IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 25th May 2006, 15:47
krasiva krasiva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей
Аз съм пробвала с Регаин и действително има ефектр но трябва по продължително. На мен ми го донесоха познати от чужбина преди 2 годинил От Франция, но вече не са там, затова съжалявам, че затова не мога да помогна.
Но съм сигурна при теб ако не е тотална алопеция р-та ще е поразилетен. Опитай. Стискам палци и пожелавам успех.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 27th May 2006, 17:04
theOnly theOnly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до theOnly
По подразбиране

Благодаря,на мен един познат който има аптека ми го внесе от Германия и вече започнах да го използвам. На мен ми го предписа да го ползвам 6 месеца, ще кажа какви са резултатите Не , аз нямам толкова големи проблеми,просто преди 2-3 години имах косопад и не съм му обърнал внимание и малко ми се е разредила косата на върха, но мисля че съм го овладял . Аз когато попитах доц. Тепавичарова дали съм за присаждане и тя ми каза - не,в никакъв случай,имаш още коса и има опасност да засегнем естествената като се присажда,затова опитай с Регаин 6 месеца и ще ти помогне а то присаждането на коса си е вид пластична операция
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27th May 2006, 17:19
Truth Truth не е на линия
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 104
По подразбиране

Имайте предвид, че Ригейн не решава проблема, а само помага временно, докато се използва.

Потърсете инфо за него на интернет, ако желаете (Regaine), другото му име е Minoxidil.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 28th May 2006, 17:20
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Здравей TYPEDEF

Искам да те попитам, използваш ли вече TOPPIK HAIR CONCEALER и как мога да си го намеря, продават ли го в аптеките и колко пари струва?
Благодаря. Чао
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd June 2006, 20:44
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте отново, искам да ви попитам ако може нйакои да ми даде малко информация.
Вчера си закупих Regaine внос от германия но упътването е изцяло на немски и даже и аптекарката не можа да ми погне много. Може ли някой който го използва досега да ми каже как се използва най добре, по колко пати се нанася на ден има ли значение дали е на суха или на мокра коса?
Ще сам ви много благодарен ако някой ми помогне.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 24th June 2006, 02:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gary
Здравейте отново, искам да ви попитам ако може нйакои да ми даде малко информация.
Вчера си закупих Regaine внос от германия но упътването е изцяло на немски и даже и аптекарката не можа да ми погне много. Може ли някой който го използва досега да ми каже как се използва най добре, по колко пати се нанася на ден има ли значение дали е на суха или на мокра коса?
Ще сам ви много благодарен ако някой ми помогне.
пратила съм ти малко информация на лични погледни
Отговори с цитат
  #57  
Стар 24th June 2006, 18:42
theOnly theOnly не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до theOnly
По подразбиране

на сайта им има доста подробна информация на английски,даже с картинки. http://www.regaine.co.uk/
Отговори с цитат
  #58  
Стар 25th June 2006, 15:32
gary gary не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря ви много
Отговори с цитат
  #59  
Стар 7th July 2006, 08:09
Clay Clay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gary
Вчера си закупих Regaine внос от германия но упътването е изцяло на немски и даже и аптекарката не можа да ми погне много.
А от коя аптека си го взел и са се съгласили да го поръчат от чужбина? Аз обиколих цяла софия и насякаде ми казват, че просто Regaine не се внася и нямало смисъл да го търся .
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th July 2006, 09:05
Clay Clay не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 2
По подразбиране

Ето още малко информация, която съм извадил от нета и може да ви е полезна.

Цитирай:
Propecia/Proscar

Drug trade names include Propecia® and Proscar ® are both products of Merck & Co. There is 1 mg of finasteride in Propecia and 5 mg in Proscar. (!!!)

---

There is a substantial increase in the number and quality of hairs growing on the patient’s scalp for around 4 years. After that, the patient’s overall hair mass on top very gradually starts dropping ever so slightly each year, so that at the end of around 10 years, the patient is back to where he started 10 years earlier. So, in effect, for most patients it holds off the hereditary expression of hair loss for around 10 years.

---

Note that best regrowth results are seen with hair that was lost within the last five years and in areas of the scalp in which there is still some fine hair.
Цитирай:
Regain/Rogane

Minoxidil (brand name: Rogaine) is an anti-balding drug that is applied directly to the scalp. Minoxidil is not a cure for baldness, but it has been shown to retard recent hair loss and to stimulate new hair growth, particularly in the crown of the scalp in certain, usually younger, men.

---

Topical minoxidil is much more effective at treating baldness that occurs on the top, or crown, of the head than it is at causing hair growth on other parts of the head. Minoxidil does not work for everyone and there is no predictor, in early 2001, of whether or not it will be effective in any particular person. Clinical tests on the effectiveness of topical minoxidil in men with baldness on the top of the head showed that 48% of men who had used minoxidil for one year reported moderate to dense re-growth of hair within the treated area. Thirty-six percent reported minimal re-growth. While 16% reported no re-growth.

In both men and women, hair re-growth generally does not begin until the medicine has been used for at least four months. The first signs that minoxidil may be effective in a particular person usually occur after approximately 90 days of treatment, when the patient notices that he or she is losing (shedding) much less hair than prior to beginning treatment.

When new growth begins, the first hairs may be soft and barely visible. For some patients, this is the extent to the effectiveness of this medication. For others, this down-like hair develops into hair of the same color and thickness as the other hairs on their heads.

---

48% of the men who had used minoxidil for one year rated their regrowth as moderate to dense.
36% of men who had used topical minoxidil for one year rated their regrowth as minimal
16% of men had no regrowth.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Присажданенакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:26.