IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st December 2009, 01:21
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Дали наистина е важен моментът...?

Хиляди пъти съм чувала тези думи, но аз все още не мога да се убедя в тях. Добре, какво значи това, че изпуснеш ли момента, после вече може да е късно..., след като имаш желание към някого, според мен то няма да изчезне, поне докато не се отдадете един до друг и евентуално не си допаднете или просто се изчерпате. Ако в бил важен само моментът, явно не я е имало тази химия, тази луда страст, която може да те побърка от възбуда само при мисълта за даден човек.
Интересно ми е случвало ли ви се е подобно нещо, как сте постъпвали в такава ситуация- отдавали ли сте се на желанието , а ако сте изпуснали удобния момент- какво бихте предпочели- да се примирите, че явно това не е трябвало да се случва или да задоволите желанията си...?
А какво, ако това ви се случи в най-неподходящия момент и не спира да ви тормози, дали с времето всичко отминава, а и струва ли си да се чака толкова...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21st December 2009, 01:38
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Интересен въпрос...
Мога да ти кажа само за своя опит. Имай предвид, че сега си давам сметка, че никога не съм обичала, тепърва се уча, но тогава за мен влюбванията бяха равнозначни на любов.
Та така, имала съм два случая на влюбване, когато нещата не станаха. При мен се получи така, че след време, когато ми се отдаде възможност да имам сексуална връзка с "желания, но непритежавания", се възползвах моментално. И двата случая бяха пълно разочарование и даже не съм повтаряла секса... Останах си с най-топли чувства, и досега поддържам приятелство с тях.
Според мен, когато съм желала някой твърде силно, а после не сме се виждали за известно време и чувствата са останали позабравени в някой шкаф на съзнанието, съм си останала с някаква идеализирана представа за страстта, която после не съм намерила в себе си.
При всички положения днес мисля, че страстта и влюбването нямат нищо общо с любовта и затова не зная как би било, ако изпитам истинска любов към някой мъж, предполагам, че ще е хубаво дори и се поотложи във времето сексът. Но не зная...
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st December 2009, 01:54
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

незнам колко е важен момента,на мен винаги ми се е получавало/свалката/.Чак за момента не съм се замисляла.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 21st December 2009, 02:00
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

За свалката е ясно, аз за продължението на свалката говоря.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 21st December 2009, 02:05
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
За свалката е ясно, аз за продължението на свалката говоря.
ми кво за продължението,лягаме си и виждаме ,става или не става.Ако става гот.Но съм имала само 1 случай когато пича ме гони бая време и аз бях дала клетва да не спя с него/не защото не ми харесваше,имаше си др. причини/.Но накрая реших да го направя и то така и аз не знам защо.........и след като го направихме,се оказа,че този мъж е страхотен.Тази връзка продължи и след като спряхме да я консумираме,се оказа мн. време след това,че изобщо не сме се забравили...................
Отговори с цитат
  #6  
Стар 21st December 2009, 02:07
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

така,че понякога отричаш нещо,но не знаеш какво удоволствие може да ти донесе то ,ако рискуваш да го консумираш............
Отговори с цитат
  #7  
Стар 21st December 2009, 02:10
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
така,че понякога отричаш нещо,но не знаеш какво удоволствие може да ти донесе то ,ако рискуваш да го консумираш............
Именно за това говорим, но то пък, ако всеки път човек се впуска... къде ще му излезе краят...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 21st December 2009, 02:21
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela
така,че понякога отричаш нещо,но не знаеш какво удоволствие може да ти донесе то ,ако рискуваш да го консумираш............
Именно за това говорим, но то пък, ако всеки път човек се впуска... къде ще му излезе краят...
що не,кви са тия задръжи живеем в глобализация,бе.Е,нямам предвид буквално с всеки,но поне там където има тръпка,а тя също е честа.Не говорим за любов ,а за СЕКС,нали
Отговори с цитат
  #9  
Стар 21st December 2009, 02:28
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

ето ти по този повод,едно парче/аз не си падам по тази музика/ http://vbox7.com/play:ecede194
Отговори с цитат
  #10  
Стар 21st December 2009, 09:53
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Всеки момент е важен. Ние мъжете по адекватно се възползваме от ситуацията. На жените настроенията се менят на всяка минута и това влияе лошо. Рекламата с дяволчето и ангелчето и мадамата с ботушите е много актуална тука. Бих я интерпретирал така:

Дяволчето: - Обади му се бе! Кво толкова. Най много да те Няма да ти извади окото!

Ангелчето: - Айде бе, няма да се излагаш да му звъниш. Ще издържиш още една година без секс
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Далинаистинаваженмоментът
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:53.