IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 5th June 2009, 02:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Туй за обърнатата матка... странна работа- хем уж може да бъде проблем, хем доста жени познавам, дето дори не са знаели до преди да забременеят, че им е обърната матката, съответно никакви трудности не са имали. Пипи, според мен не е проблем и удължения цикъл, работата е овулация да има
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th June 2009, 07:33
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

наистина овулацията има значение.но иди на още един специалист аз ходих на 2 единия ми каза че имам поликистоза другия ми каза че не вижда нищо /е беше по-възрастен може и това да е била причината /но реших да не се вглъбявам много защото и да няма нищо ще проима .
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th June 2009, 20:13
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

На мен вече ми писна от лекарските мнения! И аз съм с обърната матка, до преди последната ми консултация с ново светило на гинекологията, която пък ми каза, че не била обърната, а диферентна
Ледено, на 27 г съм отскоро, пия от около 3 години, с прекъсвания. След максимум година, мисля да правим бебче, но сега си подреждам още и се грижа за голямото си детенце, опс, мъжът ми
Имам чувството, че искам да им подаря кристална топка, та да гадаят по-лесно...
Според мен, всичко си е индивидуално...Все пак ние сме с различни организми, в различна среда живеем, храним се (за съжаление, с все по-лоша хормонално обработена и третирана храна) и имаме генетична обусловеност.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 12th June 2009, 09:35
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

на мен ми казаха какво ли не предполагащо трудно забременяване всички са пишман лекари !и само те гледат в ръцете!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th June 2009, 12:02
niki_80 niki_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте!!!Аз сам нова при вас , но и аз имам един проблем и бих искала да го споделя.На 3.04 родих, за първи път ми дойде на 10.06 след като ми дойде започнах да пия противозачатачни по препоръка на доктора.Днес е вече 10 ден а кръвотечението не намалява, въпреки хапчетата, а самото то прилича на кръвоизлив.Исках да ви питам дали това е нормално,защото вече много се притеснявам. Благодаря ви предварително!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th June 2009, 12:13
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Хм, не трябва ли да минат поне един два цикъла след раждането, пради да се започне с противозачатъчни
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th June 2009, 12:23
niki_80 niki_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Всичко което правя са лекарски предписания.Пия Милигест.А за да предизвика цикъла доктора ми изписа други.Всичко това се наложи защото моето раждане не ми донесе живо бебе Сега аз искам да збременея по скоро затова ще ги пия 3 месеца и затова всичко става толкова бързо при мен.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th June 2009, 12:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Съжалявам да го чуя Това обяснява ситуацията...
Най- добре се консултирай с доктора си... знам, че има момичета, на които им тече повече първия месец като започнат прием на противозачатъчни, ама все пак предвид всичко, говори и с доктора.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th June 2009, 23:58
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

niki_80 много съжалявам...сърцето ми се сви.......желая ти в най-скоро време здраво и хубаво бебче

По темата искам да кажа, че противозачатъчните изсушават матката!!!
Аз съм пила само няколко месеца и чак 6 месеца след като ги спрях забременях!!!

А една позната беше пила 10 години след раждането на детето си, и когато вече се реши за второ......... .....неможеше да има деца вече..........
Три месеца след като родих сложих спирала.
И аз след раждането съм с обърната матка, но докторката каза, че няма никакъв проблем!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th June 2009, 23:59
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Иска да кажа че противозачатъчните изсушават яйчниците, а не матката..........ама е късно и съм полу заспала........
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Менструацияследбременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:06.