IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 17th June 2009, 12:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Никой нищо подобно не ми е казал, написах го. Просто това е въпрос, който аз си задавам.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 17th June 2009, 14:03
niki_80 niki_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря на всички!Искам да кажа ,че на мен ми дойде месец и половина след като родих.След прегледа докторчето каза, че така или иначе скоро ще ми дойде ,но за да е по сигурен ми предписа оргаметрил, след като го пих 4 дни ми дойде веднага.Сега пия противозачатачни за да се предпазя от забременяване през следващита три месеца,за да може матката да се въстанови след раждането.Доктора каза, че съм добре и след този въстановителен период нямя причина да не забременея пак.Много съм благодрна на моя лекар и вярвам на преценките му защото в моя толкова неприятен случай той се погрижи чудесно за мен, и то без нито един лев в замяна. А що се отнася до обилното ми кръвотечение - то май взе да се нормализира.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 17th June 2009, 14:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ники, преди 2-3 години моя много добра приятелка преживя същото- нормална бременност до последно и мъртво бебе заради некадърен екип- прекалено дълго я оставиха с контракции и без разкритие, най- накрая като с наканиха да действат, за бебето вече беше късно... забременя около 6 месеца след това, бременността й мина съвсем нормално, без никакви усложнения, роди здраво момченце, което вече е почти на година и половина. И при теб ще стане, ще видиш
Отговори с цитат
  #34  
Стар 17th June 2009, 14:38
niki_80 niki_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря ти,Апо!!!Благодаря за куража!Не съм си позволявала да се отчаям нито за миг благодарение на доктора и съпруга ми!!Моето дете почина в мен в седмия месец , от проблем със сърцето.Но ида не беше станало така аз бях приета в болницата за прекратяване на бременността, същия ден обаче то почина, Господ ми го взе като ме спаси от тежкия избор аз да го убия макар и живо.Изключително тежко ми беше,защото то така или иначе щеше да почине.Сега сигурно разбираш за какво ти говоря.В моя случай това което се случи беше за добро колкото и жестоко да звучи.Но аз вярвам че всичко ще бъде наред следващия път.Доктора не спираше да ми повтаря , че не трябва да се отчайвам,защото разболея ли се психически това ще бъде нещото с което и той нямя да може да се справи.И аз оцелях , справих се и сега продалжавам напред.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th June 2009, 14:42
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

пожелавам ти всичко да мине без проблем следващия път!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th June 2009, 14:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Естествено, че е било за добро, въобще не го мисли. Следващия път всичко ще бъде наред.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th June 2009, 15:03
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Ники и аз много съжалявам за това , което ти се е случило. Понякога ни се случват неща, които не разбираме и ни нараняват, но съм сигурна че скоро нещата ще се обърнат и ще бъдеш много щастлива с втора успешна бременност и красиво бебе
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th June 2009, 16:20
niki_80 niki_80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 6
По подразбиране

Още веднъж благодаря за подкрепата на всички вас!!!Вярвам и се надявам всичко да бъде наред и много скоро да ви се похваля със следваща бременност а по късно исъс здраво бебе!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Менструацияследбременност
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:07.