IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th December 2008, 15:48
Аватара на Elza
Elza Elza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Cosmos
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез MSN до Elza
По подразбиране Modetika

Здравейте,

Какво мислите за Модетиката ? От скоро посещавам "Спарта" и участвам в тренировките Модетика с Милена. До сега само два пъти съм посетила. Но, бих искала да знам вие какво мислите. Как ви се отразява този вид аеробика ?

Определено е много забавано, заради танците и музиката.. но иначе какво е въздействието ?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 4th December 2008, 18:10
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

аз не знам какво е това. би ли разяснила?
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th December 2008, 10:41
Аватара на Elza
Elza Elza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Cosmos
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез MSN до Elza
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Persefona
аз не знам какво е това. би ли разяснила?
Оказа се, че дори имат сайт...http://www.modetika.com/

Модетика представлява специален комплекс от упражнения, създаден с цел да удовлетвори желанието на дамите, които предпочитат да имат привлекателна фигура, изящен силует, стегнато тяло, елегантна походка, изтънчени маниери, финес, релеф, настроение и, защо не, самочувствие.

Модетика е изключително женствена и танцувална гимнастика, комбинираща елементи от степ аеробика, тае бо, каланетика, балет, йога и др. Движенията и упражненията, включени в тази каризматична палитра, не просто се изпълняват, те се рисуват, танцуват и изживяват.

Модетика борави с езика на тялото, с многоликата индивидуалност на танца, с ритъма на музиката, с жаждата за красота, с въображението и настроението на модет(к)ите.Модетика елегантно съчетава динамика и грация, скорост и изящество, натоварване и танц, което я прави забавна и неусетна.

Модетика разтоварва, презарежда и освежава!Модетика моделира, отслабва и усмихва!Танцът, усмивката, динамиката и грацията са оръжията на модетика: въоръжете се, усмихнете се и се харесайте!Модетика съчетава смисъла на думите: етика, естетика, мода, настроение, стил, художественост, етикет, модус, модерато, модалност...В основата на модетика стои стремежът към красотата във всичките й форми и прояви.В контекста й на гимнастика, освен че моделира, т.е. стяга и оформя мускулатурата, модетика отключва разграждането на мазнините, натрупани в т. нар. мастни депа. Теоретично и практически комплексът се състои от два модула, като първият раздвижва тялото и стартира изгарянето на калориите, което продължава и по време на втория модул, който от своя страна представлява антицелулитна програма. Един интригуващ факт трябва да се отбележи в тази връзка, а именно: след всяка тренировка стрелката на кантара се отмества с около един килограм вляво!

Модетика е интензивна, динамична и силова гимнастика, но тя е и забавна, и приятна, и примамлива, тъй като успява да превърне усилието в удоволствие!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th December 2008, 11:00
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

звучи интересно!
този вид спорт не е подходящ за мен, но иначе, наистина звучи интересно.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th December 2008, 14:31
Аватара на Elza
Elza Elza не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: Cosmos
Мнения: 15
Изпратете съобщение чрез MSN до Elza
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Persefona
звучи интересно!
този вид спорт не е подходящ за мен, но иначе, наистина звучи интересно.
защо не е подходящ за теб ? ако не е тайна...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 5th December 2008, 15:19
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

o не, нямам нямкакъв здравословен проблем, който да ми забранява практикуването на този спорт
просто не харесвам такъв енергичен тип..аз харесвам йогата и гога-стречинга.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Modetika
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:09.