IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 28th February 2010, 22:34
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
Борянке , повторната КК била винаги в по-малка степен . Но вече и на лекар не вярвам - казват спрямо случая , кое повече успокои .
Разтълкувай ми ги това...какво имаш предвид ?
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #162  
Стар 28th February 2010, 22:39
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
Борянка ти освен този проблем с КК имаш ли увисване ,защото ако е така направо ги слагай под и нови импланти.Динев слага и под аз съм негова пациентка,но едвам го навих.Слагал ми ги е и над но аз имах голямо увисване риплинг и не беше добра гледката.СЕГА е по добре от преди но пак не стоят високо както исках и му показах че искам.ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ ЩЕ ПЛАЩАШ САМО УПОЙКАТА СЛАГАЙ НОВИ.Незнам де това е мое мнение
нямам никакво увисване ..
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #163  
Стар 1st March 2010, 18:49
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Можеш ли да ми пуснеш снимки на лични
Отговори с цитат
  #164  
Стар 25th March 2010, 03:26
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

здравейте момичета,форума ми е много интересен,защото и аз имам силикон 430сс надмускулно и мисля да си правя реоперация,защото импланта на лявата гърда много се усеща,даже и се виждат ръбовете му понякога да не говоря като се наведа как изглеждат и двете.....от няколко месеца се чудя къде да си ги направя много ме е страх от несполучлива операция,ако можете дайте ми съвет!!!
Отговори с цитат
  #165  
Стар 25th March 2010, 10:21
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Миличка, ако само това те притеснява - не е болка за умиране. Аз съм с подмускулни и на двете ми гърди се вижда този ужасен риплинг....да не говорим като се наведа, че изглеждат като смачкани мекици...Това се получава , защото имам много тънка кожа и нямам жлеза ....Не знам при теб как е , но може би другите момичета от форума да те посъветват какво да направиш.УСПЕХ!!!
Отговори с цитат
  #166  
Стар 25th March 2010, 15:14
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

и аз съм така-имам тънка кожа и нямам жлеза а наскоро четох статия,където и.стоянов е написал,че при надмускулно поставяне атрофира жлезата затова мислех,че при подмускулно шанса от усложнения е по-малък,ама май не е гаранция.....
Отговори с цитат
  #167  
Стар 26th March 2010, 08:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Вероятността да получиш капсулна контрактура при подмускулно поставяне е значително по-малък. Иначе има куп други усложнения от които не си застрахован. Всичко си на принципа на лотарията... Може да стане, може и да не стане. А това за атрофията на жлезата и аз го четох, май е малко преувеличено. До преди няколко години само надмускулно са слагани импланти. Тогава да са останали само на кожа и имплант всички със силикон.
Отговори с цитат
  #168  
Стар 26th March 2010, 13:22
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Ами да. За съжаление при мен се получи точно така. В долната част на гърдата там където импланта тежи съм вече само на кожа и имплант
И аз преди като го чух това за изконсумирането не го вярвах и някак си представях че се изкунсумира цялата гърда което е невъзможно.
Отговори с цитат
  #169  
Стар 26th March 2010, 21:45
Аватара на Inkaaa
Inkaaa Inkaaa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Велико Търново
Мнения: 685
По подразбиране :)

Не съм писала много отдавна, но ви чета.Моите импланти станаха на 2 год. и половина, 280 подмускулно.От около две седмици ме наболява дясната гърда в областта около зърното, не знам дали си внушавам или не ,но ми се струва и по-твърда, но мисля,4е по принцип ми е по развит десния мускул,защото всичко правя с дясната ръка и затова!Възможно ли е да е КК след толкова време и при условие,че се пазя, видимо няма нищо?На мамолог ли да ида или при хирурга?Как мислите, ще съм благодарна ако на всички отговори!
__________________
Никой никого не губи, защото никой никого не притежава!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 27th March 2010, 10:08
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Първо отиди при лекаря си ,и ако продължат оплакванията отиди при мамолог.Ти колко често ходиш на мамолог,защото трябва да се ходи задължително на 6 месеца
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: капсулнаконтрактуранейнитепоследствия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:18.