IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #5651  
Стар 15th May 2010, 22:56
Аватара на Kristee
Kristee Kristee не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 230
По подразбиране

Благодаря ви момичета
Днес говорих със Стоянов и се успокоих. Най-вероятно съм претоварила ръката и сега ми трябват няколко дни покой. Разбрахме се да отида да ме погледне, за да сме спокойни, както той каза - и аз и той, че всичко е наред. Отзивчивостта и ангажираността, които всеки път показва към пациентите си, са наистина достойни за уважение.
  #5652  
Стар 18th May 2010, 12:11
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

здравейте момичета!Аз съм с импланти пип 430сс надмускулно кръгли(от 3 години почти) и искам да ги сменя през септември с други импланти подмускулно.какви импланти да избера за да изглеждат по същия начин горе-долу?
  #5653  
Стар 18th May 2010, 17:15
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

еми всички положения щом ще минаваш подмускулно ще трябват малко по големи.Зависи и при кой ще се оперираш с какви импланти работи.
  #5654  
Стар 19th May 2010, 12:02
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chocolate_87
здравейте момичета!Аз съм с импланти пип 430сс надмускулно кръгли(от 3 години почти) и искам да ги сменя през септември с други импланти подмускулно.какви импланти да избера за да изглеждат по същия начин горе-долу?
Здравей на мен ми подмени др Стоянов моите надмускулни 435 к импланти от надмускулно в подмускулно.Сега съм с 560 к ,но изглеждат малко по- малки от предишните.
Сега ми стоят много по естествени. Доколкото си спомням ако си ги подменяш трябва новите ти импланти да са с около 100 к по големи от старите за да запълнят кожата която се е разстегнала от надмускулното.Другия вариянт ако слагаш по малък имплант е да ти се направи освен риплейсмънт и обиране на кожа.
Пожелавам ти успех
  #5655  
Стар 19th May 2010, 13:45
chocolate_87 chocolate_87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: sofia
Мнения: 15
По подразбиране

Мерси за отговора мила Това с обирането на кожата определено не ми допада,най-вероятно ще направя като теб,дано да се съберат толкова,че ми звучат много-най малко 530сс трябва да сложа значи.
  #5656  
Стар 20th May 2010, 21:29
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

здравейте моми4ета,в4ера ходих на манография и екография.Малко се притесних 4е на екографията ми откриха мн малки кисти4ки.НЯкой имал ли е този проблеб преди да си слага инплантантите?НА манографа оба4е вси4ко е ок.
  #5657  
Стар 20th May 2010, 21:30
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

здравейте моми4ета,в4ера ходих на манография и екография.Малко се притесних 4е на екографията ми откриха мн малки кисти4ки.НЯкой имал ли е този проблеб преди да си слага инплантантите?НА манографа оба4е вси4ко е ок.
  #5658  
Стар 21st May 2010, 07:44
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

извинявай че те поправям но се казва мамография.При доста жени се образуват кисти,но от тях има такива които се следят и такива които трябва да се премахнат,но това единствено мамолог трябва да ти го каже.
  #5659  
Стар 21st May 2010, 10:58
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vasiavas
здравейте моми4ета,в4ера ходих на манография и екография.Малко се притесних 4е на екографията ми откриха мн малки кисти4ки.НЯкой имал ли е този проблеб преди да си слага инплантантите?НА манографа оба4е вси4ко е ок.
Не се притеснявай, аз съм с кистозни гърди от години и нямах проблем да си сложа и имплантите. Колкото и тъпо да звучи, д-р Тонев ми каза, че дори е по-добре да си сложа импланти, защото кистите няма да имам място да ...растат. Те се появяват и изчезват, но от това не се умира. Просто така или иначе на 6 месеца се проверяваме на ехограф поне.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!
  #5660  
Стар 21st May 2010, 17:59
vasiavas vasiavas не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Sofia
Мнения: 31
По подразбиране

Бладодаря за отговора,доктора ми каза 4е не е проблем,но е малко стресиращо като разбереш 4е имаш кисти4ки.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:17.