IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 23rd May 2007, 09:51
riddick riddick не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 337
По подразбиране

Тогава всичко ти е на 6 - протеиновата не е подходяща за по-тежки физически натоварвания.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 23rd May 2007, 13:22
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
боже аз тази диета като я видях и си викам- ма то голямо пиршество. наистина не мога да повярвам как си свалила тези килца след такова ядене. аз от четири дни съм на чай и моркови, ям определени неща в определени часове и имам чувството, че няма да има кой знае какъв ефект, та камо ли ако започна с месо, салати (което значи и сол,олио,оцет!!!!боже,липсва ми!!!!), яйца и пр.....
от толкова мног режими вече съм толкова объркана, че направо мисля нищо да не ям и тва е...
Eми не знам как ги свалих . Но аз ядях само салати(без оцет и олио, само сол и мааалко зехтин), малко риба и 2-3 яйца да съм изяла за тези 24 дена . Аз месо не ям, сигорно затова успях да сваля .
Но и леля ми, която яде месо също я спазва миналата година и тя отслабна .
Отговори с цитат
  #103  
Стар 23rd May 2007, 13:54
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

браво на теб тогава!!! аз кат свърша с тази диета, която съм започнала, може да продължа с твоята, и като сваля ненужното, ще си въртя дупето и ще викам: вижте кakва съм елегантна, благодарение на Flakita!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 23rd May 2007, 17:14
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

uff, крайно време е май да се науча да си дигам д-то по-рано и да ходя тогава на фитнес, не по нощите да затварям фитнеса в 11 Хех, някой желаещ да ме буди в 7?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #105  
Стар 23rd May 2007, 17:28
melani melani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Пловдив
Мнения: 32
По подразбиране

Да ви се похваля от два дена съм на протеиновата диета.Честно казано-не изпитвам глад/поне засега/,малко ми писна от това еднообразно хранене,но...няма начин.В интерес на истината -никога,ама никога не съм пазила диети.Е,чат пат съм се опитвала да имам ябълков ден,но обикновено-вечерта съм прегрешавала.А сега единственото прегрешение ми е кафето сутрин-без захар.Вчера пих 3 дози протеин по 30 грама,а днес все още съм на 2.Ще видим,ще ви държа в течение.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 23rd May 2007, 17:53
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

Melani, браво!
какъв протеин пиеш?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #107  
Стар 23rd May 2007, 18:25
melani melani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: Пловдив
Мнения: 32
По подразбиране

суроватъчен-100%whey pro
този ми препоръчаха в аптеката,вчера като го опитах-бях доволна,но днес честно казано ми става все по безвкусен,утре ще видим -как ще го оценя
Отговори с цитат
  #108  
Стар 23rd May 2007, 21:48
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kaija
браво на теб тогава!!! аз кат свърша с тази диета, която съм започнала, може да продължа с твоята, и като сваля ненужното, ще си въртя дупето и ще викам: вижте кakва съм елегантна, благодарение на Flakita!
Ще се редвам !!
Отговори с цитат
  #109  
Стар 23rd May 2007, 21:54
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Мелани малко ти е протеина, то не случайно го дават по 150грама на ден 5пaти по 30 грама 5 дена за да избегнеш йо-йо-то след тва а ти дори и него ограничаваш и така си обричаш мозъка на провал от самото начало той си знае че го тормозиш и ще ти го върне по късно.

Спазвай я както трябва тя е правена от професионалисти за професионалсти, хората не са си играли да я измислят колкот да са намират на работа.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #110  
Стар 23rd May 2007, 21:55
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

А има ли определени часове или аз трябва да си разпределя 5-те приема ?
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: задни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:27.