IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 12th July 2010, 13:03
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ами като не ме бива по линковете, как да ти го покажа? Я ми обясни на лични как да направя линк и ще те заведа
Отговори с цитат
  #152  
Стар 13th July 2010, 14:28
BGNIKDI BGNIKDI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: БЪЛГАРИЯ
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте , днес се регистрирах в сайта, за да споделям с вас моите преживявания в Зоната. От края на юни съм в нея / с прекъсване от 12 дни/ ,поради почивка на морето, където ми беше трудничко да се справям с зоналното хранене. От 23 до 28 юни отслабнах с 3 кг. , но на морето качих 2 от тях.На 10 юли отново започнах зонално хранене , спазвам го стриктно/ поне така мисля/ и си свалих въпросните 2 кг без проблем. В момента тежа 65 кг. при ръст 170см. Амбицията ми е този начин на хранене да стане навик за мен , защото се чувствам прекрасно , въпреки , че не се старая да разнообразявам менюто си ,поне засега.
Ще пиша пак и пожелавам успех :P
Отговори с цитат
  #153  
Стар 13th July 2010, 14:54
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

ози режим не дава такъв скоростен ефект. Не мже да си свалила 3 кг мазнини за 5 дена, просто е генетически невъзможно. Но великото е, че наистина се чустваш добре. Аз съм там от 28 юни, никога не съм се хранила толкова добре, толкова разнообразно и толкова вкусно. Ще се кача на кантар на 26 юли. Очаквам да съм махнала около 2 кила. И ги приемам като напълно достатъчни. Отказах се от мисълта да стане всичко сега и веднага. Не че не ми се иска, но помъдрях и приемам реалностите.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 13th July 2010, 16:28
BGNIKDI BGNIKDI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: БЪЛГАРИЯ
Мнения: 5
По подразбиране

Здрасти ,дундьо,
аз не съм търсила такъв бърз ефект , просто се получи , може би загуба на течности , не знам. Също не си обяснявам , че след почивката си свалих качените 2 кг . само за 2- 3 дни, но кантара ги показва . Хапвам по 8-9 блока максимум, защото не ми се яде повече ; изобщо не съм опитала хляб и други "лоши" храни . Днес например хапнах към обяд 2 блока и това е за сега , но довечера ще хапна около 4 блока /имам майстор у дома и не ми е удобно да бъркам в хладилника пред него/.При всички случаи обаче съм много зарибена и ще карам така, щото не ми коства никакви усилия , а съм изтощена от безкрайни диети от години , от които няма никва полза.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 13th July 2010, 16:32
BGNIKDI BGNIKDI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: БЪЛГАРИЯ
Мнения: 5
По подразбиране

Аз не мога да трая да не се тегля дълго , а го правя всяка сутрин , а някой път и по два пъти . Кантара ми обаче е механичен , но важното е ,
че отчита движението на кг / дали нагоре или надолу /. Сега се навих да си купя електронен , че уж да е по- прицизен . Тогава сигурно няма съвсем да слизам от него /мъжа ми съвсем ще полудее да се нерви с мен/.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 13th July 2010, 17:38
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здрасти на новото попълнение.
Ще се радвам лично аз ако пускаш тук и менютата си. Дундьо, сега ще се захили, щот знае че обичам да копирам менюта. От скоро съм в тази Зона и смятането ми е голЕм проблем
Успех!
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #157  
Стар 13th July 2010, 18:13
BGNIKDI BGNIKDI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: БЪЛГАРИЯ
Мнения: 5
По подразбиране

днешното хранене не е за споделяне- голям глад . Както писах вече днес имам майстор в кухнята и не ми е удобно да бъркам в хладилника пред него. Към обяд успях да хапна едно сварено яйце / предвидливо си го бях сварила рано-рано/ +3 чч наразана краставица + 1чч нарязан домат + кашкавалче / необезмаслено/ -кибритена кутийка + 5 фъстъчета. По мои изчисления - всичко 2 блока .Сега така ми стържи яко , че майстора като си отиде ще ям 4 блока .
Отговори с цитат
  #158  
Стар 13th July 2010, 19:15
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Само тук мога да го пусна. За утре-обяд:
белтъкът от 2 яйца, 10 маслини и 1 краставица. Би трябвало от всичко да е по 2 блока.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #159  
Стар 13th July 2010, 20:21
BGNIKDI BGNIKDI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: БЪЛГАРИЯ
Мнения: 5
По подразбиране

мауз ,
доколкото знам 3чч нарязани краставици са 1 блок , само 1 краставица ми се вижда малко за 2в блока .
Отговори с цитат
  #160  
Стар 14th July 2010, 10:07
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Ох, бе Мише, почвам да се чуствам като даскал по математика, който не може да научи Иванчо да събира и изважда. На, новите попълнения (визирам BGNIKDI) го сметнаха, ти пак с едно отдолу. Пиша ти 3+ за старание и мъжо да ти подпише бележника. Ще си нарежеш 6 чаени чаши краставица, направи си ги на салата, хем ще се надумкаш, хем ще си в Зоната. Ако сложиш зехтинец, мани маслините.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotЗОНАТАquotнаСиърс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:30.