IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th May 2009, 13:37
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране Сериозно обвързване

Зная, че има доста теми по този въпрос, но мен лично ме интересува -кога се оженихте/ омъжихте, кога родихте, имахте ли съмнения да се обвържете с човека до вас?
Аз съм на етап, на който по-скоро обмислям съвместно съжителство- единствено страхът ми пречи, иначе има достатъчно фактори, които ме подтикват да го направя.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th May 2009, 13:42
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

не е толкова страшно даже е по-добре преди да сключиш брак ..така излизат всички кусури на партньорите и ще прецениш дали може да правиш компромиси със себе си за някои от тях ...
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th May 2009, 13:44
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

"Кога" е ужасно относителен въпрос и едва ли отговорите ще ти помогнат- има такива, на които един месец им е достатъчно, има и такива, които и след няколко години не се решават. А в крайна сметка от какво точно се страхуваш? Живеенето заедно не е еднопосочен път- като не става, винаги единия може да си събере багажа и да се върне там, от където е дошъл. Н еискам да бъда песимист, но ми се струва, че има ли страх, или не е това човека, или не му е дошло времето, иначе нямаше да се чудиш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 10th May 2009, 13:45
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Ооо, аз задължително искам да поживея малко с някого преди да се обвържа по-сериозно...то никога не можеш да опознаеш някого напълно, далеч съм от мисълта да живея с някого сума ти години, но просто донякъде да преценя дали си пасваме като цяло с тоя човек. Защото то едно е да си излизате ей-така ,друго е да съжителствате.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #5  
Стар 10th May 2009, 13:47
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
А в крайна сметка от какво точно се страхуваш? Живеенето заедно не е еднопосочен път- като не става, винаги единия може да си събере багажа и да се върне там, от където е дошъл. Не искам да бъда песимист, но ми се струва, че има ли страх, или не е това човека, или не му е дошло времето, иначе нямаше да се чудиш
Проблемът е в мен- страхувам се от промени и това много ми пречи в решенията и новите начинания.
Просто все си представям- как ли ще се развият нещата, как ще кажа на родителите си, как ще го приемат, после как ще се нагодя към новия живот, новото място...
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th May 2009, 13:49
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

определено е различно .. така че действай, ако мислиш, че това е човека .. а пък, ако се окаже че не е ..винаги има път назад ...
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th May 2009, 13:58
Шаро Шаро не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: на пътя
Мнения: 724
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miayyyyy
определено е различно .. така че действай, ако мислиш, че това е човека .. а пък, ако се окаже че не е ..винаги има път назад ...
Защо пък назад, да не сме раци? По-добре ще е настрани.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 10th May 2009, 14:01
Аватара на miayyy
miayyy miayyy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 302
По подразбиране

еми аз понеже съм наистина рак.. ходя назад .. тръгнеш ли много в страни ... то се видяло на къде отива работата
__________________
"Най-добрият начин да накараш един мъж да свърши нещо е да му намекнеш,че вече е стар за тази работа."
Отговори с цитат
  #9  
Стар 10th May 2009, 14:02
Аватара на вещица
вещица вещица не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 1 868
По подразбиране

на 19 години след 3-годишна връзка исках да живеем заедно от момчето до мен, но за мое "щастие" се намеси друга. Следващият опит ми беше на 22, но тогава въпросния човек се дърпаше много и се разделихме. Няма време и години, на които да искаш сериозно обвързване и съжителство (не говоря за брак и деца), но е необходимо да срещнеш човек, който да го желае колкото и теб.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 10th May 2009, 14:05
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шаро
Цитирай:
Първоначално написано от miayyyyy
определено е различно .. така че действай, ако мислиш, че това е човека .. а пък, ако се окаже че не е ..винаги има път назад ...
Защо пък назад, да не сме раци? По-добре ще е настрани.
Най-добре обаче ще е напред.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сериознообвързване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:31.