IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5541  
Стар 30th April 2010, 19:08
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

пусни да видим твои снимки в сегашното ти положение,има значение и дали си раждала.Знаеш ли как да се справиш с снимките
  #5542  
Стар 30th April 2010, 23:00
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Момичета не мога да намеря каталога на Макган с размерите и видовете импланти
  #5543  
Стар 30th April 2010, 23:00
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Момичета не мога да намеря каталога на Макган с размерите и видовете импланти
  #5544  
Стар 30th April 2010, 23:31
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Момичета не мога да намеря каталога на Макган с размерите и видовете импланти
http://www.plasticaestetica.it/wp-co...mcghan_cui.pdf
  #5545  
Стар 30th April 2010, 23:49
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Благодаря ти за бързия отговор ,но може би не бях достатъчно конкретна търся каталог на Макган в ,който фигурират имплантите style INSPIRA TSF
Незнам защо ги няма ...................
  #5546  
Стар 1st May 2010, 08:17
pandelka pandelka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 11
По подразбиране

Аз пак по моя въпрос, да допълня тогава. Раждала съм два пъти и повече няма да раждам, имам лекарска забрана. Висока съм 163 см, 51 кг, подгръдната ми е около 73 см, чашка А. Суниени 70 А ми стягат в подградната, 75 В пък са ми широки в чашката, купувам си разни скъпи и със сериозни подплънки, та да се получи сносна гледка. Със снимките съм забравила как точно ставаше, но снимка 3 от сайта на д-р Н.Г., за която ви говоря, е като мен.
  #5547  
Стар 1st May 2010, 09:39
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

панделка,смятам че ще се получи страхотен резултат при теб ,защото както виждам снимка 3 в сайта на Н.Г там пацентката е почти с нулев старт,а както вече съм го казвала тогава се получават най хубавите гърди.Мисля че 320сс анатомични ще ти стоят супер,е зависи и ти какво точно искаш.Но и аз така виках първият път да са по малки да не се забелязва много ,ама сега вече друга песен пея.можеш да видиш това момиче е с Арион 320 анатомични само че са надмускулно поставени-страхотен бюст в никакъв случай не е голям
Снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album...9&pid=11463619
Парола: 12345
  #5548  
Стар 1st May 2010, 09:59
novak novak не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pandelka
Аз пак по моя въпрос, да допълня тогава. Раждала съм два пъти и повече няма да раждам, имам лекарска забрана. Висока съм 163 см, 51 кг, подгръдната ми е около 73 см, чашка А. Суниени 70 А ми стягат в подградната, 75 В пък са ми широки в чашката, купувам си разни скъпи и със сериозни подплънки, та да се получи сносна гледка. Със снимките съм забравила как точно ставаше, но снимка 3 от сайта на д-р Н.Г., за която ви говоря, е като мен.
За съжаление не мога да намерия таблица с размери на PIP за капковидните импланти, за да направя сравнение с Арион, но когато уточняваш детайлите с лекаря имай впредвид, че за да постигнеш един и същ резултат с различни марки импланти ти трябват различни кубици, защото в повечето случаи имат разлика и в останалите параметри. Специално за капковидните - различна височина на основата, различна ширина и различна проекция. ако имаш таблицата на ПИП сравни параметрите с тези на сегашните импланти, които са ти предложени и така най-лесно ще разбереш защо ти е предложил по-голям кубик. Арион може да са с по-малка проекция в сравнение с ПИП (които най-вероятноса на снимка 3, защото до скоро Георгиев работеше основно с тях). Коментирай и тези детайли с Георгиев.
  #5549  
Стар 1st May 2010, 10:00
щастливка щастливка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: portugal
Мнения: 102
Изпратете съобщение чрез MSN до щастливка Изпратете съобщение чрез Yahoo до щастливка
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Благодаря ти за бързия отговор ,но може би не бях достатъчно конкретна търся каталог на Макган в ,който фигурират имплантите style INSPIRA TSF
Незнам защо ги няма ...................
http://www.puls-norge.no/upload/Puls...gue%202009.pdf
  #5550  
Стар 1st May 2010, 11:19
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Щастливка
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.