога да намериа отговор на въпросите си.Също така ме притеснява да не изглеждат прекалено фалшиви с такава проекция.Пощата ми е :mariabivanova@gmail.com или мнениа ,танкс
Отговори с цитат
  #3374  
Стар 2nd October 2015, 08:27
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Alena, изми ли се? Честити
Аз не съм чувала за тези, дано друг се включи..

Последно редактирано от kanari : 5th October 2015 на 13:48
Отговори с цитат
  #3375  
Стар 2nd October 2015, 19:59
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

Като че ли липсва част от въпроса, но благодаря за поздрава
Отговори с цитат
  #3376  
Стар 3rd October 2015, 08:57
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Alena честито и от мен
Отговори с цитат
  #3377  
Стар 3rd October 2015, 10:07
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

MartaSanchez да нямаш в предвид ултра висок профил? Ако е така, то проекцията на импланта ще е най-изразена в горната част и прехода на гърдите ще е рязък и най-вероятно няма да изглеждат като естествени гърди. Ако търсиш по естествено изглеждащи гърди по-удачният вариант са анатомични импланти. Има и импланти като Мотива, които съчетават кръглия и анатомичният имплант в едно, но не знам ти за каква марка говориш, какви са параметрите на имплантите?
Отговори с цитат
  #3378  
Стар 3rd October 2015, 11:15
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
MartaSanchez да нямаш в предвид ултра висок профил? Ако е така, то проекцията на импланта ще е най-изразена в горната част и прехода на гърдите ще е рязък и най-вероятно няма да изглеждат като естествени гърди. Ако търсиш по естествено изглеждащи гърди по-удачният вариант са анатомични импланти. Има и импланти като Мотива, които съчетават кръглия и анатомичният имплант в едно, но не знам ти за каква марка говориш, какви са параметрите на имплантите?
Здравей Цвети след консултацията ми препоръчаха natrelle inspira 385 cc висок профил(не ултра висок той е следващия) кръгли понеже аз търсих обем в горната част на деколтето и затова се насочихме към кръгли основа 12,5 см на импланта аз имам голяма подгръдна около 80см .И като се прибрах вкъщи започнаха едни размишления ужас А и извън темата малко видях снимки на гърдите ти,станали са страхотни

Последно редактирано от MartaSanchez : 3rd October 2015 на 11:18
Отговори с цитат
  #3379  
Стар 3rd October 2015, 13:02
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Здравей Цвети след консултацията ми препоръчаха natrelle inspira 385 cc висок профил(не ултра висок той е следващия) кръгли понеже аз търсих обем в горната част на деколтето и затова се насочихме към кръгли основа 12,5 см на импланта аз имам голяма подгръдна около 80см .И като се прибрах вкъщи започнаха едни размишления ужас А и извън темата малко видях снимки на гърдите ти,станали са страхотни
Благодаря Не се терзай, само обмисли хубаво кубиците за да не ти малеят в последствие , че сложиш ли веднъж си ставаш цицоман! Че аз сложих 350 при условие, че съм 158 и 46кг и сега като свикнах с големината все си мисля, че можеше и още хах
Отговори с цитат
  #3380  
Стар 5th October 2015, 20:23
Аватара на a.l.e.n.a
a.l.e.n.a a.l.e.n.a не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 83
По подразбиране

И аз имам страх - да не си мисля, че ще са ми малки после, но каквото - такова
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:48.