IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th January 2008, 20:28
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djidjito_
ох ще ви помоля нещо.кажете някаква диета,която да има ефект и да не е много трудна.тази на дюкан много е харесвам ама три пъти е започвам и всеки път е развалям

Разрови се из форума има страшно много диети, а и в сайта www.tialoto.bg е пълно!Само трябва да се поразтърсиш и съм сигурна, че ще намериш подходящата за теб! :P
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th January 2008, 21:14
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Ох чакайте малко...тва дневник на "диетуващите" ли е ??? защото като чета мненията някак си не ми се вписват кус куса, кебапчетата, кюфтетата, баницата, бисквитите и т.н всъщност някой тук на диета ли е или тва е черен хумор спрямо тези, които са наистина на диета
Ами ако не си прочела има различни режими и повярвай-ДА кус куса е в менюто на един човек спазващ режим за редукция на теглото!!!
еййй да бе...а кебапчетата,баницата и кюфтета в менюто на един човек спазващ режим за редукция на теглото ли са а????????хахаха
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th January 2008, 21:47
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th January 2008, 23:00
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.
от едната крайност в другата супер(не цедете домати няма от какво...даже ги хапвайте с малко сирене, филенце, риба) нп... разбрахте ли хора яжте кебапчета и кюфтета и "успех в отслабването"
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th January 2008, 23:05
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.
от едната крайност в другата супер(не цедете домати няма от какво...даже ги хапвайте с малко сирене, филенце, риба) нп... разбрахте ли хора яжте кебапчета и кюфтета и "успех в отслабването"
хм..аз даже мислех, че изобще не е лошо да ядеш кебапчета и кюфтета като спазваш някакъв режим напр НВД понеже са си месо..нз явно сиг не съм била права
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th January 2008, 08:24
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krisi_pat
Цитирай:
Първоначално написано от ~Angel_face-Devil_heart~
Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
Не ти разбирам поведението,не мисля и да се опитвам,но не виждам защо да не са позволени кебапчета и кюфтета в едно меню на човек,който отслабва.Щом порцията е съобразена и се вмества в калорийният капацитет при който човек отслабва,проблемът е никакъв.Проблемат не е в хората които,когато искат да отслабват се хранят,проблемът е в хората,които си мислят,че за да отслабваш трябва да се храниш изключително малко и да изцеждаш от домата мазнината.
от едната крайност в другата супер(не цедете домати няма от какво...даже ги хапвайте с малко сирене, филенце, риба) нп... разбрахте ли хора яжте кебапчета и кюфтета и "успех в отслабването"
хм..аз даже мислех, че изобще не е лошо да ядеш кебапчета и кюфтета като спазваш някакъв режим напр НВД понеже са си месо..нз явно сиг не съм била права
Ами виж сега ако си на НВД е хубаво да се хапва повече месо, но не мисля,че е много полезно кебапчета и кюфтета (говоря за купени от магазина готови за печене, защото ги блъскат със сланина). Друго си е ако са от домашно направена кайма да знаеш какво има вътре, но разбира се това е лично мое мнение. Но виж за кус куса, ориза, картофите и ШОКОЛАДА мисля, че при диета трябва да се избягват такива неща.Според мен при диета е най-подходящо да се яде кисело мляко, сирене, пилешко и пуешко месо, риба, сирене, всякакви плодове, зеленчуци, супи, овесени яди (в малки количества п.с. на порция 30-50 гр.),ядки, яйца,пълнозърнест или ръжен хляб,таратор,чай с мед, салати....а когато те подгони глад със сигурност е по-добре да избереш това от колкото това Хайде успех Krisi_Pat
Отговори с цитат
  #27  
Стар 18th January 2008, 09:52
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #28  
Стар 18th January 2008, 10:28
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от scorpion_f
~Angel_face-Devil_heart~ --НВД, Диетите на Дюкан,режимите на незнам си кой доктор не са единственото решение за сваляне на килограми.
Когато един организъм е на НВД се нуждае от повече мазнини за енергия(поради липсата на въглехидрати)в противен случай организма започва да черпи енергия от мускулите,тогава те се разграждат,а мазнината си стои.Така,че 2 кебапчета не са вреда.Ти продължаваш да си блъскаш с тоя кус кус,и да си говориш,че не било хубаво да се яде-бавен въглехидрат,който във високо въглехидратен ден може да се яде.
А бре ейй къде съм казала кой вид диета бил решение! казах кои храни са подходящи за диета според мен! тук всеки може да изказва лично мнение!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 18th January 2008, 10:34
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Аз не съм много на диета, но съм решила да сваля 2-3 кг., затова ще се включа в темата. Ще пиша какво съм яла вчера, защото днес едва започва.
Закуска - омлет от 1 яйце и зеленчуци (лук, домат, малко печен пипер и 2-3 маслинки). Обикновено не си правя закуска и карам на плодове, че е най-мързеливо, но се бях събудила рано и реших да си оплътня времето.
11ч. - 3 кивита (бяха доста големички)
14.00 - зеленчукова крем супа с крутони
18.00 - 2 зелеви сърми без хляб
Това беше за вчера, а утре ще пиша за днес
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #30  
Стар 18th January 2008, 10:38
~Angel_face-Devil_heart~ ~Angel_face-Devil_heart~ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rusalka
Аз не съм много на диета, но съм решила да сваля 2-3 кг., затова ще се включа в темата. Ще пиша какво съм яла вчера, защото днес едва започва.
Закуска - омлет от 1 яйце и зеленчуци (лук, домат, малко печен пипер и 2-3 маслинки). Обикновено не си правя закуска и карам на плодове, че е най-мързеливо, но се бях събудила рано и реших да си оплътня времето.
11ч. - 3 кивита (бяха доста големички)
14.00 - зеленчукова крем супа с крутони
18.00 - 2 зелеви сърми без хляб
Това беше за вчера, а утре ще пиша за днес
Ето това вече е диета Успех Rusalka
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:14.