IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1371  
Стар 4th February 2015, 08:18
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Здравейте,вчера ми махнала лонгетата и конците!Оххххх ами какво да ви кажа,харесва ми,само ме претиснява,че там кадето са били конците между двете ноздри е подуто и стои надолу,имам отоци и в самия нос,много се надявам тези работи да спаднат!Доктора каза,че това са отоци и ще се приберат,но нали знаете докато не видя,ще съм в терзания!
Отговори с цитат
  #1372  
Стар 4th February 2015, 08:28
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Здравей, sisinka1 За лигнина написах аз, тъй като на Клавдия и на мен го поискаха от персонала. Това са големи пластове тънка хартия, които се ползват за попиване. В аптеките продават. Аз си ги разделях на сто части и така попивах. Предполагам искат, защото е по-нежен и фин от носна кърпичка, не знам. В интерес на истината се оказа доста полезен при мен, защото можех да си го навивам и модифицирам в разллични форми и си правех разни превръзки под носа, за да не попивам постоянно първите 1-2 дни.
За операцията- изглежда по-зле отколкото е Аз нямах никаква болка. Страшно е притеснението обаче- дали ще се получи, така ли ще остана, това ще се махне ли, друго ще остане ли При мен така протичат нещата...много душевни терзания, много нещо. Докторът е страхотен, внимателен е и действа доста успокояващо Кога е твоята операция?
DanKem и аз имам още синини над клепачите и под очите,последните дни въобще не намаляват,пожелавам ти успех утре!
Отговори с цитат
  #1373  
Стар 4th February 2015, 20:05
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

klavdiq, писах ти и мейл :Р

Много се радвам, че се харесваш, отдолу сигурно е оток, при мен също е така. Болеше ли махането на конците и лонгетата? Наду ли се нослето много?

А за синините- при мен е тъмнолилаво и мнооого наслоено някакси, стои леко повдигнато на клепача, дано не остане така...

Аз днес се намацах с 8 пласта грим и отидох на сешоар, така че съм в малко по-добро настроение. Но дори и под грима си личат проклетите кървясали клепачи.
Отговори с цитат
  #1374  
Стар 4th February 2015, 22:22
sisinka1 sisinka1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Моята дата е 18ти февруари, и моите терзания са страшно много и като почета вашите публикации и се успокоявам и искам да дойде по-бързо деня, но като мине малко време и пак ме обземат някакви притеснения, много ме успокоявате, че няма болка, тъй като мен много ме е страх от болници имам някаква фобия даже, изпитвам ужас като си помисля, но щом поне болка няма ми е малко по-спокойно, продължете да споделяте моля ви, както и за резултатите, защото това е най-важното в момента, поне сте минали страшното.
Отговори с цитат
  #1375  
Стар 5th February 2015, 11:43
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

И аз си минах по реда и съм си вкъщи вече!
2-ри ден след операцията-подута съм доста, с червено около очите (вчера минах през тъмно лилавите гами по лицето) като цяло от това ми идва целия дискомфорт отоците,подутините, както и разните му течове от носа. Не знам дали е добре, но вчера се залежах, спеше ми се и на често си поспивах също нямам никакъв апетит само на вода и мандарини я карам. Днес ми е малко по свежо.
За операцията - продължи 5 часа, като после трудно излязох от упойката, доста повръщах и ми беше замаяно, добре че бях с придружител не знам как щях да се оправя сама, честно казано! На мъжа ми чак му прилоша докато се пробуждах, зле си бях, така че придружител е препоръчително да има с вас.
Д-р Асенов ми показа снимките в операционната, хареса ми новото носле, пак той ми махна и тампоните, болки нямаше.
Във вторник ще махаме лонгетата и конците, надявам се дотогава да заприличам на човек.

Искам да попитам за спрейовете и мазилата който ми изписаха, взех си Хепароид Зентива по препокъки тук от форума, редувате ли го с Арнигела или ползвате само едното мазило? Както и това кремче за шевовете от сега ли се маже или вече като махнат конците?
Отговори с цитат
  #1376  
Стар 5th February 2015, 15:41
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Момичета, махнаха ми шината. Преживявам един от най-тъжните моменти в живота си. Ще се опитам някакси да преживея и този удар и да не изпадна в депресия. За момента не искам да петня лекаря и да казвам какво точно ми изглежда нередно, ще изчакам преди да споделям снимки.
Отговори с цитат
  #1377  
Стар 5th February 2015, 16:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много е тъжно да чуем това, не знам какво е станало, но винаги когато има по дълга операция от нормалното това не добър знак в много от случаите и това кървене е голям проблем по време на операцията, където се изисква голяма прецизност. Сега в този момент носа е далеч от крайната си форма, макар и сега пак да може да се види ако има по голямо разминаване.

Нека мине поне месец и тогава ще се види вече по добре. Има случаи в които носа в началото е много зле с несиметрични отоци, които го изкривяват, но след време се оправя, в други случаи пък е обратно и със спадане на отоците се откриват проблемни зони.

Риска винаги го има от не добър резултат и няма такъв хирург на света, който да има 100% успешни операции. Както виждате от всеки хирург който е коментиран има и доволни и разочаровани и при по добрите хирурзи има повече доволни от недоволните, тоест имат по висок процент на успешните операции !
Отговори с цитат
  #1378  
Стар 5th February 2015, 17:08
klavdiq klavdiq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 42
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Момичета, махнаха ми шината. Преживявам един от най-тъжните моменти в живота си. Ще се опитам някакси да преживея и този удар и да не изпадна в депресия. За момента не искам да петня лекаря и да казвам какво точно ми изглежда нередно, ще изчакам преди да споделям снимки.
DanKem надявам се с времето нещата да се оправят наистина,моят нос сега е много несиметричен и подут от всякаде с една дума обезформен!В деня на махането на лонгетата изглеждаше добре,но сега нещата не са така цветущи!Затова и аз не ти пратих снимки,и аз изчаквам!През мен преминават по много настроения на ден,добре че покрай малкия намам много време да се оглеждам в огледалото!Ще чакам и ще се моля всичко накрая да е ОК!
Отговори с цитат
  #1379  
Стар 5th February 2015, 17:38
DanKem DanKem не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 208
По подразбиране

Асиметрията ми е най-най-най малкия проблем Благодаря за подкрепата...Ще започна да чета турската тема и да събирам пари...имам година...
Отговори с цитат
  #1380  
Стар 5th February 2015, 18:46
Аватара на lilit7979
lilit7979 lilit7979 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 54
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DanKem Виж мнението
Асиметрията ми е най-най-най малкия проблем Благодаря за подкрепата...Ще започна да чета турската тема и да събирам пари...имам година...

DanKem, много съжалявам, че се чувстваш така и нещата не са такива каквито си ги очаквала, доколкото си спомням ти имаше опасения още от снимките от операционната....
Много се надявам и стискам палци проблема да е временен и скоро да се похвалиш с добър резултат!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:02.