IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2281  
Стар 4th October 2011, 00:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Мишел това не ти е България ей така да си отидеш на хирург ! Мацката знае , че трябва да отиде на хирург и е написала ясно колко дена ще и отнеме, така че мислете малко преди да напишете поредния си пост , просто ей така само от нуждатата да напишем нещо
__________________
Много отдавна е крайно време!
  #2282  
Стар 4th October 2011, 06:54
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Момичето не е малоумно и е наясно, че ние не сме доктори и трябва да отиде на доктор. Просто една мила дума в момент на силно притеснение доста успокоява човек. akrobatkata, явно се е получил някакъв възпалителен процес или е останал конец, който не е изваден. Само мога да предполагам. но не изпадай в паника тя само ще ти навреди. Според мен като начало потърси мнението на който и да е доктор, дори и в бърза помощ, след като при пластичните хирурзи става по-бавно. Все пак става въпрос не за естетиката на операцията а за процес, за който може да те посъветва всяко компетентно медицинско лице.
  #2283  
Стар 4th October 2011, 07:50
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от liva33 Виж мнението
3-5 дена преди операциата аспирин д не се приема,под никаква форма,удължава времето на кървене,тоест забавя съсирването
  #2284  
Стар 4th October 2011, 20:18
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Там за съжаление и в бърза помощ не се ходи тука така..............Ти как разбра ,че имат гной,имаш ли температура,втрисане?
  #2285  
Стар 4th October 2011, 20:53
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

..Момичета благодаря за успокоението.Цяла нощ не можах да спя,днес ходих при личния и наистина беше гной,изстиска я,после потече и кръв,намаза ме с йод и ми изписа антибиотик 8 дена .. Нямах нито температура или други признаци ,просто много ме сърбеше.Аз си мислех ,че вече минава, а когато погледнах видях на места жълтеникава слуз, Говорих и със Заякова каза да не се притеснявам,от нещо се е възпалило.Ходих и в една клиника за пластична хирургия искаха да ми запишат час за следващата седмица,като чух,само дет не се разплаках от притеснение,за да ме прегледат по рано,и пак ще чакам до четвъртък..Макар че малко лошо погледнаха на идеята,че съм оперирана другаде а сега искам те да ме консултират,че и 250 евро е само прегледа,малко скъпо но какво да се прави,искам по бързо да отида,че това си е едно притеснение..Не знам как може 2 месеца и още да е толкова пресен шефа ..Но да се радвам че поне към гърдите нямам оплаквания ..Много ви благодаря момичета,ще каза какво е станало след прегледа
  #2286  
Стар 4th October 2011, 22:52
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Не знам как може 2 месеца и още да е толкова пресен шефа
Шефа ти незнам дали е пресен, ти ще кажеш
( малко хумор, с най-добро чувство )

Колкото до шевовете- да , рабирам какво искаш да кажеш, на 2 месеца трябва да са минали отдавна периода на зарастване...и са го минали...аз лично бих свързала нещата ( не мога да бъда сигурна, само предполагам ) с конците, които се резорбират- и не говоря само за естетичния кожен шев, а за всички конци, с които е шито всичко до мускул ( обиновенно още един шит слой под кожния,преди мускула)..обикновенно са с по-дълга резорбция, която протича неусетно....просто някои тъкани по-трудно ги резорбират и тялото по-силно ги приема като" чужди тела"..тк конците са адски тънки при поставянето, а 2 месец по-късно- почти разградени, то "дразненето" се вижда само като възпаление, сърбеж и малко течности....това е което за монета на първо четене аз бих предположила, при положение,че не ти е свалян кожен конец, и че секрецията е малко.
Ако е общо много силно зачервени и тук таме - с гнойни налепчета по самия шев, то да не си носила някой по-тесен сутиен , при който да е имало по-силно дразнене и натиск от страна на банелите отколкото е нормално ? т.е ако вънно си успяла да възпалиш нещо зарастнало, то най-логичноо е това да стане от банели и силно притискане и претъркване.
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!

Последно редактирано от te_dda : 4th October 2011 на 22:56
  #2287  
Стар 5th October 2011, 08:10
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

А докторката не ви ли казва, че такива сутиени не трябва да се носят поне до края на 3-ти месец?
__________________
Ordnung muss sein!
  #2288  
Стар 5th October 2011, 08:26
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз имах естествено раждане и бях шита отдолу. Не спираше да ме боли и не можех да седна повече от месец. А по принцип до такъв период от време раната трябвало вече да е спокойна. Най-накрая отидох на доктор и той ме погледна и каза, че въпреки че съм зашита с резорбиращи конци, които трябвало отдавна да са паднали, явно моето тяло не е могло да ги изхвърли и се наложи той ръчно да ми ги маха. След това вече за много кратък период от време се оправих. Така ,че този проблем може да е сходен с моя.
  #2289  
Стар 6th October 2011, 23:56
akrobatkata akrobatkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: madrid
Мнения: 18
По подразбиране

Здравейте момичета ..аз да кажа днес бях на лекар..нищо сериозно не е,наистина бяхте прави,че са останали някой кончета и са забрали,но от антибиотика който пия 3 ден вече и се мажа с реванол ми мина,сега само остана да започнат да зарастват ..Другата седмица пак ще отида да ме види .А да ви попитам на мене Заякова не ми е казала да правя масажи ..Днеска питах лекаря дали трябва да правя,той каза че тука принципно не разрешават да си правиш сама,ходи се 2 пати седмично в болницата на масаж,като рехабилитация,но честно да си призная е малко скъпичко ...Вие правили ли сте си и за или против сте ..
Мерси на всички за съветите и подкрепата !!!!
  #2290  
Стар 7th October 2011, 08:02
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Моята докторка предписва едно просто упражнение, което се прави всеки ден по половин час - това само за капковидните импланти. За кръглите препоръчва и 15-минутен масаж, но не знам какво представлява.
Упражнението е за предотвратяване на капсулна контрактура. И е доста голям ангажимент да се прави всеки ден...
__________________
Ordnung muss sein!
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:40.