IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 19th March 2011, 20:52
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Децата ще свикнат с английския много бързо , големия за 1 година а малкия за 6 месеца А ти докато малкия не навърши 12 ще трябва да ги водиш и земаш от училище
Много добра идея да се запишеш на курс
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #252  
Стар 19th March 2011, 20:59
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

предвид разликата във възрастта, те вероятно няма да са в едно и също училище, така че ще трябва да ги водиш и вземаш с кола и бързо да свикваш с "обратното" движение по улиците
Отговори с цитат
  #253  
Стар 19th March 2011, 21:05
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Гале , желаещи от мъжки пол за приятели , определено няма да ти липсват

Ще ми е терсене като знам , че не си във Варна и не можем да се видим , когато пожелаем , но пък се радвам за вас и се надявам да сте доволни и щастливи и никога да не съжалявате за решението , което сте взели :P
Когато се връщаш в БГ , задължително ще се обаждаш за да правим по една Плаза , тримцата със Спарто
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #254  
Стар 19th March 2011, 21:09
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Пини,една година ще са в едно училище,после големия ще го преместим.Ще имам занимавка с тях-водене,взимане.Ама кола не ми се кара там,с туй обратно движение ще взема да се пребия някъде

Сузи,надявам се децата бързо да свикнат с езика,нали като са малки са като попивателни
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #255  
Стар 19th March 2011, 21:09
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Пини не е задължително с кола В много случаи поне в Лондон , градския транспорт е за предпочитане
Децата задължително ще са в едно училище имайки предвид че и двамата трябва да ги водят и прибират а разликата щеше да е голяма ако едното беше на 5 а другото 15 тогава по можеше да са в различни училища ....нищо лично но нека всяка се ограничи с съвети за държавата в която живее, иначе можем да говорим каквото си искаме
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #256  
Стар 19th March 2011, 21:14
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
Гале , желаещи от мъжки пол за приятели , определено няма да ти липсват

Ще ми е терсене като знам , че не си във Варна и не можем да се видим , когато пожелаем , но пък се радвам за вас и се надявам да сте доволни и щастливи и никога да не съжалявате за решението , което сте взели :P
Когато се връщаш в БГ , задължително ще се обаждаш за да правим по една Плаза , тримцата със Спарто
Ани,и аз се надявам решението да е правилно.Но ако не опитаме,няма как да знаем какво ще се получи :P

Хайде другата седмица да пием кафе
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #257  
Стар 19th March 2011, 21:14
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Пини,една година ще са в едно училище,после големия ще го преместим.Ще имам занимавка с тях-водене,взимане.Ама кола не ми се кара там,с туй обратно движение ще взема да се пребия някъде

Сузи,надявам се децата бързо да свикнат с езика,нали като са малки са като попивателни
Не знам какви ви са идеите и причините за местене на училище , но само да те предупредя че изобщо не е лесно ! Обикновено от общината ти дават списък на училищата в района ви и не можете примерно да го пратите в съседната община която може да съвсем близо до вас.
По принцип повечето ми познати българи с деца имаха големи проблеми докато си запишат децата на училище и не рядко едвам успяват да им намерят място , така че проблема е изобщо да успееш да им намериш някакво училище
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #258  
Стар 19th March 2011, 21:14
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

права си Сюзън, тук децата започват на 6 години и в края на 9тата сменят училището. Затова си помислих че малкия ще е в начално училище, а големия - в следващото. Иначе ако са в едно у-ще и аз бих предпочела градския транспорт пред шофирането в пиковите часове
Отговори с цитат
  #259  
Стар 19th March 2011, 21:16
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
права си Сюзън, тук децата започват на 6 години и в края на 9тата сменят училището. Затова си помислих че малкия ще е в начално училище, а големия - в следващото. Иначе ако са в едно у-ще и аз бих предпочела градския транспорт пред шофирането в пиковите часове
Тук започват на 5
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #260  
Стар 19th March 2011, 21:17
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

колко години са в начално училище? И каква е следващата "степен"?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашетомястозаживеене
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.