IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 10th January 2011, 10:25
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Мира, можеш да го гледаш във ви бокс-а
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th January 2011, 12:49
Аватара на teabg
teabg teabg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 89
По подразбиране

Да ,да за консултанта се извинявам-незнам защо ми влезе това име в главата,но като цяло пишех гледайки и първосигнално в яда си.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 10th January 2011, 20:55
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Ето линк към предаването:
http://play.novatv.bg/play/239426/?autostart=true
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th January 2011, 12:50
ilovemycat ilovemycat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 57
По подразбиране

нито една от страните не беше подготвена, особено съдийката! така, че това беше един фарс. бушнаков и евстатиев са направо за публичен линч, а съдийката подходи с голямо предубеждение. ищецът трябваше да си доведе адвокат най-малкото и въобще да бъде по-добре подготвена.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 12th January 2011, 03:40
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Изгледах го предаването, че и аз съм с две ринопластики и ми се прирева....
Изключително много ме отблъскват неграмотни хора, а неграмотни хирурзи, които идея си нямат какво вършат, са за затвора! Разбирам, че никога няма гаранция какъв ще бъде резултата, но си има стандарти, по които се работи, и ако се следват едва ли ще се събудиш с дупка в носа.

И моите ринопластики са несполучливи. При първата върха на носа сочеше наляво. При втората се събудих с избити предни зъби!! и носа ми е по-голяма камба от колкото беше... ама знам, че ако тругна да съдя накой, и на мен ще ми излезнат с довода, че видиш ли, тя - красотата, била субективно понятие. на баба им хвърчилото!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th January 2011, 09:35
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
При втората се събудих с избити предни зъби!!
Ти сериозно ли говориш? Учудвам се, че не си ги съдила. Това вече е сериозно увреждане, което няма как да се потули с тъпи доводи...

Колкото до случая с жената, за която е темата, аз не бих нарекла това "обезобразяване". Резултатът наистина никак не е добър, но обезобразяване няма. А тук вече наистина могат да се използват локумите за "субективното разбиране на красотата", с които обикновено лекарите си измиват ръцете.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th January 2011, 09:57
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Колкото до случая с жената, за която е темата, аз не бих нарекла това "обезобразяване".
И аз съм на същото мнение, че не може да съди доктора за обезобразяване, защото такова не видях. Друг е въпроса, че не е свършена работата, за това може да се захване, но за обезобразяване въобще не може да става въпрос.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 12th January 2011, 09:59
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Nells, кажи моля те при кого си правила операциите си?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th January 2011, 11:08
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Избити предни зъби.Лудост е,че не си го съдила
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th January 2011, 13:38
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Лудост е, да. Аз съм за бой! Но никога не съм вярвала в съдебната система на страната, виждах го за абсолютно безсмислено. Толкова съм си патила от българското здравеопазване, че имам психични отклонения.. Съвсем сериозно! Бъркали са ме до степен да ми подпишат смъртната присъда, после съм се връщала с кутия бонбони, като са ми казали, че е грешка... Ад някакъв. Ама човек е толкова щастлив, че е прескочил трапа, че въобще не му е до съдилища.
Първата ринопластика беше при Сердев. (Направо ме е срам да си го призная това.) Там няма да коментирам.
Втора 2 години след първата при д-р Ефремов, клиника Малинов.
Усетих зъбите няколко дни след операцията, заради гипсовата отливка на лицето ми, която ми пречеше да си повдигам горната устна. Честно казано болеше ме много, не можех да спя от тампоните, не можех да ям, изглеждах ужастно и отчупените ми зъби бяха най-малкия ми проблем, пред очакванията за бленувания нос. Ставаше въпрос за предните два зъба, бяха отчупени върховете им. Не знам как е станало, не съм и питала дори. Кост не ми е чупена, поне така ми каза доктора. Макар, че имам нещо като калциране отдясно на коста. Трябваше да се работи само по върха на носа, а там не би трябвало да има дърводелска работа? Не знам, епикриза няма, докторът на мен не ми е обяснил какво е правил, обяснил е нещо на майка ми, което звучеше като правене на протеза от собствен хрущял, за изравняване на несиметрията. Та избиването на предните зъби аз го отдавам на анестезиолога, който може да е дръпнал интубационната тръба по-грубо...
С времето зъбите почнаха да се ронят още, аз ги запълвах с някакви филъри, които се използват за пломби, но и те се ронеха. За това в момента съм с керамика, която се получи много красива, но доведе до други проблеми и още една операция миналата година! Та плодовете на грешката си да отида при Сердев още си ги бера, и редполагам ще ги бера и за в бъдеще, че обмислям 3-та ринопластика, този път в чъжбина.
Искам да подчертая, че освен за зъбния проблем, не искам да плуя Ефремов за каквото и да е. Толкова е могъл човека, толкова е направил. Оправи ми асиметрията на 60%, но носът ми е по-голяма камба, от колкото си беше натурален. Двата профила са ми различни. Но той си каза, че като го е отворил е заварил мазало вътре. И сега се чудя дали има шанс да се оправи или трета операция си е направо тото шанс?

Ама по темата, ако всички обезобразени тръгнат да си търсят правата по съдебен път, и по някакво чудо им се удовлетворят исковете, то ще има цяла плеяда фалирали пластични хирурзи в България. Според мен за начало трябва да почнат да се обещетяват осъкатените, че там нещата са зле..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ГледателиНТВр'Бушнаков
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:33.