IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #691  
Стар 28th October 2009, 21:43
suni696 suni696 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Мерси за идеите!Днес ядох варени картофи , а за утре си приготвих кис.мляко и ябълки.А да дадеш някоя идея за белтъчините вдругиден!!! И друго да попитам - ти спортуваш ли нещо или караш само на диетата?
Отговори с цитат
  #692  
Стар 29th October 2009, 10:33
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisa84_
нали знаеш ,че дори когато си на диета не трябва да стоиш гладна,можеш да пропуснеш час,но не и дда наваксаш с яденето после.от 12 до 16 организма преработва вси4ката храна и това са разтоварващите часове,затова не е посочено хранене,а след 19 никакво ядене.Аз спазвам часовете,освен ако не се сабудя касно сутринта и ве4е сам пропуснала в 8 и 10.банани не са позволени,яж ябалки с кис мляко .Чуствам се много добре от началото на диетата,имам да свалям много колограми и за това си я правя два пъти по 14 дена ,значи бях 1 месец на първата диета,сега сам 9 ден от втората.Много започвам да се харесвам и това ме стимулира все повече.УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
Ти си истински герой! Евала ти за волята
Пожелавам ти да изкараш с такъв успех тази и последната диета и да се захраниш както трябва, за да може цял живот да си се радваш на новата фигура Успех!
Отговори с цитат
  #693  
Стар 29th October 2009, 14:51
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Когато имах белтъчен ден си правих салата от моркови,зеле(зелето изчиства организма от токсините)с сок от лимон и кремвирши,количеството не е определено но 2 са достатачни,може сирене или варени яица,но ще стоиш гладна цял ден!
Отговори с цитат
  #694  
Стар 29th October 2009, 14:55
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

искам да попитам,през втората диета свалят ли се килограми или е само задържаща?
Отговори с цитат
  #695  
Стар 11th January 2010, 10:03
Аватара на Countess
Countess Countess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 13
По подразбиране

Привет дами,
Искам да попитам преминалите през първия режим как се чувстваха през първите дни.
Защото аз съм на 4-ти ден и някак не се чувствам.. по-жизнена, по-олекнала или нещо подобно.. не говоря за резултати, а просто за самото чувство.
Дали е само при мен или е принципно така?
Отговори с цитат
  #696  
Стар 6th February 2010, 22:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Има ли някой на тази диета??
Аз съм на нея от 3 дни, но смятам да се тегля в края
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #697  
Стар 6th February 2010, 23:17
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

здравей,аз бях на тази диета около 3 месеца ,но я спрях от около 1 и половина.много ми харесва тази диета,чуствах се много добре,свалих около 13 кг,но така като имам още за сваляне ,ще започна с теб! макар че ми е малко трудно,наистина,но ще се постарая,утре съм на ябалки и кисело мляко.
Отговори с цитат
  #698  
Стар 6th February 2010, 23:25
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

И на мен утре ми се пада плодов ден
А ти и трите диети ли правиш?
Абсолютно стриктна ли си била?
Успех и лека вечер!
Отговори с цитат
  #699  
Стар 7th February 2010, 13:16
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Аз се присъединявам От днес. За мен е втори опит, предния го спрях на 6-тия ден. Днес съм на кисело мляко и зеленчук, може някой млечен ден да е с плод, но много мразя да ям цял ден плодове с мляко, няма да го издържа така че е по-добре да не рискувам.

единственото, което не ми харесва са тези плодово-зеленчуково-млечни дни - еднообразната храна ме кара да се чувствам гладна, но този път съм решила да я изкарам до края.

Успех, момичета !!!
Отговори с цитат
  #700  
Стар 7th February 2010, 18:16
sisa84_ sisa84_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Мнения: 10
По подразбиране

ами трите диети съм правила,но не по 14 дни а по месец,бях доста стриктна,позволявах си малко сладко на 2-3 седмици,но ако ям сладко през деня,до вечерта пиех само вода,пиех кафе с мляко и захар когато огладнея,е не прикалявах ,но........днес съм на ябалки и кисело мляко -1 ден,но следобед от 12 до 16 едва издържах,ама успях.Моя проблем е че трудно започвам и барзо се отказвам,но ако си пишем всеки ден поне сте се подкрепяме
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:14.