IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 13th June 2009, 06:09
sensation sensation не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Варна
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation
По подразбиране

Честито, Марианче! Да ти е живо и здраво детенцето! Нека ти носи много радост!
Отговори с цитат
  #652  
Стар 13th June 2009, 19:06
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Честито и от мен ! Пожелавам ви много радост и спокойни нощи с новия член на вашето семейство ! А малкия като стане за разходки , ще се видим !
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #653  
Стар 14th June 2009, 11:28
El40 El40 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Честито и от мен, Марианче! Да ви е живо и здраво и да ви носи много радост и усмивки!
Отговори с цитат
  #654  
Стар 15th June 2009, 13:07
krassi_fe krassi_fe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Sofia
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,аз се боря от години с наднорменото си тегло.
Скоро чух за някакъв гастрален пръстен,но не съм много сигурна дали ще има ефект от него,а и много ме е страх от операции.
Случайно попаднах на вашага група в този форум и ще съм ви много благодарна ако ми кажете нещо повече за тази операция.
Болили?Има ли ефект?И къде е най-добре да я направя?

И честито на щастливата майка!
Отговори с цитат
  #655  
Стар 23rd June 2009, 14:32
lyuli lyuli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,още от малка се боря с килограмите и какво ли не съм пробвала.От скоро се интересувам от операциите за поставяне на стомашен балон, но никаде не няма кои знае каква информация отностно добри лекари в тази сфера и най-вече за цените.Затова ще съм мн благодарна ако някой ми даде малко повече информация по въпроса.
Отговори с цитат
  #656  
Стар 23rd June 2009, 19:14
TANE1971 TANE1971 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: ВАРНА
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до TANE1971
По подразбиране

Здравейте момичета!
Отговарям на последните две момичета ,които питат за видовете операции и цените им - прочетете цялата тема и ще разберете всичко което ви интересува.Има дори телефонни номера на някои известни вече в тази област лекари.
Приятна вечер!
__________________
Винаги намирате това , което не търсите !
Отговори с цитат
  #657  
Стар 24th June 2009, 09:03
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от krassi_fe
И къде е най-добре да я направя?
Ето малко събрани координати, лесно можеш да звъннеш по телефона и да попиташ Гастрален пръстен. А после ще е добре да съобщиш тук, за да има актуална информация.

Цитирай:
Първоначално написано от lyuli
От скоро се интересувам от операциите за поставяне на стомашен балон
Виж темичката Гастрален балон.
Отговори с цитат
  #658  
Стар 24th October 2009, 22:17
Devito Devito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 56
По подразбиране

http://pop-folk.com/%D0%BD%D0%B8%D0%...-%D0%B4%D0%B0/
Отговори с цитат
  #659  
Стар 5th February 2010, 22:57
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Извинете ме, че пиша тук (то май и друг не се е засилил..)

Днес прочетох във вестник "Десант", че утре, в предаването "Паралакс" (по Скат тв) от 18:00 ще говори жена, пострадала във болница Доверие при операция за намаляване на теглото. Жената се казва Вера и според мен е "нашата" Вера, която писа в тази тема.
Повторение в сряда от 20:30. Няма да й показват лицето, защото тя не желае..

Стигнало се е до тази изповед след журналистическо разследване по смъртен случай, за който дадох линк тук.

Надявам се предубежденията ни (или убежденията) към тази или онази политическа сила или медия да не играят роля в случая. Това е в защита на пациентите като цяло.

До някой ден ще качат в нета и третата статия .......... разберете ме, ще ми е трудно да ви я преразкажа. Аз съм потресена (днес си купих вестника, но в нета ги качват малко по-късно) .... може би просто сами трябва да я прочетете.

