IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2231  
Стар 27th March 2009, 18:41
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Здравейте на всички - искам да ви се похваля ...ония ден циците ми направиха 1 г. е не са перфекните цици ,ама и на това съм доволна по нататъка нови ...и дай Боже по-хубави
__________________
390/405 надмускулно
  #2232  
Стар 27th March 2009, 20:45
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

А да са ти живи и здрави... пък за кусурите-не им се вглеждай....има време да ги оправиш... със здраве да си ги носиш... хихихи
  #2233  
Стар 27th March 2009, 21:36
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

на ти
Все така безпроблемни да бъдат и много да те радват
__________________
395cc PIP
  #2234  
Стар 27th March 2009, 23:13
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Честит им рожден ден адашке.
  #2235  
Стар 28th March 2009, 12:27
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Айде и аз да ви осведомя .Днес изпратих моята приятелка ,която вчера си направи гърдите при д-р Заякова .Операцията продължи 2 часа 300сс подмускулно среден профил евросиликон.Вечерта след операцията ни пуснаха да я видим .В клиниката бяха много мили.Днес сутринта като я изписаха за мое най голямо изумление тя се чувстваше перфектно .Ходихме на кафе и след това да пазаруваме .Болки при нея минимални .Някак като знам на мен какво ми беше първата седмица просто я гледах как си джитка спокойно смее се и направо още не мога да повярвам че и понася толкова леко.
Единствено каза че лентата и стягала малко
От мен до тук едно голямо БЛАГОДАРЯ на д-р Заякова .Дай боже повече такива професионалисти като нея.И дано окончателния резултат да бъде перфектен ./стискам палци всичко да е наред ,защото аз препоръчах Заякова и някак се чувствам отговорна
  #2236  
Стар 28th March 2009, 14:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Bube, чудесно е, че всичко е минало добре и тя се чувства по този начин. Много е отговорно да препоръчаш лекар, но съм сигурна, че Заякова няма да те "посрами"
  #2237  
Стар 28th March 2009, 15:04
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Bube, чудесно е, че всичко е минало добре и тя се чувства по този начин. Много е отговорно да препоръчаш лекар, но съм сигурна, че Заякова няма да те "посрами"
И аз
  #2238  
Стар 31st March 2009, 04:32
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Абе момичета живи ли сте? Каде се губите всички,тука стана много замаляло последно време... Моля ви пишете от време на време нещо....
__________________
390/405 надмускулно
  #2239  
Стар 31st March 2009, 09:40
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Айде и аз да ви се оплача малко.Ето че вече моите цици ще направят 5 месеца и аз не ги харесам.Вече ви писах за този грозен риплинг който си имам...Абе с две думи много меки накъдрени и увиснали ...Не знам толкова ли ми е тънка кожата - толкова ли си нямам мускули и жлези ...чак ми се плаче...като гледам другите момичета как добре изглеждат..ми се струва че никога няма да мога да имам такива красиви гърди..Кажете ми моля ви да чакам ли още ...или да ходя да ги сменя.То е ясно че при Тонев нямам очи да отида пак..и си мисля за Н.Георгиев\той поне работи с ПИП\
  #2240  
Стар 31st March 2009, 14:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad
...То е ясно че при Тонев нямам очи да отида пак..и си мисля за Н.Георгиев\той поне работи с ПИП\
И защо така реши По-добре да си отидеш при Тонев да си оправи работата. Пак ти гледах снимките, но не е лошо да пуснеш нови. Риплингът по принцип е доста неоснователна причина за корекция и има опасност да си навлечеш по-голяма беля с повторно рязане
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:06.