IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 19th March 2011, 20:58
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
Soft touch на Натрелле е максимално мек и естествен и в същото време дори разрязан не може да изтече.
И аз съм с всички крайници за тях,само че другият им модел,който е нов.Биодименшънъл,пак мекички
Мариска,софт тъч ,по -меки ли са от пип-а ,които си имала?!Какъв е този гел-нещо ново ли?!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 20th March 2011, 00:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от блонди
Мариска,софт тъч ,по -меки ли са от пип-а ,които си имала?!Какъв е този гел-нещо ново ли?!
Почти,но надали има имплант,който да е като пип.Пип бяха твърде меки,като стиснеш си срещаш пръстите.
Мда,моделът се води нов...,нов колко да е нов Щом пак е силикон значи нищо ново.Разбирам да беше нещо много иновативно като тва да ти вземат клетка и да станат клонинг цици по твой вкус и желание
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #113  
Стар 12th April 2011, 21:37
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Момичета можете ли да ми кажете къде мога да намеря каталога на Natrelle soft touch?
Днес бях при Стоянов и той ми каза, че препоръчва Маг Ган софт тач 375сс,нисък профил,кръгли,проекцията май беше 4,5 или 4,3 но не помня точно и искам да погледна в каталога.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 13th April 2011, 06:37
Аватара на tinata
tinata tinata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 46
По подразбиране

maminomimi, заповядай: http://www.allergan.com/assets/pdf/natrelle_catalog.pdf
Отговори с цитат
  #115  
Стар 13th April 2011, 19:53
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tinata Виж мнението
Благодаря ти, но за съжаление на мен ми е нужен каталога на Allergan Natrelle INSPIRA, а точно INSPIRA-та в този, който си посочила не я видях.
Аз намерих тук онова, което ми беше необходимо. В този сайт ги има всичките възможни модели и параметри на фирмите с които работят хирурзите в Бг (Ментор,Нагор,Арион,Евросил икон,Алерган).
http://plastikoperationsforum.se/imp...-medium-375-cc
http://www.xthetic.com/2008-protesi-...an-inspira.htm -А ей тук има още пояснения за Allergan Natrelle INSPIRA.
Дано да съм спестила търсенето на някого.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 13th April 2011, 20:41
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

защо избра Инспира? каква е разликата от другите?
Отговори с цитат
  #117  
Стар 13th April 2011, 20:47
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Не аз, а хирурга ги избра. Инспирията са така наречените софт тъч. Според него са по-близки до усещането за естествена гърда,въпреки че според мен няма силиконов имплант, който да е така мек и приятен на допир като истинската гърда.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 14th April 2011, 04:38
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от maminomimi Виж мнението
според мен няма силиконов имплант, който да е така мек и приятен на допир като истинската гърда.
Така си мислиш само
Аз сега дори се опитах да търся опипвайки ръбовете на импланта,но не успях-всичко е меко.Надявам се да не стават още по-меки.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #119  
Стар 14th April 2011, 14:46
Аватара на infinity*
infinity* infinity* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 69
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от М.И.К Виж мнението
Така си мислиш само
Аз сега дори се опитах да търся опипвайки ръбовете на импланта,но не успях-всичко е меко.Надявам се да не стават още по-меки.
Възможно! Особено ако си имала прилично количество собствена жлеза,надали ще се напипват ръбове. И аз много се надявам да не се усеща на допир импланта! Скоро ще имам и собствени впечатления и ще мога да споделя мнение от личен опит, спрямо моите собствени гърди,защото днес си записах час за операция.
Отговори с цитат
  #120  
Стар 14th April 2011, 18:29
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Юхууууу,браво на теб.Успех много.Последно тези импланти ли остават?Трябва ли да ги капарираш 250 евро?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Коисанайдобритеимпланти
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:38.