И ако искате (и можете) гледайте Вера.
Отговори с цитат
  #660  
Стар 9th February 2010, 22:10
Анджелина Джоли Анджелина Джоли не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Бургас
Мнения: 3
По подразбиране До Мария Василева

И на мене ми се обадиха да свидетелствам срещу доктора от Скат и ми предложиха и пари, но отказах. Пациент съм на Доктора и мога само да кажа, че е Бог. Явно е, че си доста близка с Ванчето и кака Севда, но за втората ще цитирам:
СТРИНКА СЕВДАЛИНКА ТРЕПЕ ВОЖДА
*Била № едно по свалки в гилдията

Коя е най-голямата любовчийка в журналистическия бранш? Ако се пуснат залагания сигурно ще се появят няколко имена, ама-нюню...Според проучване на „Солено” върха в класацията е заместник главната редакторка на „Десант” Севдалина Пенева. За авантюрите и сигурно още дълги години ще се носят легенди, въпреки, че е на 44 години, женена и майка на две големи дъщери. В сравнение с нейните подвизи всичко е безлично. Грозноватата блондинка с наедрял задник не само, че не прикрива свалките си, ами и с гордост качва снимки с любовниците си по сайтове за запознанства, където вършее от години. В интернет пространството избраната от Валери Симеонов да бъде морален стожер се подвизава с псевдонима „Мери Шели” и е активна в чата. Колко са свалките и е трудно да гадаем, пък и не е наша работа, а на съпруга и, ако въобще го интересуват подобни подробности от житието на „благоверната”.
Връзките обаче са кратки, твърдят запознати с интимните трепети на Севдалина. Най-дългата и любов изтраяла едва осем месеца, през които обаче булката обиколила десетина хижи из страната с любовника си. За последно в кадър ги хванала камерата на БНТ, която заснемала в малките часове на нощта национална сбирка на бардове в Харманли. Колеги от „Фар”-а разказват, че преди месеци, по време на служебно пътуване ходила на „сгледа” в Русе, но се върнала разочарована-момъкът от интернет нещо не и харесал.
Пресните клюки са, че част от „журналистическите и разследвания” напоследък са плод на ревност. „Солено” разполага и с подобни кадри, които при доказване на версията ни ще публикува.
Колкото до журналистката Пенева-нищо особено, въпреки, че на няколко пъти по неин адрес прехвърчаха дитирамби. В интерес на истината тя има своето място в гилдията, но като пишещ репортер. Не и като администратор. Бидейки такъв по стечение на обстоятелствата тя успя за година и нещо да бастиса два вестника, като единия завлече с 19 000 лева.
Няма как-парите са и трябвали да куфее по купони, организирани по всички кътчета на страната...


КОМЕНТАРИ
________________________________________
Адашев
Стига сте писали за тия уруспии! Стига вече от курви и педераси! Не може повече така! Че са и агресивни! Ако има публичен шум, той идва или от курви като тез или от други подобни. То не беше "24 часа", "Труд"...и кой ли не вестник. На времето се е знаело, че певачките са курвентии. Тез ги задминаха.

чуденка
Много грозен бурсук тази Севдалинка бе!



katia
KWA E TAZI GROZNA KURWA BE?KAK MOJE NA TAKIWA OTGOWORNI POSTOWE DA SLAGATE TAKIWA BOKLUCI KOMPLEKSIRANI?ATAKA,MOJE LI TAKAW REZIL?



Топендов
Тази Касабовица от Тополовград ли е? Е, напълни се Бургас със селяни!

Мариета

Напълно съм съгласна с характеристиката за Касабова.Пише без да проверява информацията.Преди няколко години само аз не я бях осъдила за клевети.Видях я в съда какво представлява,жалка,плачеща , невинна душица.Такава журналистка не може да бъде разследваща.Няма нито опита,нито капацитета да бъде такава.

iuyiu
Не тормозете Касабова.Всеки би се продал за 5 000 лева заплата.



анонимен
19 Октомври 2009г. 00:29:57
Браво , хубава статия . И всичко е верно отразено . Севдето Пенева е злобно , жалко и малко човече - един гном с голяма глава и малко мозък в нея . По я бива за махленска клюкярка отколкото за сериозната журналистика . До колкото ми е известно в статите си публикува непроверена информация и дори сама създава/измисля/ "горещи" новини , които и разпространява чрез страниците на в-к десант , а и във форумите сама пише коментари и заплашва участниците които не са нейни идейномишленици . Въобще голям боклук . Дано скоро си намери майстора.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:59.