IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 15th April 2010, 11:21
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

прекалено много тъпи шеги имаше снощи в шоуто на Иван и Андрей, което ми попречи да догледам интервюто до край и изпуснах, когато е рязал имплантите. Нали и Тонев ги ряза в другото интервю - и там гелът не се разтече - как тогава са една и съща марка?!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 15th April 2010, 11:38
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fani_83s
прекалено много тъпи шеги имаше снощи в шоуто на Иван и Андрей, което ми попречи да догледам интервюто до край и изпуснах, когато е рязал имплантите. Нали и Тонев ги ряза в другото интервю - и там гелът не се разтече - как тогава са една и съща марка?!
абе чак не е текъл. няма течност. просто гелът беше по-мек от другия имплатн, който разряза.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 15th April 2010, 12:45
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Направо се разцопка като желе
Отговори с цитат
  #124  
Стар 15th April 2010, 12:50
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

ужасно беше, разпльока си се съвсем безпрепятствено скапания гел!
Ники Георгиев уж искаше да успокои хората, но мен ме притесни!

Ако при друг експеримент срязан ПИП имплант се е "държал" по друг начин, значи определени серии импланти са с подменен гел, а други - не са. Интересно ми е дали има начин да разберем от кога насетне са започнали да използват импланти с подменен гел!

Аз се обадих на моя хирург, общо взето той е на мнение, че ако нямаме проблеми за момента, не е нужно да изпадаме в паника, а да се правят редовно мамографии за да се проследява състоянието на имплантите.
Има възможност този прекомерен медиен шум, който се вдига да е преднамерен и със съвсем друга (търговска) цел. Други марки импланти също си имали своите проблеми, но тъй като в момента не те са в светлината на прожекторите, за техните проблеми не се говори.
Иначе - и той бил срязал разни импланти, за да види гелът как се държи - капковидния PIP бил с по-стегнат гел, а кръглия - такъв както го показа снощи Ники Георгиев. Аз доста се стреснах като видях експеримента му, защото това нещо ако се спука, проклетия силикон си се разлива безпрепятствено...
За момента нямало доказателства, че има опасност за здравето, естествено повторна операция и смяна на имплантите е възможна - изцяло за наша сметка Яко Да ни е честито!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 15th April 2010, 13:05
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

http://www.vbox7.com/play:aced4304
Ако някой не го е гледал
Отговори с цитат
  #126  
Стар 15th April 2010, 14:18
tttittti29 tttittti29 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 105
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lucky16
ужасно беше, разпльока си се съвсем безпрепятствено скапания гел!
Ники Георгиев уж искаше да успокои хората, но мен ме притесни!

Ако при друг експеримент срязан ПИП имплант се е "държал" по друг начин, значи определени серии импланти са с подменен гел, а други - не са. Интересно ми е дали има начин да разберем от кога насетне са започнали да използват импланти с подменен гел!

Аз се обадих на моя хирург, общо взето той е на мнение, че ако нямаме проблеми за момента, не е нужно да изпадаме в паника, а да се правят редовно мамографии за да се проследява състоянието на имплантите.
Има възможност този прекомерен медиен шум, който се вдига да е преднамерен и със съвсем друга (търговска) цел. Други марки импланти също си имали своите проблеми, но тъй като в момента не те са в светлината на прожекторите, за техните проблеми не се говори.
Иначе - и той бил срязал разни импланти, за да види гелът как се държи - капковидния PIP бил с по-стегнат гел, а кръглия - такъв както го показа снощи Ники Георгиев. Аз доста се стреснах като видях експеримента му, защото това нещо ако се спука, проклетия силикон си се разлива безпрепятствено...
За момента нямало доказателства, че има опасност за здравето, естествено повторна операция и смяна на имплантите е възможна - изцяло за наша сметка Яко Да ни е честито!
лъки, и аз искам да знам от кога е сменен гела, но това просто няма от къде да се разбере. евентуално ако французите при разследването открият нещо и решат да го оповестят...Божа работа. иначе за гаранцията http://www.tialoto.bg/forum/viewtopic.php?t=13966 много се надявам дистрибутора да успее да направи нещо - виж последното изречение
Отговори с цитат
  #127  
Стар 15th April 2010, 14:19
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

е, не се разтече бе обаче тия двамата са много прости, честно! може ли на такава сериозна тема да се подиграваш така
Отговори с цитат
  #128  
Стар 15th April 2010, 14:19
Аватара на joliy
joliy joliy не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 1 230
По подразбиране

И при д-р Тонев и при д-р Георгиев, след като срязоха имплантите PIP, гелът ми се стори еднакво мек. За пръв път виждам разрязан имлант, но честно казано нищо не ми се видя обезпокоително - гелът трябва да е мек, за да не ни стоят гърдите като камъни на пипане. Кохезивен означава, че след като се стиска после веднага си възвръща първоначалната форма. Това се вижда много добре на интервюто с Тонев /ако на някой не му се гледа цялота това е показано 2-3 минути преди края на интервюто/.
Пък и се замислих за друго - в крайна сметка какво правят жените, които са с импланти с физиологичен разтвор /в САЩ основно/. Доколкото знам винаги изтича малко от тези импланти /изтича и остава в капсулата, която организмът е изградил около импланта./ Така, че явно проблем няма.
Не мисля, че има и ние от какво да се безпокоим.
__________________
“Може би любовта е онзи процес, с който внимателно те връщам към самия теб. Не към онзи човек, който искам да бъдеш, а към човека, който си”
Отговори с цитат
  #129  
Стар 15th April 2010, 15:54
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
в крайна сметка какво правят жените, които са с импланти с физиологичен разтвор /в САЩ
физиологичен разтвор... той все пак съставлява 80 % от тялото ни....няма нищо общо с какъвто и да е чужд разтвор за тялото, т.е нещо, което естесвено не се намира в нас.....какво става ,ако изпиеш една чаша физиологичен разтвор....а течен силикон ? ( примерно....)..та разликата между съдържанията е голяма...точно по тази причина капсулите на имплантите са специално разработени - като идеалното чуждо тяло и като сигурни изолатори на силикона вътре,който от своя страна би трябвало също да е 100% с доказана безвредност , както каза д-р тонев ( там дето обясняваше з а20-годишните импланти без обвивка)...та проблемът е дали има такава промяна в гела, която при досег с тъканите да причини проблем, което и той и НГ казаха,че още не се знае.....а за физ р-р всики знаем,че е безвреден все пак
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 15th April 2010, 19:21
Аватара на mariaia
mariaia mariaia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 14
По подразбиране

Как го видяхте да тече, бе мацки? Гелът просто е по-мек. На фона на павето, което първо разряза док (Евросиликон), естествено, ви се струва, че е по-течен, но ако разражат Макган и той ще е мек, гарантирам ви, защото съм виждала разрязан. На видеото с д-р Тонев се вижда ясно как се прибира обратно в обвивката, аз лично го гледах 100 пъти. Не може да се разтече.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Скандалдефектнифренскиимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:16.